Meklēju Pircēju... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meklēju Pircēju...

Meklëju Alīna Ignāta lietotāju!

Meitene labu laicinu atpakal nopirka no mans "x lietu" Un es sańēmu atpakal Pacinu, kad Pircëja Nav iznēmusi.. Meitenei profils dzēsts šeit, ceru kad ir Varbūt Jauns izveidots....

Ja nu mazums Alīna Tu ieraugi šo tēmu uzraksti man, Lai varam vienoties,ko darīt Tālāk????!!!

21.12.2014 00:06

vai numurs nav palicis uz pacinjas kam suta?Var ta4u pazvanīt...ja caur pakomātiem sūtijāt...

21.12.2014 01:34

Kur rakstīts, ka sūtīts pakomātos? Pirmkārt, pakomāts "labu laiciņu" pakas netur, Omniva - 7-10 dienas, PS - vispār 2-3; otrkārt, autore jau nebūtu tāda muļķe, kura pati neatceras, ka ievadīja kvītī telefonu. Skaidrs, ka tas bija pasts, kas tur paku 30 dienas pirms atgriezt sūtītājam.

21.12.2014 09:44

Man vakar atnāca sms ar kodiem no Omniva,viens kods lai saņemtu un otrs lai nosūtītu atpakaļ,varbūt meitene apskatījās uz vietas saturu un nosūtīja atpakaļ?

21.12.2014 09:46

Šī lietotāja sūta pakas no Īrijas ar Latvijas Pasta starpniecību,pati esmu no viņas iegādājusies drēbes. :)

21.12.2014 09:51

> annīte

Šī lietotāja sūta pakas no Īrijas ar Latvijas Pasta starpniecību,pati esmu no viņas iegādājusies drēbes. :)

Nu tad skaidrs,pa LV pastu tas ir normāla parādība,man ar tā bija gadījies,esmu zaudējusi naudu,tādēļ ļoti reti kad sūtu,taisnību neatradīsiet,saņēmēja vienkārši neatnāca pēc sūtījuma;)

21.12.2014 10:01

> Dress VIP

> annīte

Nu tad skaidrs,pa LV pastu tas ir normāla parādība,man ar tā bija gadījies,esmu zaudējusi naudu,tādēļ ļoti reti kad sūtu,taisnību neatradīsiet,saņēmēja vienkārši neatnāca pēc sūtījuma;)

Nu visticamāk,ka neatnāca, mēnesi viņi tur pēc tam sūta atpakaļ. Man atkal ar Latvijas Pastu nav bijušas aizkeršanās. Viss vienmēr nonācis laicīgi galā un pati esmu visu laicīgi saņēmusi. :) 

21.12.2014 11:48

Meitene pati no Liepājas, bet studē Rīgā un palūdza izsūtīt uz Radinieka dzīves vietas adresi Rīgā, Bet pacina adresėta uz Pircėjas vārda! 

Draugos ar Identisku vardu uzvardu man neatrod šo meiteni.... :(

ja bus klusums tuvakas dienas, tad vienkārši atgriezišu naudinu par Preci, bet butu jau labak, ja tomer meitene butu atrodama :) 

1 - 7 с 7