sorry - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sorry

Sveiktas, meitenes. Izveidoju šo diskusiju tikai tādēļ, lai atvainotos visam, kuras šeit aizvainojumu un par savam rupjibam. Tam, kuras cietušas no manam psihozēm un, iespējams, to njemushas pie sirds. ES tiesham ljoti nozheloju un ludzu piedoshanu. Ka ari par nekulturāli un briesmīgo jzvedibu. Man ir kauns to visu tagad lasīt. It ka tā nebūtu ES bet kads briesmonis manii. Man rauciens nāk to apzinoties.

http://www.atverskapi.lv//lv/forums/temas/komentari.html?ft=17838    kā piemēram,te.

Jaa, jums taisniba, esmu kādreizējā "elza", un taisnība ari tajā, ka emu slima. Tas jau ir redzams jebkuram, mās lasījis manis tekstus. Tvaicene esmu bijusi, bet Šobrī ārstējoša strenchos. Nu jau jūtos drusku labāk un esmu nakusi pie sevis, bet joprojām ir loti slikti. Diemžēl to nevar izārstēt, tikai aparstet ar zālēm un mīlestību. Tas nav vienīgās manas problēmas, un ja kādai tas interese, ES tāda kļuvu bērnībā dēļ visa tā ko pārcietu. Bet neesmu vienīgā kurai dzīvē ir loti grūti.

ES negribu šeit veidos bazāru vai apspriedi, vai lai kāds mani zaļo, tikai atvainoties un sapratni-vnk nennemiet pie sirds.

Patiesībā ES tāda neesmu. Kad esmu pati, tad jūs mani nepazitu. ES biju jauka, mīļa, atsaucība un draudzīga, līdzjūtība, aktīva un loti dzīvespriecīga. Sobrid vienkārši ir tāds grūts brīdis. Laujiet man aparsteteis un ceru, ka kādreiz atkal būšu tā pati jauka meitene, kura mīlēja visu pasauli. 

Lai jums jauka diena un vienmēr pozitīvas emocijas.Nokautrējies

08.12.2014 17:30

Sorry par kļūdām, raksru no planšetes un tas ir diezgan grūti.

Vēsais> durstīgā :)

Tas taču ir joks,ne?Smejošs

08.12.2014 17:37

Varu pati apgalvot,ka Elza var būt mīļa un jauka.Esam diezgan sarakstījušās un jau tajā laikā redzēju cauri,ka šis cilvēks var būt citādāks,nekā pirmajā brīdī var šķist.:) 

08.12.2014 17:39

> jebkura prece 2 eur

Vēsais> durstīgā :)

Tas taču ir joks,ne?Smejošs

Nesaprotu par ko te jāsmejas. Tas ir pavisam nopietni. Es no sirds uzrakstu atvainoshanos, bet tevi/ jus tas uzjautrina.

Ja tu par rakstīšanu, tad, ja man ir grūti, jo attēls dubultojas dēļ zālēm. Tu nevari iedomāties kāda man ir pašsajūta.

08.12.2014 17:43

> Janeta

Varu pati apgalvot,ka Elza var būt mīļa un jauka.Esam diezgan sarakstījušās un jau tajā laikā redzēju cauri,ka šis cilvēks var būt citādāks,nekā pirmajā brīdī var šķist.:) 

Paldies, Janete. Tik jauki un mīļi vardi man šobrīd loti palīdz. Asaras birst lasot.

08.12.2014 17:44

Lai veicas un izdodas. Galvenais,lai ir no sirds.

08.12.2014 18:02

Lai Tev izdodas, gaišus un mierīgus svētkus !

Ne mums tiesāt.....

08.12.2014 18:10

Sveika. Novēlu tev to labāko, lai viss izdodas, jo galvenais dzīvē ir veselība. :)
Es ( atļaušos uzrunāt uz Tu, ceru neņemsi ļaunā) , Tevi varu apsveikt, jo Tu uzdrīkstējies šo visu uzrakstīt un atvainoties, tas jau ir liels solis uz priekšu. :) Jo es arī biju ievērojusi negatīvos komentarus no Tavas puses, bet ja mēs visu nobeidzam ar labo, tad arī atceramies labo.:)

08.12.2014 19:17

Paldies, meitenes, ka pieņemtā manu atvainošanos.

Lai jums visam laimīgi Ziemassvētki un sirds sasilda jūsu prātus. Sajutiet svetku noskaņu katru tumšo nakti un katru ritu sakat ar smaidu par gaidāmo dienu, ar prieku uz skolu, darbu vai citur, galvenais-dariet to no sirds it ka tas būtu jūsu hobijs ar prieku, ka jūsu dzīvei ir jēga. Un galvenais- ticiet jaungada brīnumam, ka jūsu kvelakas vēlmes piepildīsies.

Ir tada janvāra maģija. Varat izmēģināt.

Jau gadā vakara gaidot pulkstema sitienus, sagatavojiet mazi lapiņu uz kuras uzrakstiet savu velmi. Kad sāk skaititie laiks uz jaungada sadedzinot lapiņu un ie!etiet maungada dzeramaja. Pēdas sekundes izdzeriet to. Busnprerigi, bet piepildīsies. Ticiet !an. Tas nedarbojas uz laimes tiem un veselību. Piepildās tikai viena vēlme.

Lai laimīgs jaunais gads.Aci miedzošs

1 - 9 с 9