Nevaru vairs izturēt kaķi!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nevaru vairs izturēt kaķi!!!!

Labrīt. Mans mērs ir pilns :( :D

Man ir persiešu kaķene. paņēmu no patversmes. BET audzināta labi-kārtojas kastītē, prasās pie durvīm,lai tiktu savās labierīcībās utt. Bet ir divi niķi, kurus nevaru izskaust.

1. Guļ virtuvē uz galda!!! Kad mani ierauga-lec nost, jo zin,ka dzīšu prom, bet pa lielam-guļ tāpat.

2. Tas ir briesmīgi! Šorīt pamostos, atveru guļamistabas durvis un ko redzu koridorā? Pa visu grīdu, pēc lielās kārtošanās braukājusi pa zemi!!!! Viss ožas, smird(atvainojos par tiešumu), viss vienās svītrās. Vienu reizi jau tā bija, domāju,ka dziedzeru vaina, bet apskatot-nekā nebija. Jo tā dara, ka pamīkstāks vēders. Varbūt proble'ma tiešām ir kautkur dziļāk? Vai tas ir riebšanas pēc? niķis?

Ir attārpota.

32 Ответы

labrīt!

man ir divas kaķes mājās un visādi gājis... bet vienu no viņām esmu iemācījusies - galvenais ir labi justies, nevis labi izskatīties. un šo uztvert ar dziļāku filosofiju...

kaut kas viņai nepatīk, bet visdrīzāk tā vēdera problēma vai tomēr tārpi, jo ne vienmēr uz attārpošanu viss izdodas. pakonsultējies ar vetu.

un nekad nesaki, ka nevari viņu ciest un domu tādu nepieļauj, viss nokārtosies un uz sīkumiem piever acis...

manas ar pa galdu dzīvo. ja kaķis mājās, tad šaubu nav, kurš saimnieks.

un Te bija diskusija par kaķīša dāvināšanu. Nu nav visi gatavi pieņemt un uzņemties atbildību par reālu kaķi, kurš visādus podus gāž. 

Pieņem, ka viņš ar savu klātbūtni Tev grib ko iemācīt.

> mona Ra

labrīt!

man ir divas kaķes mājās un visādi gājis... bet vienu no viņām esmu iemācījusies - galvenais ir labi justies, nevis labi izskatīties. un šo uztvert ar dziļāku filosofiju...

kaut kas viņai nepatīk, bet visdrīzāk tā vēdera problēma vai tomēr tārpi, jo ne vienmēr uz attārpošanu viss izdodas. pakonsultējies ar vetu.

un nekad nesaki, ka nevari viņu ciest un domu tādu nepieļauj, viss nokārtosies un uz sīkumiem piever acis...

manas ar pa galdu dzīvo. ja kaķis mājās, tad šaubu nav, kurš saimnieks.

un Te bija diskusija par kaķīša dāvināšanu. Nu nav visi gatavi pieņemt un uzņemties atbildību par reālu kaķi, kurš visādus podus gāž. 

Pieņem, ka viņš ar savu klātbūtni Tev grib ko iemācīt.

Paldie spar vērtīgajiem padomiem. Es viņu ļoti mīlu un lutinu, viss kārtībā, vnk man mājās mazs bērns, uztraucos,ka nedabon kautko. Trakākais,ka pēc grīdas izmazgāšanas, tā smaka nezūd. Pati viņa jūtas labi-spēlējas, nāk klēpī. Tā ir otro reizi, ar mēneša starplaiku,ja būtu problēma kāda, ganjau,ka tas nebūtu periodiski. Pazvanīšu šodien vetam.

Sveika.

Ņemot dzīvnieku no patvesmes ir jārēķinās ar to,ka var būt problēmas un nāksies ieguldīt,naudu,darbu un mīlestību,lai ko vērstu par labu, bet jārēķinās arī ar to,ka var gadīties,ka būs jāsadzīvo ar nelabojamu dzīvnieku. Daļa patversmēs nonākušo dzīvnieku tur nenonāk tāpēc,ka ir priekšzīmīgi, bet tāpēc,ka ir kaut kādas problēmas,ar kurām pirmais saimnieks nevēlās tikt galā. 

Iesaku vērsties pie veta(kaut vai lai pārliecinātos,ka bērnam nekas no kaķa nepielips) un ja tur viss ir kārtībā, aprunāties ar zinošiem cilvēkiem,kam ir liela pieredze ar kaķiem-iemācīsies izprast kaķa psiholoģiju un viss būs labi ;) 

Lai veicās! 

Ja zvani un jautā vetārstam, noteikti iesaku iegūt divu vetārstu ieteikumus un viedokli, jo man arī ir divi kaķi, un diemžēl pieredze rāda, ka reizēm pat tie, kas tiek izslavēti kā vieni no labākajiem Latvijā, neredz pat acīmredzamas nobīdes no normas, kā rezultātā beigās cieš gan minka, gan es kā saimniece, gan pamatīgi maks, jo vet-pakalpojumi tomēr ir ļoti dārgi.

Negribu gan taisīt reklāmu, bet tomēr savus kaķus turpmāk uzticēšu tikai un vienīgi Beinarta klīnikas ārstiem. Taču jebkurā gadījumā, kā jau teicu, - viedokli par to, kas īsti pie vainas, labāk iegūt no diviem savstarpējiem nesaistītiem vetārstiem.
Un par to gulēšanu uz galda - iespējams Tavs kaķītis alkst Tavas uzmanības un/vai mieru no mazā, jo pieņemu, ka bērniņš vēl nav tik liels, lai aizsniegtu kaķi uz galda (bet varbūt kļūdos), savukārt pats galds ir augstāk no zemes un tuvāk Tev.  Iemesli jau var būt dažādi, bet ar dzīšanu prom līdzēts nebūs. Vajag ar mīlestību vai arī kompromisu - piemēram, ikdienā klāj sedziņu uz tā galda, lai tas kaķis tur dzīvojas :) Katrā ziņā - lai izdodas! :)

Исправлено 05.12.2014 08:18

> Plūme

Ja zvani un jautā vetārstam, noteikti iesaku iegūt divu vetārstu ieteikumus un viedokli, jo man arī ir divi kaķi, un diemžēl pieredze rāda, ka reizēm pat tie, kas tiek izslavēti kā vieni no labākajiem Latvijā, neredz pat acīmredzamas nobīdes no normas, kā rezultātā beigās cieš gan minka, gan es kā saimniece, gan pamatīgi maks, jo vet-pakalpojumi tomēr ir ļoti dārgi.

Negribu gan taisīt reklāmu, bet tomēr savus kaķus turpmāk uzticēšu tikai un vienīgi Beinarta klīnikas ārstiem. Taču jebkurā gadījumā, kā jau teicu, - viedokli par to, kas īsti pie vainas, labāk iegūt no diviem savstarpējiem nesaistītiem vetārstiem.
Un par to gulēšanu uz galda - iespējams Tavs kaķītis alkst Tavas uzmanības un/vai mieru no mazā, jo pieņemu, ka bērniņš vēl nav tik liels, lai aizsniegtu kaķi uz galda (bet varbūt kļūdos), savukārt pats galds ir augstāk no zemes un tuvāk Tev.  Iemesli jau var būt dažādi, bet ar dzīšanu prom līdzēts nebūs. Vajag ar mīlestību vai arī kompromisu - piemēram, ikdienā klāj sedziņu uz tā galda, lai tas kaķis tur dzīvojas :) Katrā ziņā - lai izdodas! :)

Paldies par vērtīgiem padomiem:) Jā, no mazā vina slēpjas :)) Viņa audzināta labi, to redzu, ja trauciņā beidzies ūdens,kāpj uz izlietnes:) Viņu izmantoja kā ražojamo mašīnu kaķēniem... Kad atveda un kāda tagad nevar salīdzināt. To,ka būs grūtības, to jau rēķinājos, tikai nezinu ko darīt,ja tā būs visu laiku, nedodies gaidāmi ciemiņi un šitā smako māja:( Varbūt ir kāds efektīgs kopšanas un reizē dezinficējoš līdzeklis?

> Plūme

Par vetarstiem: arī 2 ir par maz. Kad vēl dzīvoju Rīgaa manam suņukam divu dienu laikaa bija problēmas ar kuņģi - neko neēda un vema ar baltam putam. Rīga aizvedu suņuku pie viena vetarsta - teica, kapēc tik agri uztraucos, uzgaidiet vēl un pavērojiet. Nakamajaa dienaa viss turpinajas - aizvedu uz vienu no krutakaam vetklinikam - tur paklausījas/paskatījas/kaut-ko nomērīja un arī teica kapec es uztraucos, viss pats par sevi uzlabosies. Nakamajaa dienaa nekadu uzlabojumu nebija, aizbraucu uz Daugavpilii pie mana mīļakaa vetarsta - viņš mani ilgi lamaja, ka tik ilgi gaidīju un neko nedarīju un kadas 5 dienas mans sunītis nogulēja stacionaraa zem pilinataja kamēr izdevas viņu izarstēt...  Neizlēmīgs

> Vita Dūra

> Plūme

Paldies par vērtīgiem padomiem:) Jā, no mazā vina slēpjas :)) Viņa audzināta labi, to redzu, ja trauciņā beidzies ūdens,kāpj uz izlietnes:) Viņu izmantoja kā ražojamo mašīnu kaķēniem... Kad atveda un kāda tagad nevar salīdzināt. To,ka būs grūtības, to jau rēķinājos, tikai nezinu ko darīt,ja tā būs visu laiku, nedodies gaidāmi ciemiņi un šitā smako māja:( Varbūt ir kāds efektīgs kopšanas un reizē dezinficējoš līdzeklis?

Labots: šodien, 08:18

Labrit! Man patstavigi ir bijusi majas kaki(piedodiet,ka bez garumzimem),bet nu es nekad neesmu atlavusi kapt uz galda,it seviski,ja majas ir mazs berns,tas tacu ir sausmigi nehigeniski,man kakis gul virtuve sava vietina un par to smaku...pameginiet udenim pievienot terpentinu un izmazgat,par sliktu nenaks.

Man ar ir kaķene no patversmes un arī viņai ir visādi niķi. Tas pats ko Tu teici, gulēšana uz galda, staigāšana pa virtuves darba virsmās, vienmēr ķepu nospiedumi nodod, dzer, pareizāk laiza ūdeni no izlietnes vai vannas, lai gan ūdens bļodiņā ir. Un pēdējā laikā pats trakākais, ka iet gulēt uz kumodes virs bēbīša gultas un naktī sāk laizīties, mazgāties un tā spalva mazajam birst tik uz sejas, spalva gara. Bet kaķi no istabas izlikt nav iespējams, jo viņa māk attaisīt durvis. Nesu ārā, bet nāk atpakaļ.

Otra ir bezšķirnes sunīte un tai ir vēl vairāk niķu nekā kaķim un arī veselība slikta. Man viņu uzdāvināja (nu nedrīkst dzīvniekus dāvināt) Tā nu tai laikā es studēju, strādāju. No rīta izgāju, vēlu vakarā mājās un tas mazais nabaga kunkulītis pats pa māju. Nolēmu, ka jāmeklē pienācīgs saimnieks. Atradu, satikāmies ar meiteni un pateicu, lai paņem līdzi vecākus, gribu redzēt un zināt, ka viņi dzīvniekam piekrīt mājās. Pagāja gads un es skatos mans sunītis i-neta bildēs patversme ko salikusi, noplucis, bez zobiņiem, spalva daļēji izkritusi, briesmīga alerģija, nieze...bet rakstīts puika, tāpat zvanīju, jo redzu, tā ir mana sunīte nu nav puika. Stāstu darbiniecei situāciju un viņa sākumā netic, jo man nav suņa dokumentu, stāstu viņas unikālo niķu raksturu un raudu. Jo tā sirds sāpēja, ka es viņai to nodarīju. Pēcāk vetārsts pateica, ka pret viņu briesmīgi izturējušies, nepareizi barojuši. Gribēja, lai ģimeni saucu pie atbildības ar patversmes palīdzību. Tagad ir jau 3 gadi kopš tā laika pagājis. Sunītei joprojām daudz niķu, bet es zinu, lai kāda viņa nebūtu citam nedošu.

Morāle ir tāda, ka tāpat kā cilvēkam tā arī dzīvniekam ir savs raksturs, citreiz ar to ir jāmāk sadzīvot, jo ja dzīvnieks ir tavā ģimenē arī viņš ir tavs radinieks. Radiniekiem vienam par otru jārūpējas, neskatoties ne uz ko. Jāatrod kapēc, kas tā notiek, bet ja darbība ir tikai rakstura iezīme, jāmāk to pieņemt. Es vairs negribu pieļaut tādu kļūdu kā es pieļāvu attiecībā uz savu suni. Jo arī arēji, kas izskatās tik labs, izvēršas par kaut ko neiedomājamu.

Gara man varza, bet gribēju padalīties.

Man patīk viens teiciens: cilvēks kalpo kaķim un suns cilvēkam!:)

Ar kaķiem jāmāk sadzīvot, vienu brīdi animal planet bija raidījums par neaudzinātiem kaķiem, kur kaķu psihologi nāca palīgā saimniekiem!

Ar šļūkāšanu varu teikt kā ir kādas problēmas ar vēderu, vai arī ne tā paika tiek dota, kura neveicina normālu vedera izeju!

Par gulēšanu uz galdu, varu teikt, ka droši vien galds atrodas, kur ir ādere, kur kaķiem ļoti patīk gulēt!:) Pamaini galdu citādi! Vēl vari mēģināt iemācīt kaķim gulēt uz kādu no skapjiem, jo kaķiem patīkot visu novērot no augšas, tad viņi jūtas pārāki par saviem saimniekiem un jūtas apmierināti!:)

> kakis10

Man patīk viens teiciens: cilvēks kalpo kaķim un suns cilvēkam!:)

Ar kaķiem jāmāk sadzīvot, vienu brīdi animal planet bija raidījums par neaudzinātiem kaķiem, kur kaķu psihologi nāca palīgā saimniekiem!

Ar šļūkāšanu varu teikt kā ir kādas problēmas ar vēderu, vai arī ne tā paika tiek dota, kura neveicina normālu vedera izeju!

Par gulēšanu uz galdu, varu teikt, ka droši vien galds atrodas, kur ir ādere, kur kaķiem ļoti patīk gulēt!:) Pamaini galdu citādi! Vēl vari mēģināt iemācīt kaķim gulēt uz kādu no skapjiem, jo kaķiem patīkot visu novērot no augšas, tad viņi jūtas pārāki par saviem saimniekiem un jūtas apmierināti!:)

Jā, par tām āderēm...nez man bērns ļoti slikti guļ un tiešām kaķis arī parasti grib ielīst bērna gultiņā un tur gulēt. Agrāk kaķenei bija sava vieta, bet takā pārbīdījām mēbeles viņa vairs tur netiek (uz skapja augšas bija sedziņa, kur gulēja), kopš tā laika viņa iet gultiņās vai kājgalī.

Varbūt var kaķim tiešām uz kādas skapjaugšas ierīkot, ierādīt guļvietu. Man īstenībā tas arī pašai jāizdara.

Tas raidījums bija Devil cats, visai jēdzīgs ļoti patika. Pati ar izmēģināju, jo kaķene vienu brīdi bruka virsū ar zobiem un nagiem līdz ko iegāja kāds virtuvē:D

1 - 10 с 32