Kā rīkotos Jūs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

53 Ответы

> Emanuela

> Snowfox

> mazais

> Snowfox

Nezinu pat, pēc idejas ja tā padomā nauda nav jāatgriež, jo pārdevējs ir izsūtījis preci, un ir pierādījums (čeks)

Bet no cilvēciskās puses laikam būtu jāatgriež, vismaz pusi. 

nauda IR jāatgriež-pilnā apmērā! turpat nevar būt divu domu vai par daļu! un talāk jaskaidrojas ar ps!

vispār jau jarunā ar pircēju un jāvienojas par to kas tiks darīts! un ja pircēja vēlas atpakaļ visu naudu tad obligāti! ja var vienoties un meitene saprotosa tikai tad var iet uz kompromisu dalit kko!

Paskaidro kapēc? Kapēc man pasta stacijas vai omnivas dēļ būtu jāsedz zaudējumi? Es šito nesaprotu! 

Jo zaudētāji ir abi- gan saņēmēja, kas nesaņem, gan pārdevēja, kas izsūta preci! 

Es vaur pakomātiem esmu saņēmusi audz vērtīgas lietas, un ja paka nozūd es neprasītu naudu no pārdevēja, bet kratītu servisus lai meklē paku!

Man tā nav gadījies, un es ceru, ka negadīsies! Kā jau teicu, lai nepazustu paka ir jānofočē paka, un jāsalīmē lapa ar koordinātēm! Es cik paku esmu saņēmusi bez nekā- nu loģiski tādas var nozust! Bet ar lapiņu, kas ir ar saņēmēju.sūtītāja mob tel nr , gan risks ir mazāks! 

Labots: šodien, 19:41

Iedomājies, ka pasūti braucienu firmā X travel uz Vāciju. Firma X travel noīrē autobusu no firmas Y. Autobuss Polijā saplīst. Firma X travel pasaka, ka brīvdienas pavadīsiet nelielā Polijas ciematiņā, kur autobuss saplīsa, jo viņi nav vainīgi, ka firmai Y saplīsa autobuss. Tu teiktu, ka viss ir labi, ēstu poļu žureku un sēdētu mazā meža būdiņā? Nu.. kam negadās.. :)

Sēdētu.Katram mākonim ir sava zelta maliņa.

Nevajag apstrīdēt manu teikto, te jautāja ko mēs darītu katra- un katrai ir savs viedoklis, un es vismaz nemeloju par ko es domāju. Es izsaku savu viedokli. 

Es ne par ko nebrīnos,ka paka var pazust,jo īpaši dārga.Es pircējai atgrieztu naudu un tālāk turpinātu meklēšanu.Pirms sūtīšanas vajag nofotografēt sūtījumu,daru to katru reizi pirms sūtīšanas,iespējams tad var atvieglot meklēšanu.

Исправлено 16.12.2014 06:05

> Snowfox

> Emanuela

> Snowfox

> mazais

> Snowfox

Nezinu pat, pēc idejas ja tā padomā nauda nav jāatgriež, jo pārdevējs ir izsūtījis preci, un ir pierādījums (čeks)

nauda IR jāatgriež-pilnā apmērā! turpat nevar būt divu domu vai par daļu! un talāk jaskaidrojas ar ps!

vispār jau jarunā ar pircēju un jāvienojas par to kas tiks darīts! un ja pircēja vēlas atpakaļ visu naudu tad obligāti! ja var vienoties un meitene saprotosa tikai tad var iet uz kompromisu dalit kko!

Paskaidro kapēc? Kapēc man pasta stacijas vai omnivas dēļ būtu jāsedz zaudējumi? Es šito nesaprotu! 

Jo zaudētāji ir abi- gan saņēmēja, kas nesaņem, gan pārdevēja, kas izsūta preci! 

Es vaur pakomātiem esmu saņēmusi audz vērtīgas lietas, un ja paka nozūd es neprasītu naudu no pārdevēja, bet kratītu servisus lai meklē paku!

Man tā nav gadījies, un es ceru, ka negadīsies! Kā jau teicu, lai nepazustu paka ir jānofočē paka, un jāsalīmē lapa ar koordinātēm! Es cik paku esmu saņēmusi bez nekā- nu loģiski tādas var nozust! Bet ar lapiņu, kas ir ar saņēmēju.sūtītāja mob tel nr , gan risks ir mazāks! 

Iedomājies, ka pasūti braucienu firmā X travel uz Vāciju. Firma X travel noīrē autobusu no firmas Y. Autobuss Polijā saplīst. Firma X travel pasaka, ka brīvdienas pavadīsiet nelielā Polijas ciematiņā, kur autobuss saplīsa, jo viņi nav vainīgi, ka firmai Y saplīsa autobuss. Tu teiktu, ka viss ir labi, ēstu poļu žureku un sēdētu mazā meža būdiņā? Nu.. kam negadās.. :)

Nevajag apstrīdēt manu teikto, te jautāja ko mēs darītu katra- un katrai ir savs viedoklis, un es vismaz nemeloju par ko es domāju. Es izsaku savu viedokli. 

es ar nemeloju par to ko domāju un saku pēc pieredzes! kad man bija šada situācija-pirms paris menešiem,es atgriezu preces vertibu un sutišanas izdevumus pilna apmera! bez liekas diskusijas! un vispār,pirms gada ap svētku laiku man meitene ar pa ps sutija paciņu kas noklīda! viņa nekavējoties atgrieza visu naudu,bez jautājumiem un pretenzijām! taj laika biju slimnica un nesapratu,kapec uz konta tik daudz naudas pec tik daudz pirkumiem ;D tikai pectam izlasiju vestuli,ka paciņa noklidusi unmeitene atgriezusi visu +1ls pa virsu :D

kadi tur vel paskaidrojumi-ja prece nav saņemta-nav noticis pakalpojums,par ko ir samaksats! tātad par ko  maksāt.. par to ka nesaņem NEKO? :D diemžēl,Kamēr prece nav nonākusi pie pircēja tikmer tā ir pārdevējas darīšana..

un tas ir mans viedoklis..

ja var vienoties tad vienojas ko dalit,ja pircējs grib atpakaļ visu tad bez liekām diskusijām! un talāk čakarēt PS prātu!

Lasot šo visu, aizdomājos par negodīgajiem pircējiem... Jā, piekrītu, pārdevējam no ētiskā viedokļa būtu jāatgriež visa nauda, lai nebojātu savu reputāciju, kaut gan viņš ir tāds pats situācijas ķīlnieks kā pircējs. Bet ja otrā galā pēc kāda laiciņa paciņu saņem? Labi, ja pircējs godīgs un to paziņo un pārskaita naudu otrreiz. Bet ja ne...? Ņemot vēl vērā visas tās čeku uz sms neesamības... Laikam tiešām ir prātīgi maksimāli nodrošināties ar pierādījumiem.  Uzlīmēt virsū saņēmēja vārdu un tel. nr. Sūtot, nobildēt paku gan atsevišķi saturu, gan pašu paku, gan jau ieliktu pakomātā (cik tur tā darba ar tel). Tad vismaz ir pierādījumi gan pircējam, gan pakalpojumu kompānijai, ka paka tik tiešām ir sūtīta (ja gadījumā nedrukā to čeku), gan arī PTC, ja tik tālu nonāk..

Manuprāt, vislabākais risinājums tomēr ir, ja abas iesaistītās puses apzinās to, ka nav vainīgas (protams, pārdevējs pierāda to, ka preci tiešām ir nosūtījis) un mēģina nogaidīt, jo mazums tomēr pēc kādām pāris nedēļām tā paciņa tomēr atrodās. Citādi tiešām var sanākt, ka 3x jāskaita nauda šurpu turpu..

> mazais

> Snowfox

> Emanuela

> Snowfox

> mazais

> Snowfox

es ar nemeloju par to ko domāju un saku pēc pieredzes! kad man bija šada situācija-pirms paris menešiem,es atgriezu preces vertibu un sutišanas izdevumus pilna apmera! bez liekas diskusijas! un vispār,pirms gada ap svētku laiku man meitene ar pa ps sutija paciņu kas noklīda! viņa nekavējoties atgrieza visu naudu,bez jautājumiem un pretenzijām! taj laika biju slimnica un nesapratu,kapec uz konta tik daudz naudas pec tik daudz pirkumiem ;D tikai pectam izlasiju vestuli,ka paciņa noklidusi unmeitene atgriezusi visu +1ls pa virsu :D

kadi tur vel paskaidrojumi-ja prece nav saņemta-nav noticis pakalpojums,par ko ir samaksats! tātad par ko  maksāt.. par to ka nesaņem NEKO? :D diemžēl,Kamēr prece nav nonākusi pie pircēja tikmer tā ir pārdevējas darīšana..

un tas ir mans viedoklis..

ja var vienoties tad vienojas ko dalit,ja pircējs grib atpakaļ visu tad bez liekām diskusijām! un talāk čakarēt PS prātu!

Labots: vakar, 06:05

Katram savs viedoklis. Vislabākais ir nodot rokās un miers, nav nekādu pretenziju, zaudējumu. 

Inky, padod lūdzu pēc tam ziņu, kaa un cik aatri viss atrisinaajies :)

Tad ,kad OMNIVA nozaudēja manu paciņu(tā arī neatradās),es pircējai atgriezu visu naudiņu,bet OMNIVA man pusi no paciņas vērtības....

īstenībā ļoti nelabprāt sūtu ko ar pakomātiem. Ta teikt, izņēmuma kārtā- visādi citādi Rīgā esmu sastopama un ikviens var mērīt, skatīt, pielaikot... triekšanas uz kādu tirdzniecības centru, lai paku nosūtītu, ir man visbiežāk milzīgs laika kavēklis (naudas arī, jo tirdzniecības centrā nedzīvoju, bet tas nu tā pakārtoti).

Un nu ar viena paciņa jau nedēļu kaut kur ceļo. Pastastacija nav sazvanāma (šodien jau 5x pa 15 min. klausos to viņu draņķigo mūziku, godīgi sakot, nelabi jau metas). E-pastu nosūtīju, bet kad būs atbilde, velns vien zin. Uz sev neērtiem jautājumiem viņi ar atbildēm nesteidzas- tas jau pārbaudīts.

Un tagad domāju, kad tā paciņa atradīsies (viegli jau pateikt- braukt virsū pastastacijai. Ja uz e-pastiem neatbild un nav sazvanāma. ā, jā, čeku protams ar neizprintēja. Bet, tā kā apmaksai izmantots apmaksas kods, pakas nosūtīšanas faktam jābūt identificējamam).

Ko darīšu, ja paka neatradīsies, vēl nezinu. Bet nenoliedzami, vēdī galvā jautājums, kāpēc, ja sūtīšana ir kā mana pretīmnākšana pircējam, un ne manas vainas dēļ paka pazūd, man kādi 30 eur būtu jānoraksta zaudējumos? Es zinu un saprotu, ka pircējs var domāt tāpat.

Neatkarīgi no tā, ko izlemšu un kā rīkošos, rodas jautājums, kāpēc visi bezmaz 100% uzskata, ka zaudējumi jācieš pārdevējam?

Situācija ne no atverskapi.lv...

... pie visa iepriekšējā ja klāt vēl tas, ka pircējs izvēlas sūtīšanas veidu (t.i., nevēlas maksāt par sūtīšanu 2x vairāk, bet lai būtu droši, piem., Latvijas pasts + apdrošināta paka).

Man ari pacinja pazuda pacelam ,bet nu es meitenei neko neprasiju atpakal ,jo vinai tak tas lietas ari maksaja naudu vina izsutija atsutija ceka bildi nu un kapec vinai vajadzetu atgriezt man naudu??vina nav vainiga ka pacina pazuda kkautkur man ari bija 20 eiro vertiba pacina 

41 - 50 с 53