Ko uzdavinat uz 60 gadu jubileju mammai? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko uzdavinat uz 60 gadu jubileju mammai?

Milas, palidziet! Mammai paliek janvari 60.gadi. Nezinu ko davinat. Gribas loti vinu iepriecinat ar kaut ko orginalu un neparastu, bet lai vinai ari noder..

31 Ответы

Man nav 60 gadi,bet esmu mamma un jau omite,tapec varu pateikt,ko gribetu es: piemeram,bileti uz skaistu koncertu,davanu karti uz skaistumkopsanas salonu,apmaksatu celojumu,skaistu gleznu,vai citu paliekosas vertibas lietu,varbut skaistu rotas lietu...apmeram ta

> Santa Medne

Man nav 60 gadi,bet esmu mamma un jau omite,tapec varu pateikt,ko gribetu es: piemeram,bileti uz skaistu koncertu,davanu karti uz skaistumkopsanas salonu,apmaksatu celojumu,skaistu gleznu,vai citu paliekosas vertibas lietu,varbut skaistu rotas lietu...apmeram ta

|Paldies par idejam!

Piekrītu, noteikti kaut ko, kas raisītu pozitīvas sajūtas un vēlāk jaukas atmiņas - spa apmeklējums,  vai uz dz.d. svinībām mammai nezinot uzaicini kādu mīļu, tuvu cilvēku, ko mamma sen  nav satikusi, varbūt kādu senu draudzeni,kas tālu dzīvo, kas nav sen redzēta... 

Manam tētim ļoti patika apbalvojuma suvenirs-tads kā sportā dod- ar gravējumu - labākajam tētim un opim... Stāv, protams, plauktā, bet zinu,ka ejot tam garām noteikti pasmaida:)

Mana mamma labprat redzetu savas masas un bralus, bet vini dzivo Krievija un ir pazudusi visi kontakti.

Исправлено 15.12.2014 21:24

Labu skaistu masāžas krēmu vai masāžas sveci + kaut ko papildinošu SPA rituālu: skrubīti, tāfeles, sāli. ja viņai ir ar ko aiziet, tad vakariņas tumsā varētu patikt, kaut kas interjeram, labu virtuves tehniku: multivāramo katlu vai aerogrilu, vai marinētāju vai žāvētāju - atkarībā no tā, ko patīk gatavot. Smuku klasisko rotu komplektu - pērles, piemēram.

Vēl ienāca prātā uzrīkot mammai skaistuma pārvērtības stilista pavadībā :)

Es noteikti dāvinātu dāvanu karti teātra izrādēm ,kādu SPA vai arī ik pa laikam pērkamkopā.lv piedāvā kādu lētu braucienu,piemēram uz Tallinu. 

kanvu ar ģimenes bildi

Iesaku uzdāvināt ceļojumu vai citu izklaides pasākumuSmaidīgs

1 - 10 с 31