Piegāde no boohoo.com - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piegāde no boohoo.com

Sveikas!

Jautājums tām, kuras ir pasūtījušas no boohoo.com.

Vai jums piegāde vienmēr ir notikusi laikā (minētās 5-14dienas)? Nav bijuši sarežģījumi ar kurjeru? Vai par piegādi Latvijā ir atbildīgi DPD? 

Piegādei bija jānotiek līdz 12.12. Īsi pirms šī datuma Boohoo nomainīja termiņu uz 17.12. Tracking adresē redzu, ka prece jau atrodas LV, kāds ir it kā mēģinājis piegādāt 17.12., tikai uz norādīto kontakttālruni neviens līdz šim brīdim nav zvanījis. Boohoo klientu serviss lieliski pilda "iesprūdušās plates" paņēmienu - atkārto vienu un to pašu, un konkrētu atbildi saņemt nav iespējams. DPD apgalvo, ka viņi neko nav saņēmuši.

Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija?

4 Ответы

Pēc trekinga numura vienmēr var redzēt, kura kompānija īsteno piegādi, un no tā arī dancot. Nezinu, ka ar DPD, ar pastu man tā ir regulāri - pēc trekinga rakstīts, ka mājās manis nebija, piegādāt nevarēja, atstāts informatīvs paziņojums. Lai gan mājās tai laikā es biju un pat dzirdēju, ka pastnieks ir klāt un grabina pastkastes, un nekāda paziņojuma, protams, nav. Tas parasti parādās 2 dienas pēc šī ieraksta.

Uz telefonu var nezvanīt un vest piegādāt tāpat, ja pārdevējs nav norādījis jūsu numuru uz pakas.

DPD nav nekāda sakara - es regulāri pasūtu boohoo, un pakas saņemu pastā.

Kā arī decembrī ir ļoti riskanti kaut ko pasūtīt no turienes - pagājušo gad pasūtīju 2.dec, paku saņēmu Jaunā gadā.

Ievadi Tracking numuru Latvijas pasta mājas lapā, tur varēsi redzēt kurā pasta nodaļā ir tavs sūtījums, visdrīzāk tuvākajās dienās saņemsi uzaicinājuma no pasta.

Milzīgs paldies jums visām par atsaucību! :)

Priecīgus svētkus!

1 - 4 с 4