omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

Par Omnivas"operatīvo" apkalpošanu nav jabrīnas, it sevišķi akcijas laika, ta pagajušo gadu paciņa kura bija izsūtīta pirms Ziemassvētkiem no Valmieras, līdz Ventspilij naca veselu mēnesi;-(respektīvi , praktiski visu to laiku stavēja Rīga, šķirošanas punkta;-(,ka saka Omnivas parstavji, paciņai bijusi nokritusi uzlīme, un citas koordinates viņiem neesot bijušas, bez maz vai pašas esat vainīgas, ka neesat noradījušas nevienu numuru(saņēmēja vai sūtītajas)un vēl , pēc Omnivas darbinieku vardiem, viņiem paciņas vispar nemēdzot pazust, visur gan pie pakomatiem, gan arī tur kur šķiro  paciņas esot kameras, un viss esot piefiksēts, beigas galu, gala, tomēr paciņa atnaca Smaidīgs Šogad man viena paciņa no Saldus līdz Ventspilij arī naca, ne tik ilgi, ka ta, bet arī divas nedēļas, bet galu gala tomēr atnacaSmaidīgs

Ak, šusmas, es gandrīz katru dienu izsūtu kādu paku, Kā tas cilvēciņš justos tā arī nesagaidījis kāroto 

Pārsteigts

Man ar gadījās ar Omniva, ka paciņu nesaņēma, aizpildīju iesniegumu, tagad jāgaida 10 dienas, izskatās, ka bieži viņiem šitā pēdējā laikā gadās:-( 

Исправлено 07.12.2014 12:33

Kaut visas pazudušās paciņas ātrāk nonāktu pie īpašniecēm! Smaidīgs

Mans stasts beidzas ari veiksmigi!Un esmu prieciga,ka pec 2 nedelu gaidisanas un pacinas pazaudesanas,iesnigumu rajstisanas omnivai,vakar pacinu sanemu! Tiesam prieks!Bet padomasu vai sutit vel caur omnivu!Vismaz pagaia kamer svetki,tikmer neriskesu!

Pēdējā laikā arī Pasta Stacijas čakarējas un pieviļ:(

Ar Omnivu nav gadījies sūtīt, bet Pasta Stacija nupat mazliet sagādāja raizes — mana paciņa ceļoja no Rīgas uz Jelgavu apmēram nedēļu. Satraucos, kad nesaņēmu SMS par piegādi un rakstīju pircējai, vai paciņa pienākusi. Laimīgā kārtā viss bija ok — viņi esot pārslogoti, tāpēc meitenei nācies izņemt sūtījumu citā pakomātā.

Bet būsim saprotošas, ir tomēr pirmssvētku laiks  :)

Man nekad nav pazudušas paciņas, bet tracina biežās Omnivas tehniskās problēmas. Tad printerim papīrs beidzies, tad kartes nepieņem u.t.t. Pēdējā laikā liekas, ka drošāk ir sūtījumu noformēt internetā, tad vismaz redzi un zini ko uzlīmē. Un mūžīgā problēma ar kodu noskenēšanu pie pakomāta.. Vai man vienai tas ir tik grūti ? Pašu printētās uzlīmes vēl puslīdz ātri noskenējas, bet ar tām viņu printerī printētajām uzlīmēm pacietība ātri zūd , kustini tā vai šitā , tuvāk, tālāk... nu neskenējas. Bieži esmu kodu rakstījusi ar klaviatūru.

Man arī tā bija, bet sadabūjām rokā, sūtīju 2 zaļos priežu zaru adventes vainagus un tika piegādāti pēc nedēļas... Tagad gaidu kompensācijas aprēķinu, jo vainagi protams vairs neizskatījās pēc vainagiem......

> gvena

izskatās, ka bieži viņiem šitā pēdējā laikā gadās:-( 

To pašu nodomaaju :(

51 - 60 с 62