Pieaudzētas skropstas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieaudzētas skropstas

Sveikas, kada ir Jūsu pieredze šaja joma.? Cik izmaksaja un pats galvenais - Kadas Jūsu skropstas bija noņemot makslīgas? 

18 Ответы

Čau! Pati izmaacijusies esmu par skropstu pieaudzeeshanas meistari. 

Man pashai patiik, piedaudzeetas izskataas ljoti smuki, bet tas ir atkariibaa no taa, kada skropstu uzbuuve ir tavaam dabiigajaam. Ja meistare tev uzliks par smagu, tad acis izskatiisies traki un tavas dabiigaas skropstas noluuziis kopaa ar maaksliigajaam. :) (bet gudras meistares to nedara :D)

Pedejo reizi liku 10 eiro, tureejaas ljoti labi, liku maaskliigaas ziida. 

Nonjemot skropstas protams bija nepierasti, ka vinjas ir tik iisas, jo man ljoti iisinjas dabiigi, bet nu jaa, ir jarekjinaas ka paluuziis kaut nedaudz. Tas pats kaa uzliekot maksligos nagus, arii dabigie paliek taadi nekaadi. 

Un galvenais, ja kaads jums censhas ieskaidrot, ka ir dabiigaas uudelju skropstas, - taadu nav :D tas mani visvairaak uzjautrinaaja, kad pedejo reizi gaaju, lai man pieaudzeetu. ilgi meistare man centaas ieskaidrot, ka ir udelju skropstas dabiigaas, bet taadu nav. Vislabakaas manupraat ir dabiigas/maaksliigaas ziida skropstinjas.

Исправлено 22.12.2014 14:08

Sveika, pieaudzēju regulāri. Noņemot ir plānākas, bet ataug apmēram 3-4 nedēļu laikā. 2-3 reizes gadā ļauju acīm atpūsties uz mēnesi no skropstām. Bet tas ir ideālākais veids kā skatienu padarīt izteiksmīgu. Par cik nedraudzējos ar tušām, audzētās ir ideālas...

P.S audzēju pati, pieredze 3 gadi- iemācījos uz sevis un turpinu to darīt veiksmīgi. 

Citiem nelieku, kaut daudzi ir lūgušies Smejošs 

Pieaudzēju jau pusotru gadu no vietas un no viņām tuvāko gadu laikā netaisos šķirties - ļoooti patīk. Nemaz negribu atcerēties laiku, kad ķēpājos ar skropstu tušām, fuj un, protams, nedod tik izteiksmīgu efektu. Taisu 2xmēnesī, kopā mēnesī aiziet 20 eiro. Protams,dabīgās ir īsākas, bet skropstas ataug 2 nedēļu laikā, tāpēc par to nesatraucos.

Vēl kadai pieredze?

Es liku divas reizes, man ļoti patika, gribu vēl vienreiz bija 7lati otreiz 15lati.

Izskatījās smuki, kādas divas nedēļas turējās ļoti labi, tad lēnītēm sāka pa viena izkrist, reizēm kopā ar manis pašas skropstām. Arī skropstas neizskatījās pēc tam traki pēc tam kad visas izkrita, vienkārši nepierasti ar savām,kas nav tik tumšas.

Исправлено 30.12.2014 23:00

Kārtējo reizi pieaudzēju pirms trijiem mēnešiem. Mierīgi varu nostaigāt mēnesi līdz profilaksei. Pēc svētkiem ļaušu pāris mēnešus atpūsties - lai saņemās, ataug. Bet vispār nespēju sevi vairs iedomāties bez Vēsais

Bija negatīva pieredze. Skropstas bija pieaudzēti smuki un nostaigāju kādas 5 nedēlas. Bet kad noņēma,tad no manān  skropstām gandriz nekas nepalika. Un godīgi sakot mākslīgas skropstas  traucēja,jo es tās jūtu.Tas bija jau kādu laiku atpakal,izmaksāja 25 Ls.

Man arī,līdzīgi kaa NATALI, nostaigāju ilgi,bet noņemot vispār manas skropstas nebij,draugs teica,taa kaa no Černobiļas izkāpusi :( bet pēc mēneša jau viss atkal norma bijaa. :)

Bet dzirdēju ka tas atkarīgs no cilvēka. :) 

Godīgi sakot visu laiku audzēju klāt skropstas, BET ar to ka man viņas vsl jutās iekaisa acis! Jo vieni reizi pieaudzēja šausmīgi, visu laiku koda! Tās bija neizturamas sāpes! Tad ari noplēšu mākslīgās ar visām savām :D taču ātri attauga!

Ir bijušas gan 1:1,gan pušķīōs. Nu patīk,nav tā kosmētikas ņemšana nost un vienmēr esi formā,BET par cik guļu uz 1 sāna,tad 1 acij vnm bij problēmas,ja izkrita kaut 1,likās,ka visi redz un domā cik šausmīgi:D Bet patīk, drīz audzēšu atkal,tīri tāpēc,ka agri jāceļas uz darbu un ietaupīšu vismaz 15min miegam:)

p.s-vnm biju tik gudra,ka pati ņēmu nost, tāpēc mēnesi vnm triecu virsū ricīneļļu-atauga,bet skats tiešām,kā no Černobiļas:)

1 - 10 с 18