Nevar sazvanīt Pasta staciju - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Nevar sazvanīt Pasta staciju

Sveikas. Es vienīga nevaru sazvanīt pasta stcaiju? Man pat nesauc, uzreiz vienkarši atvienojas. 

26 Ответы

Meitenes! Iesaku uz svētku laiku lietot Omnivu!! Vienmēr PS ir labāk patikusi, bet tikko, mazāk kā nedēļu atpakaļ, abas pasūtītās paciņas pienāca jau nākamajā un aiznākamajā dienā. Biju domājusi, ka tā pat kā PS būs jāgaida, bet dikti fiksi.

Man arī šodien surprise pa ilgiem laikiem.Biju plānojusi nosūtīt vienai dāmai paku,paliela vērtība,aizgāju līdz omnivai,par cik nepaspēju apmaksāt mājās,tad maksāju uz vietas.3x novilka no konta naudu un paka palika rokā,kaut kāda transakcijas kļūda,čeku saglabāju.ar 9.reizi sazvanīju omnivu,visu apstāstīju,solīja 3 kodus vietā atsūtīt,pagaidām nekā.

Aizstaigāju līdz P/S ,lai gan biju jau tā nobesījusies,aizsūtīju,bet čeks neizdrukājās,sazvanīt nevaru un uz vēstulēm neatbild-murgs totāls!Nebūtu triekusies n-tos kilometrus nemaz sūtīt...

Jaa man ar necelj pasta stacija un viena paka jau nedelju celo vel nav sanemta:-(

Исправлено 23.12.2014 18:02

Es iegadajos kleitu uz svetkiem un ka gaidu ta gaidu..izpaliksu bez kleitas..noteikti pec svetkiem atnaks kautkad tik.. zvanijusi esmu ari neskaitamas reizes uz pasta staciju bet neka sazvanit.man saka ka vnk izslegts jeb newar atbildet...No Rigas ar sutijumu sanemsanu ir problematiski..uz citam pilsetam gan nekadu problemu..paris dienas apakal nosutiju un nakosa diena jau pirceja sanema weiksmigi pacinu..

Diemzel mana pilseta nav Omniva.tamdel jasamieirnas vnm ar PS.

taka pasta stacija laikam spragst pusu no sutijumiem laikam ka pat sazvanit vinus nekaa:( 

Meitenes, uzņēmums, kurā strādāju, sadarbojas ar Pasta Staciju un viņi mūs uzreiz pabrīdināja, ka šajā laikā (svētku laikā) sūtījumu ir ĻOTI ĻOTI daudz, tādēļ pakas var kavēties pat 2 nedēļas (dažiem pat vairāk). Tas nav nekas pārdabisks. Nākotnei, iesaku nosūtīt paciņas jau laiciņu pirms Ziemassvētkiem.

Vajag vienkārši būt saprotošākām svētku laikā.Man arī neizdevās sazvanīt šodien,bet uz e-pastu atbildēja stundas laikā.  Pa telefonu visi operātori vienmēr ļoti saprotoši un pretimnākoši,sevišķi puisis.

Man diemzel uz epastu ari neviens neatbild:(

> winnis

Man diemzel uz epastu ari neviens neatbild:(

Man arī. 

Neieteiktu sūtīt arī caur Omnivu. Decembra sākumā pasūtīju no internetveikala preci un tā arī nav atnākusi, visu laiku zvanu un viņi saka, ka meklējot manu paku. Šodien jau diezgan noskaitusies zvanīju pēdējo reizi un prasīju, vai man ir cerības, ka tā paka tomēr atradīsies un operatore pasaka, ka visticamāk nē un tas viss vēl visai nelaipnā tonī. 

Arī Pasta Stacijā man 2 pakas noklīdušas šijā svētku laikā, kaut gan nekas tāds agrāk man nekad nebija bijis. 

Man no omnivas visi 3 kodi ar 99% atlaidi atnāca,kā solīja.Tā kā tomēr neko sliktu nevaru teikt.

11 - 20 с 26