omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

Исправлено 04.12.2014 19:48

Izlasot Tavu ierakstu,paradijas atkal man maza ceriba! :)

Jā,man arī prasīja visādus pakas aprakstus,pakas satura aprakstu... nekur neatradās, līdz beidzot pēc kāda laika it kā uzradās!

vai viņiem kaut kur sistēmā neuzrādās, cik tālu paka ir tikusi?

man ir identiska situācija Rīgas pakomātā, kad svētdien ievietoju preci, un vēljoprojām it kā ir tur. Vakar rakstu, man neko neatbildēja, tikai pajautāja aprakstu. Šodien zvanot, arī nekas pozitīvs, jo minēja, ka neesot atraduši paciņu, vakarā atbraukšot kurjeri, kuriem apjautāšoties., Meitene minēja, ka lai rīt zvanu, pārbaudīs, un ja kas tad atsūtīšot kompensācijas lapu, lai esot aizpildīta, skatīšoties video un risināšot. Bet tracina, ka mēs ar pircēju esam kā muļķi, jo parasti izmantoju klātienes tikšanos. Kad vienreiz man palūdza pārsūtīt lietu uz Ventspili, viss bija kārtībā. Bet secinot šeit rakstīto varu piebilst, ka kaut kas galīgi ar šo kompāniju nav kārtībā

Zpetersone

Tam iesniegumam obligati pievieno klat visas ceka kopijas!Vakar tadu aizpidijam un aizsutiju!Teica ka desmit dienu laika atbildes elektroniski!Itka lidz 5dienai nakosai jagaida!Neka nebija,otrdien jau toc bombardesu vinus!

Man bija taa, ka meitene sanjem paku un tur vispar kaut kas cits. Beigaas sazinajaamies ar omniva un izraadas kurjers bija sajaucis pacinjas un mana joprojaam staaveeja depo. Naakama dienaa pacinja bija jau liepaajaa. :) 

Izskatās, ka kurjeri sūtītās paciņas kolekcionē...

Bankas maksājuma kvīts,kad,kas,par ko,cik pārskaitījis.Ar visiem sūtīšanas čekiem.Domāju,ja kaut kas no tā iztrūkst,pierādījumu nav,naudas arī-nav....

Bļin, es arī jau 4dienas gaidu paciņu, īsziņa joprojām nav atnākusi. Parasti paciņa atnāca pāris dienu laikā, a tagad? :(

Исправлено 04.12.2014 21:06

> zpetersone

man ir identiska situācija Rīgas pakomātā, kad svētdien ievietoju preci, un vēljoprojām it kā ir tur. Vakar rakstu, man neko neatbildēja, tikai pajautāja aprakstu. Šodien zvanot, arī nekas pozitīvs, jo minēja, ka neesot atraduši paciņu, vakarā atbraukšot kurjeri, kuriem apjautāšoties., Meitene minēja, ka lai rīt zvanu, pārbaudīs, un ja kas tad atsūtīšot kompensācijas lapu, lai esot aizpildīta, skatīšoties video un risināšot. Bet tracina, ka mēs ar pircēju esam kā muļķi, jo parasti izmantoju klātienes tikšanos. Kad vienreiz man palūdza pārsūtīt lietu uz Ventspili, viss bija kārtībā. Bet secinot šeit rakstīto varu piebilst, ka kaut kas galīgi ar šo kompāniju nav kārtībā

Jā stulbi mums sanāca :(

Tik daudzām jezga ar Omnivu.Jāraksta iesniegums "Bez Tabu".

Mana paka kurjeram izkrita netālu no pakomāta,atrada puisītis,pazvanīja man un atdeva,bet ja nu iekšā būtu bijis,kas vērtīgs,tad mana paka būtu pazudusi ar galiem,tāpat zvanīju viņiem un pat neatvainojās,atļāva tikai nosūtīt otreiz paciņu bez maksas.

Ir bijušas vēl cita veida problēmas ar Omnivu..

šķiet,ka kurjeri par pakām nenes nekādu atbildību...

31 - 40 с 62