Kā rīkotos Jūs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

17.12.2014 14:00

Es pavisam noteikti atgrieztu naudu pircējai un vienalga vai summa bija liela vai maza, jo tomēr šeit skapī es pārdodu to, ko pati vairs nelietoju vai arī vispār neesmu lietojusi, tātad tā sāpe nav tik liela, jo tomēr savādāk es tāpat būtu mantu atdevusi kādai draudzenei vai radiniekam.

Bet tāpat uzrakstītu iesniegumu gan PTAC, gan sūtīšanas servisam, jo kas tā galu galā pa lietu, ka viņi atļaujas pazaudēt. Ja viņi šādu pakalpojumu piedāvā, tad arī, lai 100% nodrošina solīto, jo nespēj izpildīt, tad nauda ir jāatgriež pilnā apmērā. Lai pa telefonu saka, ko grib, vienalga rakstītu iesniegumu.

17.12.2014 15:16

> Ronja

īstenībā ļoti nelabprāt sūtu ko ar pakomātiem. Ta teikt, izņēmuma kārtā- visādi citādi Rīgā esmu sastopama un ikviens var mērīt, skatīt, pielaikot... triekšanas uz kādu tirdzniecības centru, lai paku nosūtītu, ir man visbiežāk milzīgs laika kavēklis (naudas arī, jo tirdzniecības centrā nedzīvoju, bet tas nu tā pakārtoti).

Atkal jau tas rīdzinieku sindroms! Mēdīgs Visi skapja lietotāji nedzīvo Rīgā, vai tiešām to ir tik grūti saprast? Tev varbūt tas pakomāts ir tālu, bet man vienīgajā lielveikalā, kurā iknedēļu iepērkos, man ir ērti. Kāpēc viss jāmēra tikai un vienīgi pēc savas Rīgas mērauklas?

17.12.2014 15:55

> Ieva Spēlmane

> Ronja

īstenībā ļoti nelabprāt sūtu ko ar pakomātiem. Ta teikt, izņēmuma kārtā- visādi citādi Rīgā esmu sastopama un ikviens var mērīt, skatīt, pielaikot... triekšanas uz kādu tirdzniecības centru, lai paku nosūtītu, ir man visbiežāk milzīgs laika kavēklis (naudas arī, jo tirdzniecības centrā nedzīvoju, bet tas nu tā pakārtoti).

Atkal jau tas rīdzinieku sindroms! Mēdīgs Visi skapja lietotāji nedzīvo Rīgā, vai tiešām to ir tik grūti saprast? Tev varbūt tas pakomāts ir tālu, bet man vienīgajā lielveikalā, kurā iknedēļu iepērkos, man ir ērti. Kāpēc viss jāmēra tikai un vienīgi pēc savas Rīgas mērauklas?

Man vispār pasta stacijas automātu nesen atvēra "pie mājas" 3km attālumā (4 mēneši pēc uzstādīšanas bija jāgaida līdz atvērs), Omniva tur dzīvo jau sen. Pirms tam bija gandrīz 7km jāmēro ceļš līdz Pasta stacijai, bet abus automātus izmantoju bieži. Pasts gan ir tuvāk mājām, bet to izmanto nelabprāt, jo dārgāks. Man vieglāk ir nosūtīt paciņu nekā speciāli braukt uz Rīgu/centru, planot kurā dienā un laikā kurā vietā konkrēti atradīšos.

51 - 53 с 53