Čeku dedzināšana. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Čeku dedzināšana.

Sveikas. Ko Jūs domajiet par čeku dedzinašanu.? Vai Jūs dedziniet un ja jaa tad kuros datumos? 

14.12.2014 12:01

Jā, dedzinu. Un uztveru to kā astroloģisku rituālu, ievērojot norādītās dienas. Un naudiņa nāk atpakaļ...

Te var apskatīt astroloģisko kalendāru, es gan neabonēju, bet katru tekošo diennakti var bez maksas skatīties -

http://astrologi.lv/meness_kalendars/kalendars/

14.12.2014 12:33

Es dedzinu,datumus un meenesfaazes neieveeroju,bet dedzinot domaaju par naudu,lai naak atpakaļ,dažreiz rezultaats ir pat peec dažaam minūtēm.Vai iedarbojas?Domu spēks,es domaaju ka jaa.

14.12.2014 12:39

Astrologi.lv

viss par čeku dedzināšanu un datumi ir svarīgi. kā arī kopā vienā maisiņā sadedzināšanai ar nav jēga. Ir katrs čeks jāparaksta un jāpārdomā vai pirkumi ir bijuši vērtīgi. un pelnus jāizlaiž pa vējam vai arī tualetes podā jānoskalo. 

ja čekus tā vienkārši sadedzinās nesekojot līdzi čika laikam,datumam un mēnesim (dilst./augošs) tad tam ir tukša jēga ko dari ar čekiem. 

Atvainojos par savu viedokli, bet manuprāt tas ir pilnīgs sviests :D  bet , ja kādai tas liek justies labāk un šķiet, ka tā ir vairāk naudas, droši turpiniet :)

15.12.2014 19:07

> Visam -70%

Atvainojos par savu viedokli, bet manuprāt tas ir pilnīgs sviests :D  bet , ja kādai tas liek justies labāk un šķiet, ka tā ir vairāk naudas, droši turpiniet :)

Tas ir tāpat kā ar šo- nekad nesūkstīties,ka nav. Būs, ja vien vajag. Un otrs,ka otram dodot sev tiek gūts. Šis mēnesis man ir kautkas nereāls - darbojos, domāju daudz par naudu, kā arī iesaistos labdarībā...Un tiešām, viss nāk atpakaļ...pat vairāk kā gaidīts. Un jā - kopš man ir sarkans maks - turās nauda, sakritība vai kā, nezinu. Un, naudai tiešām patīk, kad viņu tur kāda viņai domātā kastītē. Agrāk ar neticēju,kamēr nesāku šķetināt pēdējos notikumus...

15.12.2014 19:17

> Visam -70%

> IngunaS

> Visam -70%

Lai nauda nāktu atpakaļ. 

tad jau jaiesniedz čeki VIDam, dabus 25% reali :D

Par to ko un par cik katrs ēd, VIDam nu gan nekāda daļa nav.

15.12.2014 19:38

Man jau šķiet, ka tas viss ir pašiedvesma. Pelnīt labi vajag, netērēt nevajadzīgam lietām, kas tiek pirktas mirkļa iespaidā, jo ir akcija, un nauda būs.

11 - 17 с 17