Par matu krāsu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par matu krāsu

Sveikas. Ka vieglak iegūt šadu matu krasu no melnas matu krasa? 

Es protams saprotu , ka ir vajadzīgs pabojat matus un būs nepieciešams laiks, bet varbūt kada ir mēģīnajusi un var padalīties ar pieredzi. 

13.12.2014 18:36

Tieši domaju sakt ar matu krasas noņēmēju, varbūt kadu variet ieteikt? :)

13.12.2014 19:00

šeit var palasīt

http://www.atverskapi.lv/lv/blogi/blogs.html?id=570

vari nemt nost ar krqasu nonemosu sampunu. Bet tas prasa ilgu laiku.:) Piemeram es no melniem(apaksa vel sarkani bija) 2 menesus mazgaju (tiesa diezgan reti, jo bija gipsis un tad nevareju isti mazgaties.:( ), bet krasa tagad man izkatas diezgan dabiga.:) Taka var meiginat sadu variantu vai ari balinat ar C vitaminu.:) 

14.12.2014 00:11

> Kriksite

Tieši domaju sakt ar matu krasas noņēmēju, varbūt kadu variet ieteikt? :)

Man ir Color Remover Professional by Fama Color. Pirku Frizieru veikalā. Ja nav iespējas tādu iegādāties, varu pārdot savējo, jo man ir klienta karte un nopirkšu sev citu :) Raksti, sarunāsim.

14.12.2014 00:21

izgāju cauri procesam, kad no melniem gribas vēsi brūnu dabūt. Gāju tikai pie laba friziera, kopumā ap 400 ls iztriecu un vienalga tas tik ātri nenotika. Izdzīvoju i sarkanus, ir rižus...visu ko, kamēr lēnām nonācām pie vēsajiem toņiem, jo tas siltais apakšā ilgi bija. Varbūt ar drastiskāku metodi kaut kas ātrāk būtu noticis, bet tad arī matu nebūtu

11 - 15 с 15