Par matu krāsu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par matu krāsu

Sveikas. Ka vieglak iegūt šadu matu krasu no melnas matu krasa? 

Es protams saprotu , ka ir vajadzīgs pabojat matus un būs nepieciešams laiks, bet varbūt kada ir mēģīnajusi un var padalīties ar pieredzi. 

15 Ответы

Šī vispār izskatās pēc dabīgās matus krāsas. Vismaz kad man bija dabīgā matu krāsa vēl,man bija tieši tāda pati. :)

Kkur lasīju, ka šādu toni var uzjaukt salonā, tonis ir vīriešu pelēkbrūnais.(ja pareizi atminos)

> annīte

Šī vispār izskatās pēc dabīgās matus krāsas. Vismaz kad man bija dabīgā matu krāsa vēl,man bija tieši tāda pati. :)

Ir , ir dabīga, un tieši tadēļ vēlos pie tadas tikt, zinu, ka tas ir iespējams. Domaju varbūt kadai ir pieredze un pastastīs cik ilga laika ieguva. :) 

Es vispār arī vēlos dabūt atpakaļ savu dabīgo,tā kā man arī ir interesanti kā pie tādas tikt. :)

To visu var izdarīt, 2x nemot nost matu krāsu, kas ir šobrīd un tad krāsojot. Process prasa laiku un līdzeklus. Labā salonā, pie meistara, ap 60€  viena reize. Varu ieteikt Prior salonā Gunāru. ;)

Es agrāk krāsoju matus daudz-melni,brūni,blondi un tā tālāk. Pirms diviem gadiem nolēmu,ka gribu dabīgos. Melno krāsu no matiem izņēmu,nokrāsoju tumši brūnā krāsā(nedaudz tumšākus par dabīgajiem),sāku audzēt un pakāpeniski griezt nost krāsotos,tā nu esmu ataudzējusi dabīgos matus divu gadu laikā,ja neskaita blondos matu galus,kurus izbalināju pavasarī,ceru arī no tiem drīz tikt vaļā.

Rezultāts ir šāds:

http://instagram.com/p/uEFXpaBU6k/?modal=true

man ir tieshi taada fabiigaa kraasa,vnk pirms gada,kad man veel bija balinaataas shkjipsnas,nokraasoju liidzigus un tad jau ataugot sakneem,nemaniijaas tik ljoti kontrasts,

man tagad ir kas līdzīgs. bija gandrīz melni pirms tam. es izbalināju un nokrāsoju ar matu krāsu kas līdzīga tai ko gribu, tikai ņēmu vienu toni gaišāku, bet galiņi pagaidām ir mazliet tumšāki kā pārējie bet kopskats ir tiešām līdzīgs kā plānoju. 

Frizieru veikalos noperkams krasas nonemejs,2 pudeles jajauc kopa. Tad jaskatas ka nonemies un japerk krasa gaisi pelnu blonds loreal excellence 8.1 var ari citam firmam skatities tadu tonu.ja sanak rizs vai sarkana nokrasa tad var doties uz frizetavu vini iekrasos skipsnam,lai nav nokrasa.:)

> Kriksite

> annīte

Ir , ir dabīga, un tieši tadēļ vēlos pie tadas tikt, zinu, ka tas ir iespējams. Domaju varbūt kadai ir pieredze un pastastīs cik ilga laika ieguva. :) 

Melno krāsu vajadzētu noņemt ar speciālu frizieru veikalā nopērkamu līdzekli. Man parādījās mans dabīgais tonis. Pēc vajadzības var iekrāsot :)

1 - 10 с 15