Pieaudzētas skropstas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieaudzētas skropstas

Sveikas, kada ir Jūsu pieredze šaja joma.? Cik izmaksaja un pats galvenais - Kadas Jūsu skropstas bija noņemot makslīgas? 

18 Ответы

Исправлено 02.01.2015 16:30

> Snowfox

Sveika, pieaudzēju regulāri. Noņemot ir plānākas, bet ataug apmēram 3-4 nedēļu laikā. 2-3 reizes gadā ļauju acīm atpūsties uz mēnesi no skropstām. Bet tas ir ideālākais veids kā skatienu padarīt izteiksmīgu. Par cik nedraudzējos ar tušām, audzētās ir ideālas...

P.S audzēju pati, pieredze 3 gadi- iemācījos uz sevis un turpinu to darīt veiksmīgi. 

Citiem nelieku, kaut daudzi ir lūgušies Smejošs 

Labots: 22.12.2014 14:08

ļoti skaisti,Tev piestāv!:)

> Snowfox

Sveika, pieaudzēju regulāri. Noņemot ir plānākas, bet ataug apmēram 3-4 nedēļu laikā. 2-3 reizes gadā ļauju acīm atpūsties uz mēnesi no skropstām. Bet tas ir ideālākais veids kā skatienu padarīt izteiksmīgu. Par cik nedraudzējos ar tušām, audzētās ir ideālas...

P.S audzēju pati, pieredze 3 gadi- iemācījos uz sevis un turpinu to darīt veiksmīgi. 

Citiem nelieku, kaut daudzi ir lūgušies Smejošs 

Labots: 22.12.2014 14:08

Malacis, gribēju painteresēties- kā Tev izdodas pašai sev pieaudzēt? Esmu mēģinājusi, nu nekādi Nokautrējies

Izmantoju šo pakalpojumu jau 2 gadus un nespēju iedomāties bez. Savas skropstas ir kļuvušas manāmi plānākas. Izmēģināju 2 meistares, viena lika par smagu, tiešām, acis izskatījās kā nogurušas, tagad lieku plānākas, bet vairāk. Turas ap 3 nedēļām, kaut vienā sānā izkrīt ātrāk-uz kā guļu. Maksāju 20 eiro par reizi. Man gan ir gar visu augšējo plakstiņu, skatos, ka modelei sākas no acs vidus.

Sveika.. :)

Es jau 2 gadus pieaudzēju skropstas no marta līdz oktobrim.. Pēc tam ļauju atpūsties!

Man ir ļoti laba meistarīte. Dabīgās skrosptas pēc mākslīgo noņemšanas liekas īsas, lai gan nemaz tik traki īstenībā nav..

Lieku dabīgās ūdeļu skropstiņas, jo ar tām var iet gan saunā, gan pirtī, gan baseinā un nebaidīties par deformāciju, kā tas mēdz gadīties ar sintētiskajām.

Par skropstu peilikšanu pirmajā reizē maksāju 23eur, atjaunošana katru mēnesi - 19eur.

Esmu pieaudzējusi daudz reizes. Sākumā protams-skaisti. Pēctam piegriežās,jo grūtāk mazgāt acis,gulēt, reizēm man sāpēja,ja saberzu aci. Un tad,kad izkrīt kādas,tad izskatās patraki-jāiet uz profilaksi uzreiz. 

Bet ja pašai ir garas, skaistas skropstas,tad neliec!! 

Bet man personīgi ir katru reizi tā,ka saku ''vairs nelikšu'',bet pēc mēneša atkal ''gribās uzlikt skropstas'' un piesakos.

Jā,pēc noņemšanas,pašai savas būs īsas,plānas,bet tad patstāvīgi lietojot eļļiņas pāris nedēļu laikā ataug un viss labi. ;)

Es lieku visu laiku, maksaju 25 eur un varu pateikt to, ka ja meistare ir profesionala un skropstinas liek 1:1, tad nekas tur nebus sabojats. Es staigaju ar savam pusotru menesi un tad eju uz profilaksi. Lai atputinatu skropstas, reizem uzlieku mazaku izmeru, biezumu.

Te kada mineja, ka skropstas krit kopa ar savam ara - taa tam arii ir jabut, jo arii dabiigaas skropstas kriit un to vietaa aug jaunas, pat ja nekas nav pieaudzets. Un kad izkriit dabiigaa kopaa ar pieaudzeto tas ir labi (protams, ja nekrit pa 10 skropstam diena :D), sliktak butu, ja kristu ara pieaudzeta bez dabigas, jo tas nozime, ka neturas - vai nu meistara neprofesionalitates del, materialu del vai vienkarsi uz tavam skropstinam neturas pieaudzetas. 

Pieliekamās skropstas par 2 Euro!!

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=873185&filter=users

Pati staigaju ar pieaudzetam skropstam 3gadi no vietas,protams ka pa to laiku skropstas palika isakas,jo lime ir skropstai virsu vai blakam,nu vard sakot lime tiek tur,bet ta ka krit lauka ta gan man nebij. Profilaksi taisiju ik pec 3nedelam.°Taka man pazistama dikti labi liek-ir sertefikati un ar sho vienkarsi piepelnas,ir loti jauki :) Tas izmaksaa 7-10eiro :)

11 - 18 с 18