Par matu krāsu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Par matu krāsu

Sveikas. Ka vieglak iegūt šadu matu krasu no melnas matu krasa? 

Es protams saprotu , ka ir vajadzīgs pabojat matus un būs nepieciešams laiks, bet varbūt kada ir mēģīnajusi un var padalīties ar pieredzi. 

15 Ответы

Tieši domaju sakt ar matu krasas noņēmēju, varbūt kadu variet ieteikt? :)

šeit var palasīt

http://www.atverskapi.lv/lv/blogi/blogs.html?id=570

vari nemt nost ar krqasu nonemosu sampunu. Bet tas prasa ilgu laiku.:) Piemeram es no melniem(apaksa vel sarkani bija) 2 menesus mazgaju (tiesa diezgan reti, jo bija gipsis un tad nevareju isti mazgaties.:( ), bet krasa tagad man izkatas diezgan dabiga.:) Taka var meiginat sadu variantu vai ari balinat ar C vitaminu.:) 

> Kriksite

Tieši domaju sakt ar matu krasas noņēmēju, varbūt kadu variet ieteikt? :)

Man ir Color Remover Professional by Fama Color. Pirku Frizieru veikalā. Ja nav iespējas tādu iegādāties, varu pārdot savējo, jo man ir klienta karte un nopirkšu sev citu :) Raksti, sarunāsim.

izgāju cauri procesam, kad no melniem gribas vēsi brūnu dabūt. Gāju tikai pie laba friziera, kopumā ap 400 ls iztriecu un vienalga tas tik ātri nenotika. Izdzīvoju i sarkanus, ir rižus...visu ko, kamēr lēnām nonācām pie vēsajiem toņiem, jo tas siltais apakšā ilgi bija. Varbūt ar drastiskāku metodi kaut kas ātrāk būtu noticis, bet tad arī matu nebūtu

11 - 15 с 15