Kā rīkotos Jūs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

53 Ответы

Es pārsūtītu pircējai visas vēstules, kuras apliecina, ka manta pazaudēta, un čeka foto, kas apliecina, ka pakalpojums ir apmaksāts. Un atgrieztu naudu par mantām, ne par pakalpojumu. Ja pircēja pati apmaksātu pakalpojumu - būtu tas pats, viņa paliktu bez pakalpojuma maksas.

Bet piekritīšu tiem, kas atgādina Inky, ka mēs tomēr dzīvojam nevis džungļos, bet valstī, kur ir likumi un patērētāju aizsardzība. Tādēļ nemēdz būt tā, ka pazaudē un vienkārši atsaka meklēt vai kompensēt. Gan pastam, gan visiem pārējiem ir likumā atrunāts pienākums to darīt vai arī atbildēt PTAC un tiesas priekšā. Vienīgais, ja tev nepalika nekādi samaksas pierādījumi...

Gadījies vēl šādi nav,ka pazūd prece,bet regulāri ir nervu spriedze,jo pasta stacijai ilgi tomēr iet pakos no mazpilsētas uz Rīgu un mēsu kantorī jau gadu neizdrukā čeku.Jā,var viņiem rakstīt,lai atsūta apstiprinājumu,pakai,ko esmu izsūtījusi.Bet tas viss ir tik laikietilpīgi?

šobrīd man bažas par 1 p/s paku,ir jau nedēļa pagājusi,bet man sms nav,ka paka piegādāta,parasti info atsūta.Vai nu zvanīšu viņiem vai meklēšu meitenes nr,jo čeka man nav...

Par naudas atdošanu,grūti spriest vai atdotu visu summu.Nesen bija gadījums no cita portāla,nosūtīju paku,meitene apgalvoja,ka nav viena blūze,kurai cena bija 5 euro,bilde man netika atsūtīta,vai tā tiešām ir,nokļūdīties un neielikt arī šaubos,tā nevarēja būt,pārraku visu māju,nav tā blūze.Piečuku aizskaitīju,lai jau tiek.

Nuves domaju,ka jums kautka ir javienojas,ja tev ceks ir,ka sutiji.aizraksti meitenei,ka kopigi varetu zvanities uz servisu lidz atgriez paku vai naudu. 

Jo tomer neuzskatu,ka pareizi butu atgriezt naudu,ir jarada risinajums.:) 

Ka ari es neatgrieztu naudu par sutisani,jo  tad tas ir no tavas kabatas.

Tieši tā jāatgriež nauda pircējai par preci,ok piekrītu risku par sutisanu uzņemas abas puses tad summu varētu dalīt. Bet kur gan pircēja vainīga,ka paciņa ir nozudusi. Atdod naudu un tad pati meklē rokā ,zvanies. Es kā pircēja pēc tādas šaubīšanās atgriezt/neatgriezt naudu nesūtītu vairs un noteikt ieteiktu draugiem ,radiem,kaimiņiem un blakus sēdētājiem neko neiegadaties no šī pārdevēja! 

Koks ar diviem galiem-gan pircēju jāsaprot,ka viņa palikusi bez preces,gan jāsaprot pārdevēju,kura ne jau tīšām izraisīja šo situāciju. Neviens īsti nedrīkst celt galvu augšā un nolikt savas pozīcijas kā svarīgākas par otra cilvēka. Es pati gan nezinu ,kā rikotos šajā situācijā. Iespējams varētu vienoties par naudas sadalīšanu uz pusēm,bet atkal tas nav līdz galam pareizi,eh,gan jau,ka paliek pāri variants nezaudēt godu un norīt krupi,atdodot naudu,jo kā pārdevējai jānoved pasākums līdz galam pat,ja nes zaudējumus. 

Es arī zinu kā rīkotos šādā situācijā un pavisam noteikti saprotu pircēju un nav pat runa par to ka pārdevēja ir vainīga pie paciņas pazušanas,bet pircējai jau nav jāzvana uz pakomātu firmu un jārisina šo problēmu bet tas jādara pārdevejai. Un vairak satrauc fakts ka pēc šādiem gadījumiem sāk rasties šaubas vai man vajag to maz? Iešu tagad samaksāšu nav ne naudas ne preces. Labāk pastaigāšu un atradīšu kāroto lietu lietotajos apğērbos. Un kas notiek-ta padoma viena ,otra ,trešā izstāsta draudzenei tu nesūti nebus ne naudas ne preces. Un pazud uzticiba un vairs nesutis un pārdevējas varēs acis mielot uz savām drēbēm ilgu laiku tās nwkur neaizsutot

Aija Grinfelde

tik pat labi var teikt, lai meklee pirceeja preci, jo vina vinju jau ir nopirkusi, un izsuutiita arii ir...

Bwt teemas autore par to nerunaa, vnk jautaa, kaa iesaaktu citi...

es meginaatu sarunaat cilveeciski, ka jau nu taa ir sanaacis, mekleet pacinu kopaa, un bombardeetu iestaadi ...

un naudas jautaajumu daliitu uz 2 ...

ja prece atgierztos atpakal, atskaitiitu visu summu ...

Nu taisnība koks ar 2 galiem. Es atgrieztu naudu par preci pilnībā bez vārda runas un meklētu rokā paku. Pat ja neatgrieztu paku tad tomēr savs vārds nav nomelnots. 

Nezinu pat, pēc idejas ja tā padomā nauda nav jāatgriež, jo pārdevējs ir izsūtījis preci, un ir pierādījums (čeks)

Bet no cilvēciskās puses laikam būtu jāatgriež, vismaz pusi. 

Es iesaku visām pirms sūtat paku, fočējiet(lai vēlāk, ja nozūd varat servisam foto nosūtīt, lai atrast var) .. un uz pakas līmējiet lapu tā stipri ar saņēmēja un sūtītāja koordinātēm. Paka tāda nepazudīs, un pat nonākot citās rokās var gadīties, ka godīgs cilvēks piezvana un atgriež to. 

21 - 30 с 53