ziemassvētku dāvanas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ziemassvētku dāvanas

Padalamies ar idejām ko dāvināsiet saviem mīlajiem, vai kādas superjaukas dāvanas esiet saņēmušas!

06.12.2014 15:51

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

Mammai - var izgatavot interesantu bilžu rāmi ar visu mīļo cilvēku bildēm Aci miedzošs

Labots: vakar, 13:48

06.12.2014 15:53

> Sale

Mammai - var izgatavot interesantu bilžu rāmi ar visu mīļo cilvēku bildēm Aci miedzošs

Labots: šodien, 13:48

ooo,kur shaadu var nopirkt?:)

Esmu redzējusi ko līdzīgu Alan Deko veikalā, bet var arī pati izgatavot, izgriežot no preskartona vai kāda stingra materiāla pamatni, dekoratīvi apstrādāt un pielīmēt fotogrāfijas.

Man jau ir gatavi šabloni - burti, viss alfabēts nav.

Labots: vakar, 15:24

Pati esmu mamma un omite-tadel saku,ka ideala davana,es priecatos tadu sanemt!Smaidīgs

06.12.2014 15:56

> Sale

kaa reiz veeleejos uzsaakt sho teemu :D 

mana shiibrizha ideja ir sacept visiem lielas piparkukas un izdekoret ar vaardiem un zimejumiem:)

gjimenes virieshiem esmu sapirkusi- aadas maku, jostu, mashinas aksesuarus,utt.

vel esMu nopirkusi vienu parastu pledu, un  dormeo warm hug komplektu(loti labs),

man piemeram nav idejas ko uzdavinat mammai, vinjai viss ir, esmu izmisuma, priecashos par kadu ieteikumu:)

Mammai dāvinu latviešu rakstieku grāmatas, viņai ļoti patīk lasīt, un tiešām viss ir :)

16.12.2014 19:00

Mammai grāmatu, par kuru viņai neceļas roka, lai pirktu un Galaxy tab maciņu ar klaviatūru, jo gribēja. Audžutēvam un drauga tētim - smaržas. Drauga mammai, džemperis, māsai - kleita. Pati draugam dāvināšu naudiņu priekš autosskolas un kino biļetes klāt, telefonu. Mazajam kombinzonu ziemai un Lego duplo. ;) 

16.12.2014 19:03

Gandrīz visiem radu bērniem zeķes saadītas un saldumiņi sapirkti. Par lielajiem vēl neesmu sākusi domāt. :D

16.12.2014 19:11

Cepšu katram īpašu piparkūku ar glazūru, vecākiem kalendārs ar mazdēla bildēm un ģimenes. Māsas un brāļa ģimenei- koka magnētus kā lapiņas un katrā lapiņā katras ģiemnes locekļa vārds. Un mazajiem,protams, pilni maišeli ar saldumiem, nieciņiem.

Krustdēlam PR smaržas, krustmeitiņai meitenīgu dienasgrāmatu...

Un savm dēlam- lelli, jā tieši tā-lelli :D Puikas veidā,lai mācās rūpēties:)

16.12.2014 19:16

Ā un jā, mēs esam visi uz humoru, tāpēc māsai un brālim magnētiņus piesiešu pie toletes papīra ruļļa, kurš ir ZSvētku noskaņās, lai nekur nezūd tā svētku burvība :D Drogās var nopirkt, virsū brieži, eglītes un sniegavīri :D Kad nopirku,sasmējos, ka pat toletes papīram svarīgi,kas virsū sazīmēts :D

16.12.2014 19:43

Vita cik taads papīrs maksaa? :D

16.12.2014 20:05

Klasiskais iepakojums, māsas meita pirka, pāri 2 eiro :) Teicu,lai npērk lētāko, šī atnāk un saka 2 ar kautko(8 ruļļi),es sāku rāties, beigās skatos-brieži,egles utt, sasmējos un ideja bij gatava:D

11 - 19 с 19