Nevaru vairs izturēt kaķi!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nevaru vairs izturēt kaķi!!!!

Labrīt. Mans mērs ir pilns :( :D

Man ir persiešu kaķene. paņēmu no patversmes. BET audzināta labi-kārtojas kastītē, prasās pie durvīm,lai tiktu savās labierīcībās utt. Bet ir divi niķi, kurus nevaru izskaust.

1. Guļ virtuvē uz galda!!! Kad mani ierauga-lec nost, jo zin,ka dzīšu prom, bet pa lielam-guļ tāpat.

2. Tas ir briesmīgi! Šorīt pamostos, atveru guļamistabas durvis un ko redzu koridorā? Pa visu grīdu, pēc lielās kārtošanās braukājusi pa zemi!!!! Viss ožas, smird(atvainojos par tiešumu), viss vienās svītrās. Vienu reizi jau tā bija, domāju,ka dziedzeru vaina, bet apskatot-nekā nebija. Jo tā dara, ka pamīkstāks vēders. Varbūt proble'ma tiešām ir kautkur dziļāk? Vai tas ir riebšanas pēc? niķis?

Ir attārpota.

32 Ответы

Man mājās arī ir runcis, vecs, bet ļoti aktīvs. Kā jau kaķis-dara ko grib! Kāda minēja par izlietnes, vannas laizīšanu- manam kaķim identiski, vari likt, nelikt bļodiņu, tur nedzers... Tā finālā nolikām mazo spainīti pie vannas ar ūdeni- tā viņam mīļākā bļodiņa! :D

Par kārtošanos- arī ir niķi... piemēram- pa maziņam kastītē, pa lielam blakus kastītei. Un neko nevar izdarīt! Citreiz atriebjas un arī pa maziņam pie kastītes...

Un, viņš ir balts, garspalvains- un kā likums, viņam obligāti jāguļ uz melnajām drēbēm, vai jāmīļojas, ja uzvilktas melnas bikses... Bet kopumā- fantastiskākais kaķis! :)

Lasīju un smaidīju:) Cik labi,ka neesmu viena!!!:D Mans guļ visur,ja nolieku vietiņu - nepakam! Gulēja zem galda, uz grīdas,labu gribot,paklāju sedziņu, vai tad guļ? Nē :) Gultā, dīvānā jā:) Laikam iepriekšējos 5 gadus tā darījusi, gluži kā cilvēku-laikam, nepārveidot:)

> AME

Man mājās arī ir runcis, vecs, bet ļoti aktīvs. Kā jau kaķis-dara ko grib! Kāda minēja par izlietnes, vannas laizīšanu- manam kaķim identiski, vari likt, nelikt bļodiņu, tur nedzers... Tā finālā nolikām mazo spainīti pie vannas ar ūdeni- tā viņam mīļākā bļodiņa! :D

Par kārtošanos- arī ir niķi... piemēram- pa maziņam kastītē, pa lielam blakus kastītei. Un neko nevar izdarīt! Citreiz atriebjas un arī pa maziņam pie kastītes...

Un, viņš ir balts, garspalvains- un kā likums, viņam obligāti jāguļ uz melnajām drēbēm, vai jāmīļojas, ja uzvilktas melnas bikses... Bet kopumā- fantastiskākais kaķis! :)

Pārsvarā visiem kaķiem patīk dzert no lieliem traukiem, tā nu tas ir. Protams, ja nav izvēles, dzers arī no sava mazā trauciņa, jo nav jau varianti, bet ja ir iespēja izvēlēties, tad vienmēr dzers no lielāka trauka - bļodas, spaiņa, vannas, man pat vienreiz kaķis podā ielīda! Smejošs

Man ir bezšķirnes kaķene, bet dikti skaista, kažociņš zvīņu rakstā, pelēks ar melnu, tas nozīmē, ka šāda raksta kaķi majās naudu nes. Dikti karaliska, tiešām tāda dūda. :D
Bet kauslīga gana. Vienmēr kad eju garām ieķeras kājās, kož, agrāk gāja gulēt ar trakošanu un cēlās ar trakošanu, bet tagad kad paaugusies nedaudz nomierinājusies. Bet runājot par niķiem. Viņa visu laiku dzīvo pa virtuves galdu, reali nevaram pat izsekot un neko darīt lietas labā. Guļ kur pagadās, bet iemīļotā vieta viņai ir vanassistabā, jo tur vissiltāk, no ūdens galīgi nebaidās parasti pati lien zem tekoša ūdens un sēž laimīga. Draudzenei ir persiešu kaķis, un viņai atkal cita problēma visu laiku actiņas asaro, regulāri jātira, žēl noskatīties uz kaķīti. Bet ārsti teica , ka tas normāli.

Ko darīt ar mazu suni? kurš uzvedās tāpat kā iepriekšminētais kaķis, tikai vēl rej pa starpu, visu dienu bez apstājas

> inese

Ko darīt ar mazu suni? kurš uzvedās tāpat kā iepriekšminētais kaķis, tikai vēl rej pa starpu, visu dienu bez apstājas

Man bija ta, ka mēs paņēmam mazu sunīti, un pirmas 2nedēļas visu laiku smilkstēja, tas tadēļ, ka no mammītes prom bija, bet ar laiku problēma norima, tagad jau gadiņš, pieradis protams pie mums jau, bet rej arī, ka jau suns , tas normali, pie katras sīkas skaņas rej, aizsarga maju. Mēs dzīvojam pirmaja stava un tad parasti viņa pakapjas gulta, pieet pie loga un vēro cilvēkus tik līdz kads iet šī rej un rej.. 

Manai ar asaro acis-tīram:) Tagad apvainojusies uz manis - jo ieliku vannā:) Viņa mani kā suņuks vnm sagaida pie durvīm,kad pārbraucu :) Reizēm viņa mani sanikno,tīri ar to sēdēšanu uz galda(mammai laukos pat kaķis tā nedara,kur sava vaļa) bet tā esam labas draudzenes:)

Oj,kad man bij maza taksenīte, es izjutu ko nozīmē būt mammai:) Divas ned.cēlos 3 reizes naktī,jo mazā prasīja ēst un kārtojās tikai uz grīdas:) Pacietību:) Gribētu arī suņuku, palika laukos, jo dzīvojam 5 stāvā, man mazs puika,nespētu izvest laukā un ir no mazajiem,kam patīk riet pie katra trokšņa. Sapņoju,ka man reiz būs māja ar daudz suņiem un kaķiem!

Man tieši arī taksīte. Pirmo pusgadu reali neprasijas ara, visu laiku iekša kartojas, nezinajam ko darīt, arī smaka par sevi paradijas, bet tagad viss kartība, laikam tas no vecuma atkarīgs, tagad kad grib ara sak skraidīt pa maju un laimīga lēka, ta viņa parada to , ka grib ara, ne kaa citi suņi kuri smilkst. :)

Iesaku aiziet uz Jarāna izrādi "Mana kaķa dienasgrāmata" :)

> R o t a s :)

Iesaku aiziet uz Jarāna izrādi "Mana kaķa dienasgrāmata" :)

Un vēl labas ir tās īsās Simon's Cat multenes! Vēsais Youtube var atrast. Aci miedzošs

21 - 30 с 32