Gela nadzini - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gela nadzini

Sveiki meitenes. Varbut kada taisa vai var ieteikt profesionali kas taisa nadzinus atri un kvalitativi. Velams no Purvciema puses? Man bija viena meitene kas taisa super 1 stundas laika un turas lidz 6 ned bet imanta (( talu baukt nav iespejas bernu del

15.12.2014 17:21

Sveika! Es arī zinu tikai Pārdaugavas pusē. Bet lúdzu padalies ar mistarītes info, dzīvoju blakus Imantai un šobrīd esmu meklējumoa. :)

15.12.2014 23:57

Исправлено 15.12.2014 23:58

Dita Grapmane :)

28.03.2015 23:34

Dana, vai tu lūdzu varētu padalīties ar savas meistares Imantā kontaktiem? Ļoti gribētu atrast labu meistari šajā rajonā :)

01.04.2015 13:44

Paturpināšu, varbūt variet ieteikt kaut ko Kengaraga pusē, vai tuvumā?

01.04.2015 14:22

Kirsteina, Ķengaraga pusē ir Alex Meiders, facebook vari apskatīties viņa darbus. Es pie viņa lieku jau ilgu laiciņu un esmu izmēģinajusi vairakus meistarus - Alex ir visrupigakais no visiem. Man patīk arī tas, ka varu atnakt pie viņa ar jebkadu dizainu, viņš uztaisīs! Bija man meistare, kas nemacēja zīmēt uz nagiem, bija meistare, kas nevarēja taisot franci, vienu nagu baltu nolakot, jo gēls par resnu - pie Alexa nekad neesmu saskarusies ar - Es nevaru to izdarīt.

01.04.2015 14:46

> Kirsteina

man ir viena,kas pie Lido dziivo,kaadreiz pie vinjas liku,bet nu jau labu laiku lieku centraa pie vienas,kas pa 1h uzliek,man patiik,ka nav jaaseezh 2h kaeer sataisa :)

01.04.2015 14:59

> Laila1

Kirsteina, Ķengaraga pusē ir Alex Meiders, facebook vari apskatīties viņa darbus. Es pie viņa lieku jau ilgu laiciņu un esmu izmēģinajusi vairakus meistarus - Alex ir visrupigakais no visiem. Man patīk arī tas, ka varu atnakt pie viņa ar jebkadu dizainu, viņš uztaisīs! Bija man meistare, kas nemacēja zīmēt uz nagiem, bija meistare, kas nevarēja taisot franci, vienu nagu baltu nolakot, jo gēls par resnu - pie Alexa nekad neesmu saskarusies ar - Es nevaru to izdarīt.

Paldies.

01.04.2015 15:00

> zaiza

> Kirsteina

man ir viena,kas pie Lido dziivo,kaadreiz pie vinjas liku,bet nu jau labu laiku lieku centraa pie vienas,kas pa 1h uzliek,man patiik,ka nav jaaseezh 2h kaeer sataisa :)

Paldies.

02.04.2015 10:16

Manikīra meistare  Silvija - 26844711 

atrodas Pļavniekos. :)

1 - 9 с 9