Kā rīkotos Jūs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

53 Ответы

Nuu, ja es ka pircejs nesanemtu pacinu par ko esmu samaksajusi, es nekam citam ka pilnai summai atgrieztai nepiekristu. No pardeveja puses, protams, ka stulbi, bet nu ar to jarekinas laikam gan, ja izmanto pakomata/pasta pakalpojumus, ka kadreiz var kaut kas atnaakt ne gluzi saakotnejaa formaa, vai arii neatnaakt vispaar. 

Nauda ir jāatgriež. No pircēja puses ļoti nepareizi būtu piekrist, ka nesaņem ne preci,ne naudu. Tad jau visiem krāpniekiem zaļā gaisma!  

Ar kādu pakomātu sūtīji? Šķiet, ka pienācis laiks šai ierobežotajai atbildībai pielikt punktu. Es noteikti rakstītu iesniegumu PTAC ar sūdzību par nozaudēto paku un ierosinājumu ierobežot šo censoņu darbību, ja viņi neuzņemsies sūtījumu apdrošināšanu. Ar šī portāla starpniecību vien viņi kāš milzu peļņu.

Laikam atdotu pircējai naudu Nokautrējies

domāju ka jāatgriež nauda pircējam, bet uzskatu ka servisam  ir vai nu jāatgriež kkāda nauda vai jāmeklē kur paciņa noklīdusi, jo tā ir viņu vaina ka paciņa ir pazudusi. 

man bija tieši tāda pati situācija, sūtīju paku caur omnivu, bet beigās es atgriezu naudu pircējai jo paciņa bija mistiski pazudusi Satraukts

Tas ir arī viens no (viens no vairākiem) mīnusiem, kāpēc neizmantoju pastu/pakomātu u.t.t. un dodu priekšroku tikšanās klātienei. Viens tas par ko bieži te gauzās, ka saņem "ne tādu preci", otrs, vēl šāds gadījums. Risks vienmēr pastāv- ka cilvēkam nepatiks prece, un te vēl šis gadījums - kad prece nemaz nenonāk līdz adresātam. Pārāk daudz "galvas sāpes" dēļ drēbēm nav man pieņemamas:)

Diemžēl nauda jāatgriež, savukārt pakalpojuma sniedzējam jāuzņemas kāda atbildība par notikušo (var būt viņiem ir kādi noteikumi, kur atrunāts, kas notiek šādā situācijā). 

> Mia (arī mainos!)

Nauda ir jāatgriež. No pircēja puses ļoti nepareizi būtu piekrist, ka nesaņem ne preci,ne naudu. Tad jau visiem krāpniekiem zaļā gaisma!  

+1 tad jau katra krapniece varēs sevi attaisnot ar pakomata servisa kļūdam. Neizlēmīgs Es tavaa vietaa atgrieztu naudu uzreiz, bet pati mēģinatu dabūt savu naudu no pakomatu kompanijas. Jalasa patērētāju tiesību aizsardzības likums un jameklē tur ka dabūt naudu atpakaļ vai varbūt ir jurists kads pazīstams?

Naudu es atpakaļ noteikti nedabūšu, to man jau pa telefonu 5 min borēja iekšā..

Man arii bija situaacija, kad pacina pazuda, naudu atgrieza pa taisno pirceejais, tas gan bija ar pasta staciju :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Naudu es atpakaļ noteikti nedabūšu, to man jau pa telefonu 5 min borēja iekšā..

Nu borēt var principā jeb ko, piezvani uz PTAC un pajautā kā šī situācija jārisina no likumīgās puses. Viņi labprāt sniedz konsultācijas pa telefonu.

1 - 10 с 53