blaugznas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

blaugznas

Meitenes, iesakiet,ka tikst vala no blaugznam. Drusku vairak neka pirms diviem gadiem aizbraucu dzivot uz Skotiju. Te ari sakas, ada palika loti sausa, paradijas blaugznas. Un jo talak jo trakak paliek. Esmu izmeginajusi visadus sampunus pat dadza ellu. japiebilst, ka te udens ir loti hlorets, kad  dzivoju LV udeni izmantoju no akas. Tagad jau ir ta ka mati vel nav izzuvusi bet ada jau niez.

15.12.2014 16:39

Stress, sēnīte, ne tikai kaļķains ūdens, iemesli var būt vairāki. Iesaku aptiekās nopērkamo Mikanisal. Ražots Grindeks. Efektīvs, ja nelīdz, jāiet pie ārsta

15.12.2014 17:32

Iespējams tās nav blaugznas, bet gan dermatīts! Iesaku aiziet pie matu speciālista- ārsta, kurš noņems analīzes. Ja tas ir dermatīts, tad parastie paņēmieni nelīdzēs!

Varu ieteikt iegādāties Bioderma Node DS+ šampūnu - noņems niezi un pēc 3 mazgāšanas reizēm arī blaugznas.

Viss pārbaudīts un no personīgās pieredzes.

15.12.2014 17:36

Bioderma produkti vispar ļoti labi, dermotologs izrakstīja adai, no pinēm un izsitumiem ne miņas! :)

man te ari loti sausa ada ir palikusi, uz adas varu kremus sasmeret uz galvas gan ne Sis ir no udens, manai meitai ari ir blaugznas paradijusas. Biju pie artsta vins neuzskatas ka te ir loti hlorets udens, tas nekas ka smirds. Pateica ka ar nepareizu sampunu galvu mazgaju, tapec ir blaugznas, lai aizeju uz veikalu un noperku sampunu pret blaugznam. tas nekas ka visus esmu izmeginajusi un vini nepalidz.

> innu

Stress, sēnīte, ne tikai kaļķains ūdens, iemesli var būt vairāki. Iesaku aptiekās nopērkamo Mikanisal. Ražots Grindeks. Efektīvs, ja nelīdz, jāiet pie ārsta

Es Skotija nevaru vinu nopirkt.

> Ranma

Vēl nav par sliktu skalot ar kumelīšu tēju. Varbūt to ūdeni var uzvārīt un nostādināt pirms mazgāšanas?

Paldies, pameginasu.

15.12.2014 21:07

> Inese Karpova ex.Urbane

> innu

Es Skotija nevaru vinu nopirkt.

Vienmer var sarunat ar meitenem no lv ,lai noperk un aizsuta. Patiesiba seit ir loti daudz atsaucigu meitenu.:) protams,ja sanak izdevigi.

11 - 17 с 17