Čeku dedzināšana. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Čeku dedzināšana.

Sveikas. Ko Jūs domajiet par čeku dedzinašanu.? Vai Jūs dedziniet un ja jaa tad kuros datumos? 

17 Ответы

Kas tie par čekiem? Un kāpēc jādedzina? :D

ņemot vērā cik aktīvi dažadi "ģeologi" rakņājas pa miskastēm pilsētā, regulāri laukos dedzinu dažādus papīrus - vēstules, dokumentus, čekus arī, uz kalendāru gan neskatos, vienkārši nevēlos, lai mani kaut kur mani dati metājas

> Visam -70%

Lai nauda nāktu atpakaļ. 

Par cik ir sakusies apkures sezona,dzivoju privatmaja ar malkas apkuri,dedzinu cekus.

Sametu viena maisina ar visadiem papiriem un kad maisins pilns nodedzinu:)

Ja prasi manas domas, vai nak naudina klat, tad liekas, ka ja.

DATUMIEM IPASI NESEKOJU, BET ZINU, KA VAJADZETU DEDZINAT AUGOSA MENESI:)

http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/meness-kalendars/ka-izveleties-pareizu-laiku-ceku-dedzinasanai.d?id=43476827

Nesen izlasīju šo rakstu. Neesmu pati vēl mēģinājusi,bet runā,ka tiešām tas darbojas....nezinu vai tā ir kkada sakritība vai kas,bet galvenais jau ir ticēt:)

http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/meness-kalendars/ka-izveleties-pareizu-laiku-ceku-dedzinasanai.d?id=43476827

Nesen izlasīju šo rakstu. Neesmu pati vēl mēģinājusi,bet runā,ka tiešām tas darbojas....nezinu vai tā ir kkada sakritība vai kas,bet galvenais jau ir ticēt:)

Pati nesekoju līdzi datumiem, visus nevajadzīgos papīrus, čekus, kur ir mani personīgie dati iznīcinu , tieši ir apkures sezona Smaidīgs

Zinu,ka daudzi gaida īpašus datumus, tāds sava veida rituāls, lai atgrieztu iztērēto naudu. Ticēt vai nē, tas ir jautājums. Kaut gan ,ja ļoti stipri tic, gan jau piepildās. Es teiktu,ka tā ir māņticība.

Nevarot dedzināt ārsta izrakstītos čekus, atgūsi to slimību, ar kuru slimoji. Vai arī parādzīmes, tad var tikt pie jauniem parādiem.

> Sniega

ņemot vērā cik aktīvi dažadi "ģeologi" rakņājas pa miskastēm pilsētā, regulāri laukos dedzinu dažādus papīrus - vēstules, dokumentus, čekus arī, uz kalendāru gan neskatos, vienkārši nevēlos, lai mani kaut kur mani dati metājas

Es ari dedzinu visus rekinus, vestules utt, kur virsu ir adrese, personas kodi utt:)

Pati to nedaru, bet kolēģes darbā aktīvi seko datumiem kad tas jādara. Gada sākumā, samaksājot naudu, tiek pie tiem datumiem, tad gada garumā krāj, vaktē tās dienas un dedzina. Jā, tieši ar domu, lai nauda atgrieztos. 

Pati to uzskatu par māņticību, viņas apgalvo, ka palīdz. No malas gan neesmu novērojusi :) Kā iepriekš teica, ka nauda nav, tā tagad nav:)

> IngunaS

> Visam -70%

Lai nauda nāktu atpakaļ. 

tad jau jaiesniedz čeki VIDam, dabus 25% reali :D

1 - 10 с 17