Sabedajos!:( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sabedajos!:(

Nekad te ieprieks nebiju rakstijusi bet soreiz gan ierakstiisu!!Atradu seit loti superigu sominu,tad nu uzrakstiju meitenei kas vinu tirgoja sarunajam 4dien tiktie vis jauki loti sapriecajos!Sodien ienacu portala un skatos opaa meitene sominu iznemusi domaju nu ganjau laiciigi iznemusi un ta! Izdomaju uzrakstiisu katram gadiijumam vai nau aizmirsusi ka esam sarunajusas tikties.Sagaidu atbildi un vina man raksta sominu jau atdevu meitenei kas ieprieks man rakstija un vina nema vel vairakas lietas un man ta bija izdeviigak....Loti loti sabedajos jo ta nau smuki dariit! ja saruna tad saruna un ja jau ieprieks bija rakstijusi cita tad uzreiz vareja pateikt!                   Raudulīgais                                                                                 Un tad sanac vel nesmuka lieta atradu smuku kazocinu arii uzrakstiju meitenei vai vins ir tads ka bildee (Bilde bija ielikta itka liidziga) Teica ka nakamaj diena atsutis bildi! Teicu oky.....nakamaja diena vina nebija atsutijusi tapec uzrakstiju,,,domaju varbut aizmirsusi! Atbildeja-piedod aizmirsu bet zini ir ta ka driiz braucu promno Latvijas un nau laika satikties piedod!Un atkal lielas beedas!!                                                                                                                  Es saprotu nu mazums viskaut ka var gadiidies bet nu es loti sabedajosRaudulīgais Gribeju izkratiit sirdi...

16 Ответы

Исправлено 14.08.2013 23:49

:(

Man arii shodien bija nelaaga diena...Biju sarunaajusi ar meiteni tikshanos turklaat es braucu uz pirceejas eertaako tikshanaas vietu - speciaali ceelos agri no rita, braucu stundu parpildiita autobusaa, lai aizvestu mantas, ko vina bija rezerveejusi-vina vienkarsi mani uzmeta un piechakareeja (bez jebkaadiem paskaidrojumiem)...Tas ir loti , loti negliiti ... Uzmanaties no taadaam negodpraatiigaam meiteneem, kas nirgaajas par cilveekiem!!!

Ceru,ka Jums ta negadiisies!Naudmutis

P.S. CERAMS ,KA Atver skapi portaalaa driiz buus taada fiicha kaa IP adreses noteiceejs(kaa tas ir SS.LV)-varbuut tad shie nekauniigie cilveeki neliidiis kur nevajaga..

jaa, par to shajos laikos es vairs nebriinos.arii man ir bijis liidziigi, tapeec sobriid palaujos tikai uz zinaamaam pardevejam, jo vinjas ir jaukas un saprotoshas!

pagaajushajaa pavasarii man bija taa, ka caur sejieni, sarunaaju ar meiteni-kas gan par meiteni, sieviete jau, ka tiksimies jebkuraa VINJAI eertaa laikaa, lai es no vinjas nopirktu zabacinjus. paiet viena diena, kuru es nogaidiju Origo stacijaa vinju gaidot, kad saneemu zinu-tiksanaas nesanaaks.labi,saprotu,gadaas,arii man taa bijis. tajaa pasaa vakaraa piedavajos nakamaja diena aizbraukt lidz Dominai, kur vinjai tuvaak, jo pati esot no Purvciema. vinjai saada ideja loti gaaja pie sirds, un pie taa arii palikaam, vinja vel noteica, ka pados man zinju. peec skolas gaidu, gaidu zinju, dabuuju vinjas nr, lai vareetu paarliecinaaties, ka ne par velti jau esmu celjaa uz Dominu no otras Riigas gala, kad sanjemu veestuli-zaabacinji jau ir pie jaunaas pirceejas.

kaa justies cilveekam? es saprotu-ja gadaas izdeviigaak aatraak,uut.t, bet kaut kaadai cienjai pret citiem tacu arii jaabuut??

Man ari ta bija,braucu ar 1gadigo meitu speciali centra tikties ar meiteni,bet vina aizmirsta... :(( nedrist ta darit =/

Ai ja jau sākām, tad es arī. Mekleju svārkus, bet vai nu nav mans izmērs, vai par dārgu, vai pārdevēja neatbild.Satraukts

es vēljovairāk priecājos, ka sūtu preces ar pasta staciju (reti ar pastu) un tikai ar pirmsapmaksu - nekādu problēmu! :)

> m.dana

ja par dārgu - mēģini kaulēties! :))

Jā, man arī ir sanācis ka netieku ar kādu tikties ātrāk dēļ darba, un runāju tikšanās kad brīvs, un parasti līdz tam laikam jau pārdevēja atdod citai :(

es arii butu vilusies ja man ta butu bijis :(

bet vis notiek uz labu :) :) :)

Исправлено 15.08.2013 00:11

Njā...man pārāk daudz šādu gadījumu-sarunā tikšanos un neatnāk!

Tagad uz muļķīgām vēstulēm un papildus bildēm nemaz nepievēršu uzmanību...tā,ka neapvainojieties,ja ignorēju kādu...Manā profilā ir norādīts tel. nr. nopietnām pircējām!!!!

Man arī gadījās tā.

Meitene pārdeva džinsa kreklu par 3 ls no sākuma , domāju  - nu labi nepirkšu tad laikam , pēc laika viņa uzlika cenu pa diviem ls tad nodomāju ja nu pa 2 ls tad labprāt nopirkšu , uzrakstīju viņai vēstuli , ka pirkšu un viņa atbildēja ,ka labi , bet tā kā viņa tad brauca kaut kur ārpus Rīgas teica ,ka došot ziņu ,kad būs atpakaļ un kad varam tikties.

kādu dienu skatos viņas profilu un džinsa krekla vairāk nav :/ domāju uzrakstīt kā tad ar džinsa kreklu un viņa atbildēja ka esot pārdevusi to citai meitenei ,jo viņa esot pieteikusies pirmā. Vai tad uzreiz to nevar pateikt ? Satraukts

1 - 10 с 16