Palīgā Mati Lūst :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palīgā Mati Lūst :(

Sveikas meitenes man lūst ne tikaj matu galiņi bet arī gandrīz pie pašam matu saknēm :(

Varbūt kadai ir līdzīgi un var kautko labu ieteikt :)

Man vēl interese kada matu eļļa kuru varētu smērēt visos matos ,kas netauko matus 

18.12.2014 12:44

> madža (tiešām lēti!)

> Labejshoping

Placenta ampulas tavus matus izglābs jau 2.nedēļā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tu domā tās, kas aptiekā pa 7€?

jā. man ļoti palīdzēja + mati aug tik ātri,ka regulāri jākrāso ;)

meginaju nepalidzeja man bija sampuns kondicionieris un ampulas :)

Bet ziniet meitenes pirmstam vis bija ok kad lietoju placenta ampulas ,tad saku lietot placenta sampunu un tad sakas sis problemas :)

18.12.2014 13:52

reizi nedēļā, tavā gadījumā vari vairākas reizes ned., liec matos jēlu olu, es turi apm. 30 min. mati spīd, ir veselīgi un nenormāli aug,, mēs trīs draudzenes gada laikā izaudzējām matus no pleca garuma līdz pusmugurai, tiešām pati neticēju, bet tā ir!!!

paldies Smaidīgs

20.12.2014 11:50

Pašu gatavota matu kosmētika (šampūns, balzans, serums pirms mazgāšasnas.

Šampūna un balzāma sastāvā - nātres, diždadža sakne, apiņi, sīpolu uzlējums, alveja).

Serums sastāvā - nātres, diždadža sakne, apiņi, sīpolu uzlējums, alveja, rožu eļļa, kas arī ir pašgatavota). Lūpu balzāms ar rožu un lavandas eļļiņu.

Piedāvāju 50 ml vtilpunu, kas pietiek 3-4 reizēm, atkarīgs no matu garuma.

Komplekta cena 12 eur.

Produktus izveidoju, jo mati ļoti slikti auga, tāpēc izveidoju savu matu kosmētiku. Mati aug labi, ir spīdīgi un veselīgi.

Pati testēju produktus un tika dāvināti radiem, draugiem.

20.12.2014 12:05

> Svetlana

reizi nedēļā, tavā gadījumā vari vairākas reizes ned., liec matos jēlu olu, es turi apm. 30 min. mati spīd, ir veselīgi un nenormāli aug,, mēs trīs draudzenes gada laikā izaudzējām matus no pleca garuma līdz pusmugurai, tiešām pati neticēju, bet tā ir!!!

jēla ola drausmīgi smird kad liec matos,vienreiz esmu meiginājusi un pārtraukusi dēļ smakas,bet kad nomazgā vairs nav,ja tiešām tāds neticams rezultāts,pameiģināšu vēl,jo nekad nav sanācis izaudzēt garākus par pleciem.

11 - 17 с 17