Labs muguras ārsts - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Labs muguras ārsts

Sveikas. Beidzot sākšu ko darīt, jo vairs nevaru...

Biju pie ģimenes ārsta. Nosūtīja uz rentgenu krustiem(pēc dzemdībām problēmas), ir skolioze, bet ārsts neņēma vērā to,ka man sāp pats mugurkauls, tieši pa vidu-skriemeļi, vietā kur mugura lokās. Sāpes reizēm tādas,ka nevar nostāvēt, darīt kautko ilgstoši nevaru. Liekas,ka vienā brīdī vnk pārlūzīs pušu. Domāju,ka fizioterapeits man šeit vairs nelīdzēs, dēļ tā arī esmu nokritusies svarā. Gribētu atrast labu ārstu, kurš kaut drusku varētu kautko ieteikt-vingrojumus utt. Negribās iet uz dullo,jo zinu,ka nav lēts prieks un negribās staigāt no kabineta uz kabinetu.

paldies.

16 Ответы

RTG nopietnas problemas neredz, ir javeic  CT izmeklejums,  vizite pie vertebrologa.

Ja ir tiesam stipras sapes epiduralas blokades kurss.  Arstnieciska fizkultura , udens proceduras un masaza (tikai arstnieciska) 

> Peonia

..jāsāk ar vertebrologu, jāveic izmeklējumi un tad pie rehabilitologa ( stardiņi vai kur citur)....

Rehabitologs uzrakstīs tikai nosūtījumus uz vingrošanām (nu vismaz man tā bija), bet , ja vēlaties vispusīgu informāciju un pieeju, tad tiešām vajag LABU speciālistu. Man neko nestāstīja, es uzdevu visus sev interesējošos jautājumus pēc kārtas un TIKAI tāpēc izgāju no kabineta ar vismaz kaut kādu nojausmu, par to, ko darīt:) A savādāk ārsts pateica beigās- piedodiet par steigu, vienkārši Jūs man esat pēdējais pacients šodien :D Fascinējoši:)

Paceļu:
Vai ir atsauksmes par kādu no ARSa  vai VC4 muguras ārtstiem (vertebrologiem)? 

Izlasīju ,ka iesaka  Vairi Vanagu.Tur jau tā lieta ka viņš izmeklējumus vispār neskatās .Uzreiz  ķeras pie šprices un laušanas .Mani viņš tā sačakarēja ,ka paliku kādas trīs nedēļas ārstējoties slimnīcā un tad no tās taisnā ceļā uz diska trūces operāciju pie daktera Puriņa .Vanags jau esošo diska trūci vēl vairāk palielināja ar savu laušanu jo viņu interesē tikai nauda ne pacienta diagnoze .It kā viena manipulācija derētu pilnīgi visiem .No tāda ārsta turieties tālāk .Vispirms vajadzīgs izmeklējums DT vai MR jo rentgenā redz tikai kaulus .Lai veicas .

Sveika ,kādreiz strādāju Mugurkaula ķirur'gijas centrā ar vertebrologiem ,skolioze ir ljoti nopietna lieta,tad nu varu teikt taa ,ka ja esi gatava ljoti stingram un labam ,precīzam ārstam tad varu ieteikt Dr.Rolandu Gibenru -strāda traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā ,strikts bet labs ,izdara visu.

Ja esi pati pēc dabas ne pedante ,bet elastigs cilvēks ,kas māk pienjemt ari netradicionālo tad dr.Egils Strauss -pienjem Katrīndambī ,arī super

Un zelta vidusceljs Kaspars Ruks -vinjam ari privātklīnika  ,inetā atradisi

Ljoti labi speciālisti !

> kripatina

Sveika ,kādreiz strādāju Mugurkaula ķirur'gijas centrā ar vertebrologiem ,skolioze ir ljoti nopietna lieta,tad nu varu teikt taa ,ka ja esi gatava ljoti stingram un labam ,precīzam ārstam tad varu ieteikt Dr.Rolandu Gibenru -strāda traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā ,strikts bet labs ,izdara visu.

Ja esi pati pēc dabas ne pedante ,bet elastigs cilvēks ,kas māk pienjemt ari netradicionālo tad dr.Egils Strauss -pienjem Katrīndambī ,arī super

Un zelta vidusceljs Kaspars Ruks -vinjam ari privātklīnika  ,inetā atradisi

Ljoti labi speciālisti !

Gibneru? Jūs nopietni?

Nevienam un nekad neieteiktu šo personu, par ārstu viņu pat nosaukt nevaru, pret sievietēm izturas nicinoši.

Ļoti augstprātīgs, uzskata ka tikai viņa viedoklis ir pareizs , pilnībā nepiekrīt sava kolēģa profesora uzstādītai diagnozei.

11 - 16 с 16