Piedzīvojumi ar pakomātiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piedzīvojumi ar pakomātiem

Tā tad....

Pazūd pakas...

Aizsūta nepareizi...

Atstaj vaļā durtiņas...

Durvis netaisās ciet...

Durvis iesprūda...

Pakomāti pilni...

Neizdrukā uzlīmes...

Nepareizi izdrukā...

Uzlīmes ir beigušās...

Čeka nav...

Čeku nevar izdrukāt, jo tinte beidzās...

Čeku izdrukā nepareizi...

Nevar samaksāt par pakalpojumu...

Pakomāts sabojāts...

Pakomāts vienmēr pārpildīts...

Paka pazuda ar galiem...

Neatsutija sms par to, ka var saņemt paku...

Atsūtīja nepareizi sms...

Sabojāja paku...

Neatsutija laicīgi atlaides kodu...

Pa ceļam pazaudēja paku...

Paka nostāvēja noliktavā mēnesi, jo pakomāts  bija pilns, nebija vietas, pēc tam paka pazuda...

Mistiski paka no viena pakomāta uz otru ceļoja trīs nedēļas..

Secināja, ka pakā atrodas pārāk erotiska veļa, paku konfiscēja...

Nomainīja citu nosaukumu, problēmas palika vienas un tās pašas...

Tas īsumā tā kā vis.

Pierakstiet, ja ko aizmirsu.....

Sis ir par pakomātiem un to, ar ko mēs dienu dienā saskaramies...

Es veicu pastāvīgu monitoringu. Sekoju līdzi info.

Svarīgi zināt, vai saviem pircējiem varu piedāvāt šādu pakalpojumu.

Pašlaik izskatās, ka nē.

Ceru, ka jaunajā gadā būs izmaiņas.

Jau tagad tādas ir.

Omniva pakomātu tīkls ir paplašināts par 8 jauniem pakomātiem! Ar prieku informējam, ka Omniva pakomātu jaunās piegādes adreses  klientiem Latvijā būs pieejamas jau no pirmās decembra nedēļas. Būs pieejami astoņi jauni un lielāki pakomāti. Papildus pakomāti būs gan Rīgā, gan 6 reģionālās pilsētās (Bauska, Limbaži, Madona, Salaspils, Gulbene, Dobele), kur pirms tam Omniva pakomāti nebija pieejami. Arī viens papildus pakomāts būs uzstādīts Jūrmalā. Astoņu jauno pakomātu saraksts ir sekojošs: 1. Bauskas Supernetto pakomāts Bauska Zaļā iela 3, Bauska 2. Limbažu Maxima XX pakomāts Limbaži Stacijas iela 8, Limbaži 3. Lielupes RIMI pakomāts Jūrmala Viestura iela 22, Jūrmala 4. Madonas Maxima XX pakomāts Madona Rūpniecības iela 49, Madona 5. Salaspils RIMI pakomāts Salaspils Skolas iela 4, Salaspils 6. Bērnu pasaule RIMI pakomāts Rīga Matīsa iela 25, Rīga 7. Gulbenes Maxima pakomāts Gulbene Rīgas iela 41, Gulbene 8. Dobeles RIMI pakomāts Dobele Baznīcas iela 14, Dobele Divi Omniva pakomāti tiks pārvietoti uz citām adresēm: Omniva pakomāts no Cietokšņa ielas 60, Daugavpilī būs pārvietots uz Kandavas ielu 15, Daugavpilī (pie veikala Sport2000) ü Omniva pakomāts no Ulmaņa gatves 122, Rīgā būs pārvietots uz Anniņmuižas ielu 17, Rīgā (pie t/c IXO) Pakomātu uzstādīšanas darbi notiks šis nedēļas laikā līdz 01.12., kad pieprasītākajās pakomātu atrašanās vietās tiks uzstādīti lielāki pakomāti ar lielāku skapīšu daudzumu (116, 128, 150, 166, 204 skapīši).

77 Ответы

Nezinu kaa, bet man nav bijušas pilnīgi nekaadas probleemas ne ar pasta staciju, ne omnivu.

ir bijis ka sutaad kaadas 3-4 dienas un tad taads satraukums, bet tad vienmeer taja 4.denaa arii atnaak sms. :)

Omniva pazaudēja manu paku. Atvēru nodalījumu, bet tas tukšs... Izsekošana rāda, ka nesaprotamu iemeslu dēļ paka aizvesta atpakaļ uz Rīgas terminālu, kaut gan uzglabāšanas termiņš ne tuvu nebija beidzies. Taču kods strādāja un atvērās tukša kaste. Pa svētkiem protams neviens neko nemeklēja un nerisināja , gaidu darbdienu.

Ar Omnivu viss bija super, bet Pasta Stacijas pakomāts 2 dienas pēc kārtas bija pilns (nebija brīvu nodalījumu vispār nekādu) un trešajā izrādijās, ka nevar maksāt ar karti.... pats bēdīgākais, ka pilsētā, kurā dzīvoju Pasta Stacijas pakomāts ir viens.

Man arī nekad nav bijušas problēmas, izņemot to, ka ORIGO PASTA STACIJA nav vērts likt pakas, jo tur tiešam parasti ir parbazts.

mans paardziivojums  ar pasta staciju ir taads,ka meitene kopsh padsmitajiem datumiem,pirms sveetkiem,nav speejusi izsuutiit paku,jo esot pilns!!lieki bilst,ka dreebes,ko gaidu,biju domaajusi vilkt jau pirms un uz sveetkiem...tagad ceru,ka vismaz uz jauno gadu uzvilkshu,ja izsuutiis...

> Alise

Man arī nekad nav bijušas problēmas, izņemot to, ka ORIGO PASTA STACIJA nav vērts likt pakas, jo tur tiešam parasti ir parbazts.

+++++++++++++++++++++++++++++=====================

Omnivai nekadu sudzibu nav. Vienmer ka eju viss ir vislabakajaa kartibaa. :) 

Pasta stacija man nekad nav patikusi, tadel ar vinu nedraudzejos. Reiz man sutija pacinu caur to pasta staciju,par cik meitenei nebijapilsetaa omniva nacas caut turieni... man tuvakais bija tikai kekavaa..  sanemu sms 2 dienu laika jaiznem ,braucu pakal.. un neko nevaru iznemt,jo kads nebija aizveris sava sutijuma durvis un viss pakomats vnk nokaries. Rezultata iztereta nauda nervi :D  Un nedabita pacina.. 

Vismaz omniva patur sutijumu ja nemaldos veselu nedelu,kas ir lieels plus !!! 

Piekrītu par Origo staciju- kādas 3 dienas pēc kārtas gribēju nosūtīt, bet vienmēr bija pilns! pirms nedēļas aizgāju uz pirmo omnivas pakomātu, nosūtīju, bet sms vēl neesmu saņēmusi :(

16.decembrī pa Pasta staciju izsūtīju paku, bet cilvēks vēl nav to saņēmis. Tikai vakar saņēma īsziņu, ka paka piegādāta uz pavisam citu pakomātu. Dizmžēl viņai tas neder, tāpēc atkal jāgaida, ka pārsūtīs uz pareizo. Šoreiz tā ir paka draudzenei, nevis pircējai , bet situācija tāpat nepatīkama.

> zaiza

mans paardziivojums  ar pasta staciju ir taads,ka meitene kopsh padsmitajiem datumiem,pirms sveetkiem,nav speejusi izsuutiit paku,jo esot pilns!!lieki bilst,ka dreebes,ko gaidu,biju domaajusi vilkt jau pirms un uz sveetkiem...tagad ceru,ka vismaz uz jauno gadu uzvilkshu,ja izsuutiis...

Man vakardien bija jaizsūta paka,manā pilsētā pakomātam veic uzlabošanas darbus.. ļoti operatīvi sazvanījos ar meiteni,un paku izsūtīju ar Latvijas Pasta starpniecību. Risinājumu var atrast vienmēr. :)

31 - 40 с 77