Nevar sazvanīt Pasta staciju - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Nevar sazvanīt Pasta staciju

Sveikas. Es vienīga nevaru sazvanīt pasta stcaiju? Man pat nesauc, uzreiz vienkarši atvienojas. 

26 Ответы

Laicīgi ,pirms svētkiem ,atvienojuši sakarus būs.

Man kavējas vairāki sūtījumi,un es jau otro dienu nevaru sazvanīt. Mans bērns acīmredzami paliks bez dāvanām.

pasta staacija nespeej apkalpot savus klientusКрутой

ja viņi šodien strādā tad zvani kamēr necels,man parasti nav problēmu,paši vienmēr pārzvana.

Jā, mana paka arī nav nonākusi galā, kaut sen vajadzēja...

Ja,vēl iepriekš sauca,tad tagad pat vairs nesauc. Uz e-pastu ko rakstīju pirms divām dienām arī neviens nav atbildējis. Kliedzošs

Sveiki man ari nesavieno uzreiz partrukst savienojums, un paka ari nez kur ir. Ļoti slikta attieksme pret klientiem.Satraukts

es mēģinu ja no vakardienas 5 sazvanīt. visu laiku tikai dziesmiņa un visi oparātori aizņemti. vakar atnāca sms ka paciņa atnākusi. aizgāju pakaļ bet pakomāts tukšs. uzskatu ka ja viņiem ir šādas problēmas un viņi pat tās nerisina un tik daudz cilvēki nevar sazvanīt tas nav normāli, laba apkalpojošā firma tāda nevar būt. 

Исправлено 23.12.2014 16:39

Meitenes man paka ceļo jau trešo nedēļu!!! Pasta staciju izdevies sazvanīt pa šo laiku,laikam trīs reizes!!!! Tik solīja,ka drīz būšot,bet līdz šodienai neesmu saņēmusi!Pakas vērtība diezgan paliela!Un šodien zvanīju un saka, - šis operators nav sasniedzams.... 

...man pagaišajā gadā nozaudēja paku, pēc mēneša ilgas meklēšanas atrada! Labāk(ja iespējams) izvairīties pa svētkiem ko sūtīt! 

1 - 10 с 26