omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

> ATLAIDES %

Tik daudzām jezga ar Omnivu.Jāraksta iesniegums "Bez Tabu".

Mana paka kurjeram izkrita netālu no pakomāta,atrada puisītis,pazvanīja man un atdeva,bet ja nu iekšā būtu bijis,kas vērtīgs,tad mana paka būtu pazudusi ar galiem,tāpat zvanīju viņiem un pat neatvainojās,atļāva tikai nosūtīt otreiz paciņu bez maksas.

Ir bijušas vēl cita veida problēmas ar Omnivu..

šķiet,ka kurjeri par pakām nenes nekādu atbildību...

Tas gan 

Man jau trīs paciņas ir pazudušas. :( Tas jau paliek par traku. 

es domaaju, ka vini pashi nebija gaidiijushi, ka buus tik daudz lietotaaju un buus taada piekrishana taadeel pagaidaam tas viss vinjiem veel haosa :) 

kaa tad taa? :(

Cik vien esmu Jelgavas Omnivu lietojusi, nekad problemas nav bijusas:)

Iespejams ka tagad pirms svetkiem vini ir parslogoti, un tapec pacinas nepienak laika...:/

Manas paciņas nav nozaudētas... ceru ka arī nekad tas nenotiks!

Исправлено 09.12.2014 18:15

> Snowfox

Manas paciņas nav nozaudētas... ceru ka arī nekad tas nenotiks!

es arī ceru! Līdz šim Omniva gan nav pievīlusi, viss sūtītais ir aizgajis un pirktais saņemts.

> mandragora

Cik vien esmu Jelgavas Omnivu lietojusi, nekad problemas nav bijusas:)

Iespejams ka tagad pirms svetkiem vini ir parslogoti, un tapec pacinas nepienak laika...:/

Ir starpība starp to, vai nepienāk laikā vai nepienāk vispār... Vispār, vairāk lasot, paliek arvien bailīgāk ar šiem kaut ko sūtīt, jo tik daudz negatīvu atsauksmju.. Vēl iedomājoties par to, ka tagad ZS laiks, paciņu  droši vien vairāk nekā ikdienā...

Bet nu tiešām, kas notiek, ja nosūtot to čeku neizdrukā? Varbūt vienīgais, kas var glābt, ir maksājums ar karti, kā pierādījums, ka Tu tiešām esi kaut ko sūtījis?

Исправлено 06.12.2014 22:06

Yes! Mana paciņa tomēr atnāca un viss kārtībā. Palasot šīs omnivas diskusijas, jau sāku satraukties,bet viss ok! :)

Man ar ir pazudusi pacina ko man no Jelgavas izsutija pag 6dien sarkana svetku kleitina un bodijs LINDEX 80izm.  :( caur Omniva. Rit zvanisu

41 - 50 с 62