Nevaru vairs izturēt kaķi!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nevaru vairs izturēt kaķi!!!!

Labrīt. Mans mērs ir pilns :( :D

Man ir persiešu kaķene. paņēmu no patversmes. BET audzināta labi-kārtojas kastītē, prasās pie durvīm,lai tiktu savās labierīcībās utt. Bet ir divi niķi, kurus nevaru izskaust.

1. Guļ virtuvē uz galda!!! Kad mani ierauga-lec nost, jo zin,ka dzīšu prom, bet pa lielam-guļ tāpat.

2. Tas ir briesmīgi! Šorīt pamostos, atveru guļamistabas durvis un ko redzu koridorā? Pa visu grīdu, pēc lielās kārtošanās braukājusi pa zemi!!!! Viss ožas, smird(atvainojos par tiešumu), viss vienās svītrās. Vienu reizi jau tā bija, domāju,ka dziedzeru vaina, bet apskatot-nekā nebija. Jo tā dara, ka pamīkstāks vēders. Varbūt proble'ma tiešām ir kautkur dziļāk? Vai tas ir riebšanas pēc? niķis?

Ir attārpota.

32 Ответы

Jā, mana ar staigā visur kur tīk :)) Tā aju viņaa mīlīga, forša, bet nu niķi...Kā karaliene! :))

Itkā ēd visu to ko vienmēr devu- sauso gan slapjo... Persiešu princese,ko darīt:)

Mīļās meitenes!!!! Pacēļu kaķenei asti! Tagad sapratu, kāpēc viņa braukā!!!!!!! Gara spalva un viss vnk peilipis :D :))

Kad man kakis piecukaja gridu,tad visu sakopu un izmazgaju ar vieglu etik udeni un pec tam izvedinaju. Vairak nav kakajusi ne taja,ne cita vieta :-D

> Vita Dūra

Mīļās meitenes!!!! Pacēļu kaķenei asti! Tagad sapratu, kāpēc viņa braukā!!!!!!! Gara spalva un viss vnk peilipis :D :))

Tiesi gribeju rakstit,lai paciel un apskaties vai viss kartiba, jo kaki ir loti tirigi dzivnieki. un par galda staigasanu,lai staiga, kakim patik visur kapelet tas vinam no dabas. tev tak rokas ir panem pec tam un nomazga. ja uztrauc spalvas keme kakeni

Jāsaka kad te vēl ir aveicies.Es kaķus vairs negribu.Man bija tā nepaveicies.Man bija karaliskais persietis,svēra 10kg.Viņš darija šausmu lietas,un atriebīgs bija šausmīgi.Vīņš pat puķupodus meta uz galvas,lai no rīta uzmodinātu,lai iedotu viņam paēst.Kad celos,ja ignorēju viņu un viņa tukšo bļodiņu,staigāja pakaļ un koda kājās.Ja kā sabārsi,tad noteiktas vietas tika ap4urātas,nebija muļķis.Es ilgi vēl varētu stāstīt,tas bija murgs...Es viņu mīlēju,bet  viņš nebija tas mīlošākais.Aizmirsu piebilst kad man mājās katru dienu,kādu nedēļu.Džīvoklī atradās ievainots balodis.Viņš sev jaunu spēli uz lodžejas malas guļot izdomāja.Laikam iepatikās,ar ķepu aizķert baložus,kad lido garām,un stiept mājā iekšā.Neizglābu tikai vienu...Tagad man ir mīloš mazs sunīts,un kaķus ņemt man ir bail...varbūt kādreiz...

Visi cilvēki uskata,kad audzina kaķi.Bet tas nav iespējams kaķi ir pašī par sevi.Viņi nāk kad grib.Tas ir tikai atkarīgs no rakstura.Un audzināt viņus nevar.Var tik mazotnē ieradināt kur trauciņš,kur kas.Tas arī viss...Tapēc lasīt rakstus,es savam kaķim neļauju.Kad jūs nav viņš dara ko grib...

Ui atcerējos,kad mans meistars pirmo dienu flīzēja grīdas istabā,no rīta agri pieceļos eju uz tualeti un redzu ka grīda netīras svītras un daudzās vietās,ko darīju es fiksi pirms meistara ierašanās slaucīju grīdu,joprojām nesaprotu ko tas nozīmē,kaut kāds protest,vai otrādi viss ok:))bet vairāk viņš tā nedara,jo ar muti iedevu pasmaržot izdarības:))

> Vita Dūra

Varbūt ir kāds efektīgs kopšanas un reizē dezinficējoš līdzeklis?

Labots: šodien, 08:18

Zinu, ka ir tāds URO-SEPT līdzkelis. Mēģinājusi neesmu, bet vajadzētu būt labam. Ja no ekoloģiskākiem, tad vēl Tri BIO ir tāds speciāls probiotiskais līdzeklis pret dzīvnieku smakām. Un arī nebojās grīdas segumus.

Redzu, ka problēma atrisināta, bet šajā sakarā atcerējos anekdoti:

Vīrelis griežas pie vetārsta.: Ziniet man ar kaķi ir problēmas. Viņam ir tāds netikums, piekakā, ieskrienās un šļūc savos sūdos pa grīdu. 
Ārsts izraksta zāles un liek pēc nedēļas iegriezties. 
Pēc nedēļas vīrelis klāt. Ārsts apjautājas par stāvokli. 
Vīrelis atbild: zāles nepalīdzēja, bet problēmu atrisināju. Noklāju grīdu ar smilšpapīru. Ieskrējās..., līdz radiatoriem tikai ausis aizšļūca... Smejošs

Nevaru nepadalīties ar pieredzi, tākā esmu audzētāja neliela pieredze ir uzkrājusies. Par virtunes galdu, pieļauju ka kaķim nepatīk piedāvātā guļvieta, tās artašanās vieta vai kas cits, pārkliņš, guļvietā ir aukst, bet virtuvē slts u.t.t. Par šļūkšanu uz debena pēc nokārtošanās - tā ir pazīme kas liecina ka tavs kaķītis ir tārpains :) Divas tabletītes un problēma atrisināta.

11 - 20 с 32