Jaukais paldies adminiem! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jaukais paldies adminiem!

Rēķināju,ka šodien būtu jābeidzas manai maksas tēmai forumā,jau nobēdājos,ka netiks pagarināts termiņš,kaut diezgan ilgi lapai bija problēmas,bet re kā-pagarināja! :) Skatos,ka pieliktas klāt 10 dienas. Uzskatu par vajadzīgu pateikt publisku paldies adminiem par šo! :)

17.12.2014 19:03

> R o t a s :)

> Janeta

Vai man šķiet,vai arī naudiņas parādījās+1?:)

Naudiņas gan vismaz man nav klāt nākušas.

Iespējams,tad neesmu pamanījusi,ka man palika viena naudiņa,nav izslēgts.:)

17.12.2014 19:14

Man gan tikai par 3 dienam pagarinats.. ;/

Man gan neko nepagarināja- nez pēc kādiem kritērijiem sprieda kam garināt, kam nē...dīvaini!:)

17.12.2014 21:49

Ceru,ka admini uz šo jautājumu atbildēs šeit,mani arī interesē.:)

17.12.2014 22:31

Sveiki,

Izceltie sludinājumi un foruma maksas tēmas tika pagarinātas pēc šāda principa:

1. Sludinājumu izcelšana:
- ja sludinājums ir vēl izcelts brīdī A - pašreizējo gala termiņu pagarinām par X dienām;
- ja sludinājums ir bijis izcelts portāla neiešanas laikā, bet tā izcelšanas termiņš ir jau beidzies, tad sludinājumu jāizceļ no dienas A, uz A+X dienām.

2. Foruma tēmas:
- ja foruma tēmas abonements ir vēl aktīvs brīdī A - pašreizējo gala termiņu pagarinām par X dienām;
- ja foruma tēmas abonements ir bijis aktīvs portāla neiešanas laikā, bet tas ir jau beidzies, tad foruma tēmas abonements ir jāpagarina no dienas A līdz dienai A+X.
_____
A – brīdis (16.12.), kad  tika veikta pagarināšana;
X – dienu skaits, kad sludinājuma izcelšanas / foruma tēmas abonementa laiks pārklājās ar portāla neiešanas laiku. Portāla kritiskais neiešanas laiks tiek pieņemts no 4.-11.decembrim (8 dienas).

es ari dabuju sludinajumam dienas bonusaa, paldies :)

18.12.2014 01:30

paldies Jums arī no manis! 

11 - 17 с 17