omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

Jums gadijuma nebija jasanem roza zabacini? Te nesen viena tema tiesi runaja, par to....

Nee,sarkans kostims! :) 98 izmera!

Man ar omnivu ir bijušas problēmas,bet salīdzinoši pārdzīvojamas.

Ar pasta staciju diezgan bieži,rekords pakas pārsūtīšanā bija nedēļa.vairs nezvanu un nejautāju,tikai gaidu.

Man pirms kāda gada bija, ka paciņa pazuda, tad tas kantoris vēl saucās Post24. Pārdevēja man atgrieza naudiņu gan par preci, gan pasta pakalpojumiem. Vai viņai kāds kaut ko atgrieza, neesmu lietas kursā. Nepatīkami mums abām.

Исправлено 04.12.2014 19:19

Lasu un brīnos, ka diezgan daudz nepatīkamu starpgadījumu. Man līdz šim nekas tāds nav noticis, izņemot gadījumu nupat pagājušonedēļ, kad saņemot paciņu no Pasta stacijas, durtiņas neatvērās. Mēģināju vairākkārt spiest "atvērt" pogu, kad nekas nemainījās un jau zvanīju uz to norādīto numuru, paralēli mazliet tās durtiņas mēģināju paraustīt. Un tad kaut kā pēkšņi atleca vaļā. Biju jau iepriekš te kaut ko tādu lasījusi... kaut kā paveicās. Tagad mēģināšu Omniva un ceru, ka nekādu tādu problēmu nebūs...

Man strādā pazīstamais par kurjeru,tādos gadījumos,prece tiešām ir aizķērusies noliktava.Es domāju noteikti atradīsies tava paciņa...

> Ieva Spēlmane

Lasu un brīnos, ka diezgan daudz nepatīkamu starpgadījumu. Man līdz šim nekas tāds nav noticis, izņemot gadījumu nupat pagājušonedēļ, kad saņemot paciņu no Pasta stacijas, durtiņas neatvērās. Mēģināju vairākkārt spiest "atvērt" pogu, kad nekas nemainījās un jau zvanīju uz to norādīto numuru, paralēli mazliet tās durtiņas mēģināju paraustīt. Un tad kaut kā pēkšņi atleca vaļā. Biju jau iepriekš te kaut ko tādu lasījusi... kaut kā paveicās. Tagad mēģināšu Omniva un ceru, ka nekādu tādu problēmu nebūs...

Labots: šodien, 19:19

Man ir durvis iesprūdušas 3 reizes :D parasti vajag uzzvanīt un tante otrā klausules galā tās atver ar tālvadības un maģijas palīdzību.

Исправлено 04.12.2014 19:45

man vienreiz pazuda paka,nekur nevarēja atrast...nevienā noliktavā! Pēc vairākkārtīgas zvanīšanās, iesnieguma rakstīšanas kaut kas sāka kustēt un mana paka atradās,bet ne pilnā sastāvā,bija pazudušas dažas lietas no tās! Man skaidroja darbinieks,ka paciņu bija izņēmusi cita persona,iespējams,ka atveroties nepareizajam nodalījumam. Šī persona vēlāk paku atgrieza,taču tajā trūka pāris mantas. Beigās man izdevās vienoties,ka uzņēmums par iztrūkstošajām lietām izmaksās kompensāciju, to vērtībā. Un jā... ilgi tas viss notika,bet kompensāciju izmaksāja par pazudušajām mantām,un pārējās mantas viņi man atsūtīja!

Tā kā vajag neatlaidīgi par sevi atgādināt,un pieprasīt savu paciņu,citādi baigais bardaks ar tiem pakomātiem ;)

Persony

Bet noliktavu jau parmekleja vakar,neesot tur! :( Prasija pakas aprakstu,teicam ka balts maisins ar sarkanu salaveci virsu,tadas pakas nav noliktava! :(

Ak jaa..Man bija vēl tāda interesanta lieta sakarā ar PS- bija aizkavējusies paciņa,zvanīju,otrā galā man prasa:" vai tur bija gaišas džinsas un melna blūze?" es apjuku.... Pieļauju,ka laiž preces caur kkādiem skeneriem,bet ja plēš vaļā un skatās,tad nu vispār...

21 - 30 с 62