Piedzīvojumi ar pakomātiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piedzīvojumi ar pakomātiem

Tā tad....

Pazūd pakas...

Aizsūta nepareizi...

Atstaj vaļā durtiņas...

Durvis netaisās ciet...

Durvis iesprūda...

Pakomāti pilni...

Neizdrukā uzlīmes...

Nepareizi izdrukā...

Uzlīmes ir beigušās...

Čeka nav...

Čeku nevar izdrukāt, jo tinte beidzās...

Čeku izdrukā nepareizi...

Nevar samaksāt par pakalpojumu...

Pakomāts sabojāts...

Pakomāts vienmēr pārpildīts...

Paka pazuda ar galiem...

Neatsutija sms par to, ka var saņemt paku...

Atsūtīja nepareizi sms...

Sabojāja paku...

Neatsutija laicīgi atlaides kodu...

Pa ceļam pazaudēja paku...

Paka nostāvēja noliktavā mēnesi, jo pakomāts  bija pilns, nebija vietas, pēc tam paka pazuda...

Mistiski paka no viena pakomāta uz otru ceļoja trīs nedēļas..

Secināja, ka pakā atrodas pārāk erotiska veļa, paku konfiscēja...

Nomainīja citu nosaukumu, problēmas palika vienas un tās pašas...

Tas īsumā tā kā vis.

Pierakstiet, ja ko aizmirsu.....

Sis ir par pakomātiem un to, ar ko mēs dienu dienā saskaramies...

Es veicu pastāvīgu monitoringu. Sekoju līdzi info.

Svarīgi zināt, vai saviem pircējiem varu piedāvāt šādu pakalpojumu.

Pašlaik izskatās, ka nē.

Ceru, ka jaunajā gadā būs izmaiņas.

Jau tagad tādas ir.

Omniva pakomātu tīkls ir paplašināts par 8 jauniem pakomātiem! Ar prieku informējam, ka Omniva pakomātu jaunās piegādes adreses  klientiem Latvijā būs pieejamas jau no pirmās decembra nedēļas. Būs pieejami astoņi jauni un lielāki pakomāti. Papildus pakomāti būs gan Rīgā, gan 6 reģionālās pilsētās (Bauska, Limbaži, Madona, Salaspils, Gulbene, Dobele), kur pirms tam Omniva pakomāti nebija pieejami. Arī viens papildus pakomāts būs uzstādīts Jūrmalā. Astoņu jauno pakomātu saraksts ir sekojošs: 1. Bauskas Supernetto pakomāts Bauska Zaļā iela 3, Bauska 2. Limbažu Maxima XX pakomāts Limbaži Stacijas iela 8, Limbaži 3. Lielupes RIMI pakomāts Jūrmala Viestura iela 22, Jūrmala 4. Madonas Maxima XX pakomāts Madona Rūpniecības iela 49, Madona 5. Salaspils RIMI pakomāts Salaspils Skolas iela 4, Salaspils 6. Bērnu pasaule RIMI pakomāts Rīga Matīsa iela 25, Rīga 7. Gulbenes Maxima pakomāts Gulbene Rīgas iela 41, Gulbene 8. Dobeles RIMI pakomāts Dobele Baznīcas iela 14, Dobele Divi Omniva pakomāti tiks pārvietoti uz citām adresēm: Omniva pakomāts no Cietokšņa ielas 60, Daugavpilī būs pārvietots uz Kandavas ielu 15, Daugavpilī (pie veikala Sport2000) ü Omniva pakomāts no Ulmaņa gatves 122, Rīgā būs pārvietots uz Anniņmuižas ielu 17, Rīgā (pie t/c IXO) Pakomātu uzstādīšanas darbi notiks šis nedēļas laikā līdz 01.12., kad pieprasītākajās pakomātu atrašanās vietās tiks uzstādīti lielāki pakomāti ar lielāku skapīšu daudzumu (116, 128, 150, 166, 204 skapīši).

29.12.2014 06:38

> annīte

> Vita Dūra

> Margueritte

Problēmas nevar būt paTstāvīgi, bet gan pastāvīgi, problēmām nevar tikt piešķirta rīcībspēja. Kamēr nevari saprast starpību, dabūsi problēmas arī ar pakomātiem, jo stulbums vairo stulbumu.

Nekad nesapratīšu kā cilvēki var būt tik neaudzināti, lai svešu sauktu par stulbu tikai pēc rakstības. Varbūt cilvēkam ir disleksija un nejūt šo atšķirību. To teikumu varētu attiecināt arī uz Tevi.

Man nav nekāda disleksija. :D  Cilvēki mēdz arī kļūdīties,tas tā ja nezināji. Nedomāju,ka pati esi tik perfekta,ka nekad nekļūdies,Marqueritte. Un stulba šājā situācija esi tu. Atšķirībā no tevis,es nevienu neaizvainoju. ;)

Marqueritte bieži mēdz izcelties :D ko padarīt,ļausim cilvēkam to prieku,ja viņš tik talantīgs un GUDRS :)

29.12.2014 06:38

> annīte

> Vita Dūra

> Margueritte

Problēmas nevar būt paTstāvīgi, bet gan pastāvīgi, problēmām nevar tikt piešķirta rīcībspēja. Kamēr nevari saprast starpību, dabūsi problēmas arī ar pakomātiem, jo stulbums vairo stulbumu.

Nekad nesapratīšu kā cilvēki var būt tik neaudzināti, lai svešu sauktu par stulbu tikai pēc rakstības. Varbūt cilvēkam ir disleksija un nejūt šo atšķirību. To teikumu varētu attiecināt arī uz Tevi.

Man nav nekāda disleksija. :D  Cilvēki mēdz arī kļūdīties,tas tā ja nezināji. Nedomāju,ka pati esi tik perfekta,ka nekad nekļūdies,Marqueritte. Un stulba šājā situācija esi tu. Atšķirībā no tevis,es nevienu neaizvainoju. ;)

Marqueritte bieži mēdz izcelties :D ko padarīt,ļausim cilvēkam to prieku,ja viņš tik talantīgs un GUDRS :)

29.12.2014 11:43

> Liene

> annīte

> Vita Dūra

> Margueritte

Tā arī izskatās,ka būs jādara. :D :) 

29.12.2014 13:38

woooooooooooooooooooooooooooooow :D :D :D shitas ir smiekliigaakais, ko pa peedeejaam nedeelaam sheit ienaakot esmu lasiijusi :D 

varu ieteikt vienu...... nesuuti caur pakomaatiem un viss buus chilla :D 

29.12.2014 13:55

Pakomāti strādā uz pilnu slodzi,kad viņiem būs svētki un brīvdienas?:))

29.12.2014 14:15

tas pakomātu pilnums arī ir stiepjams jēdziens.

padsmitajā decembrī, pēcpusdienā bija jānosūta paka no liepājas uz valmieru. tā bija 5diena. plkst pirms 3iem,pastastacija rādīja, ka ir pilna, pēc 5 min izdomāju pamēģināt vēlreiz un tā pēkšņi bija tukša :D lai gan ne kurjers, ne kāds cits cilvēks ko izņēmis nebija. to zinu skaidri, jo atrados tur pat. rezultātā paka valmierā bija jau nākošajā rītā plkst 11.00.

30.12.2014 21:11

Pamanījāt, ka Omniva no jaunā gada paceļ cenas ? Mazais nodalījums būs 2.59.
Omnivas mājas lapā ir cenu tabulas 2014. gadam un jaunā 2015.gadam.

71 - 77 с 77