Avon kosmētika-atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Avon kosmētika-atsauksmes

Sveikas!

Taisos pasūtīt no Avon! Sen nekas nav sūtīts! Varbūt,meitenes,kas bieži no šejienes pasūta kosmētiku var  padalīties ar atsauksmēm par to kādu skropstu tušu labāk izvēlēties? kādi tonālie krēmi ir Ok? Piem kādas atsauksmes par Anew BB Vitale krēmu vai Anew clinical kremu?

Vispār varat padalīties ar saviem labākajiem pirkumiem no Avon:)

07.12.2014 16:23

> mazais

> blackroyality

Esmu Avon konsultants, pasūtu ne tikai priekš sevis, bet arī ir savs klientu pulciņš, ieteikšu to pašu, ko saviem klientiem - Luxe skropstu tušas, tiešām labas un kvalitatīvas, pati jau sen lietoju. Un no tonālajiem krēmiem labāk iesaku nevis šķidros no tūbiņām, bet gan matētos - maigāki, samtaināki un vieglāk uzklāt ar otiņu, kā arī nav tik pamanāmi.

Avonam ir kādi šampūni bez parabēniem?

kādas atsauksmes no klientēm parAdvance techniqes serumu zīdainiem matiem? 

Pati serumus nelietoju, bet dažas no manām draudzenēm pasūta un lieto, saka jau, ka ļoti patīk un ir labi. No šampūniem - lietoju tikai Avon Naturals šampūnus. Sīkāk par sastāvu nemācēšu pateikt, jo nav pa rokai neviens tagad. Un kā Inky minēja - vannas putas un dušas želejas ir ļoti labas. Man personīgi dikti patīk vannas putu piedāvājums.

07.12.2014 16:55

paldies meitenes! tagad vismaz kāda nojausma kurā virzienā skatīties :D

07.12.2014 17:16

Man vislabaak patika Super full skropstu tuša. Man šī ir vienīgaaa tuša (neskaitot padaaargo no Bare Minerals), kas tiešaaam labi nokraaaso skropstas, nebirst utt. Agraaak pirku arī Planet SPA produktus. Mana kosmētiķe teica: "Šī sērija ir laba, t.i., nav slikta" Smejošs

07.12.2014 17:52

Esmu avon konsultante un esmu ļoti apmierinaata ar Avon kosmetiku.

Nesen pati pasuutiju BB un esmu ļoooti apmierinaata. Mateejoš efekts, nav sajuta, ka uz sejas buutu kaut kas lieks.

Man or taads aadas tips, ka gruti pielaagot pareizu tonaalo. Tapec vispaar taadus nelietoju, bet par BB biju dikti paarsteigta. :)

Par skropstu tushaam nezinu, bet saka, ka LUX ir labas. :)

07.12.2014 18:47

Man patīk daudzfunkcionālie balzami mazajos trauciņos.

Šampūni bez parabēniem nav manīti. Vai vispār jebkas, ja reiz par to.

Advance serums man personīgi bija par smagu, eļļainu, un smarža arī par stipru, bet tas kā kuram. 

08.01.2015 06:51

un kaa ar avon matu krasam? kadas atsauksmes-ipasi par blondo toni? kaaar rizhumu pec krasosanas?

11 - 16 с 16