eh Pasta Stacija mani čakarē - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

eh Pasta Stacija mani čakarē

Pirmdien man izsūtīja paciņu no Ogres uz Origo PS, joprojam nav atnakusi. Čeka foto ir. 

zvanos uz klientu servisu, sazvanīt vispar nevar, aizņemts visu laiku. Vai tiešam Origo uz nodalijumiem tada rinda vai arī manu paku iespējams pazaudēja?

Nu,ja pacinu ir daudz un terminali nav vietas,tad atnak sms,ka var aiziet pakal pacinai. ;) 

Nu jā- par saņemšanu atnāk sms, a par piegādi nē. Es kā pārdevēja  arī gribu zināt, ka paciņa veiksmīgi piegādāta. Īpaši, ja pircēja neuzraksta, ka saņēma un viss ok. :/

07.12.2014 09:31

uz origo nesūtat, pakas stāv noliktavā un gaida savu rindu, kad ieliks, es savas pakas novirzu uz Dzirnavu ielu, ar Origo neiesaistos

sazvanīt var, bet pacietīgi, brīvdienās tur viena meitene tikai atbild uz zvaniem

07.12.2014 10:33

Man pazuda paka, kuru sutija uz Ventspili, mēnesi meklēja, atrada pie sadarbības partneriem!Šajā gadījumā čeku meitene arī nevarēja uzrādīt, jo to neizdrukāja, man pašai ar tā aī gadījies, un starp citu Omnivai ar bieži problēmas ar printeri. 

07.12.2014 10:41

Man atkal atnaca pacinja,kuru tagad man jastaiga un jamegjina nosutit ORIGO PS. Jo PS sajauca...

07.12.2014 12:38

Исправлено 17.12.2014 14:22

jaa, man arī gadījies, ka Omniva neizrdrukā uzlīmi. Tāpēc drošības pēc vienmēr arī pati rakstu virsū paciņai, kur un kam jāsūta

17.12.2014 13:57

Исправлено 17.12.2014 13:58

Es jau paku gaidu divas nedēļas,izsūtīja man ar Pasta staciju. Vienreiz sanāca sazvanīt Pasta staciju teica,ka noliktavā stāv paka,ka viss pārpildīts,drīz būšot. Tagad nevaru ne sazvanīt,uz e-pastu neatbild!!! Prece diezgan vērtīga pāri 50 eiro. Vai kādam tā ir gadījies,ka tik ilgi jāgaida??? 

17.12.2014 14:03

es šodien mēģinu pasta staciju sazvanīt no pulkstens 10.00 un kā aizņemts ta aizņemtsSmejošs

17.12.2014 14:07

Es rakstiju uz e pastu pastastacija@postservice.lv izklastiju kas un ka, atbilde atnaca loti atri. Tur meitene kam sutiju pacinu pati bija kludijusies:)

17.12.2014 14:24

> santa

Es rakstiju uz e pastu pastastacija@postservice.lv izklastiju kas un ka, atbilde atnaca loti atri. Tur meitene kam sutiju pacinu pati bija kludijusies:)

Mēiģināšu uzrakstīt uz šo e-pastu, jo es rakstīju uz šo klientuserviss@postservice.lv

11 - 20 с 20