Ko darīt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko darīt?

Gribeju sev uz Ziemassvetkiem iegadaties kokteilkleitu-44.izmeru,bet....visam,kuras man iepatikas pardevejas pedejo reizi onlaina nav bijusas vismaz pusgadu....skumji.Raudulīgais

9 Ответы

es jau kaut kad taisīju diskusiju par to, cik ilgi jānebūt šeit online, lai sludinājumus nerādītu.

man atbildēja,ka pēc dažiem mēnešiem sludinājumi ar vienas pogas spiedienu jāapstiprina vēlreiz, savādāk nebūs redzami. (kā tas ir praksē es nezinu, jo ievietoju pārdošanai preces maz un reti)

man arī ir skumji, jo favorītos jau no marta stāv apavi, kuri ir pārdevējai, kura nav bijusi onlainā nu jau gandrīz gadu!!! 

administrācija joprojām neko nerisina. 

jocigi,man regulari jaatjauno preces... bet man ar ta ir,noskatu un nu pirkšu-un nekā...cilvēks nav bijis ilgi.

Nesaprotu kada jega vispar likt sludinajumus,ja pusgadu,gadu neskatas un neielukojas portala???

un acīmredzot arī e-pastā.

Nevar īsti nevienu vainot par to,ka katru dienu neiet portālā. Reiz piereģistrējās,kaut ko pārdeva,kaut ko nē un viss,citas lietas,ko darīt. Piereģistrēties kaut kur,neuzliek atbildību izmantot portālu līdz pēdējam. Protams,ka ne vienmēr ir patīkami,ja esi noskatījusi preci un nevari to iegādāties,bet ar to ir jārēķinās. 

Ta nu tas ir, arī man tas ļoti traucē, jo ieraugu savu sapņu drēbi, bet viļos, jo on line meitene bijusi pirms pusgada.. Tas taa stulbi, bet nu neko jau šaja lieta nevar darīt. 

protams, arī taisnība, bet šoreiz akmens ir administrācijas lauciņā, ka neko nedara, lai šādi sludinājumi būtu neaktīvi vai vnk profils dzēsts. tas, ka tiem pārdevējiem, kas ir aktīvi, liek atjaunot sludinājumus, bet tiem kas gadu vai pusgadu nav bijuši un neatbild uz vēstulēm, to dāmu sludinājumi stāv. tā pat, kāds var  pārmest to, ka vot tagad pēc gada vai pusgada ienāk un nav profils un mantas jāliek pa jaunu, bet tajā pašā laikā, ja esi ievietojusi kaut kādas lietas pārdošanas portālā tad nenobāž parasti tik dziļi, lai paskatoties uz tām neatcerētos, ka tās ir ieliktas pārdošanā. turklāt, manā gadījumā dāmai bija saujiņa pozitīvu atsauksmju. 

ā un toreiz administrācija atbildēja, ka tā sludinājumu aktivizēšana ir demo režīmā. tas bija kaut kad maijā man liekas:D

...jā man ar šāda situācija....ir noskatītas trīs precītes, bet lietotājas nav bijušas portālā jau pusgadu un vairāk!!!

1 - 9 с 9