Ko uzdavinat uz 60 gadu jubileju mammai? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko uzdavinat uz 60 gadu jubileju mammai?

Milas, palidziet! Mammai paliek janvari 60.gadi. Nezinu ko davinat. Gribas loti vinu iepriecinat ar kaut ko orginalu un neparastu, bet lai vinai ari noder..

31 Ответы

Un klat dawanai skaistu konfeksu puskii

Grāmatnīcās nopērkama ''Manas dzimtas grāmata'', pašam jāaizpilda. Mammīte varētu pavadīt daudz jauku mirkļu gremdējoties atmiņās, pārskatot fotogrāfijas :)

> madža (tiešām lēti!)

Vēl ienāca prātā uzrīkot mammai skaistuma pārvērtības stilista pavadībā :)

++++!O! Man ari tas patiktu!Smaidīgs

> madža (tiešām lēti!)

Vēl ienāca prātā uzrīkot mammai skaistuma pārvērtības stilista pavadībā :)

Loti laba ideja. Tik jauzzina vai Ventspili kas tads ir.

Es savai mammai uz 65 gadu jubileju uzdāvināju fotogleznu(lielu)kur uz foto bija viņa ar tēti un visiem mazbērniņiem.

bija ļoti priecīga:))

> Rafaēla

Es savai mammai uz 65 gadu jubileju uzdāvināju fotogleznu(lielu)kur uz foto bija viņa ar tēti un visiem mazbērniņiem.

Pastasti sikak, ka tadu var uztaisit. :)

Var pasūtīt kanvu. Uz kuras izveidota fotokolāža ar jaukiem brīžiem no viņas dzīves. Mēs vēl dāvinājām egli,kuru iestādījām pie mājām. Tagad tā irr izrotāta un katru gadu bērni un mazbērni pie tās skaita paaaaantiņuss un saņem dāvanas! :-)

> Inese Karpova ex.Urbane

> Rafaēla

Pastasti sikak, ka tadu var uztaisit. :)

Man dēls bija viņu konkursā vinnējis 30 eur fotogleznas izgatavošanai,es tikai aizsūtiju viņiem foto un man uztaisija.atlika vien aiziet pakaļ uz Liepājas Universitāti.

http://inovacijuparks.lv/poligrafija/foto-gleznas/?lang=lv&lapa=kanva

mes piemeram mammai uz 50 uzdavinajam skaistu rokas pulksteni

man vecmāmiņai 60 bik pāri, plānoju uzdāvināt aptiekas dāvanu karti, zinu, ka tā viņai tiešām noderēs :)

11 - 20 с 31