Šķirnes kaķi :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Šķirnes kaķi :)

Sveiki. Varbūt šeit ir kāds/kāda,kurš nodarbojas ar šķirnes kaķiem? Vēlētos uzzināt vai ir vērts pirkt dārgu kaķi un ja jā,tad puiku/meiteni utt. Gaidu ziņu,tiešām vēlos pakonsultēties. 

Jauku dienu Jums un Priecīgus svētkus!

28.12.2014 21:45

ko nozīmē - vai ir vērts?

Ja vēlas kādu konkrētu šķirni, tad domāju vērts ir pirkt kaķi ar papīriem. Ja gribas šķirnes kaķi tikai tāpat vien - nav vērts, jo bez papīriem kaķi ir krietni lētāki, bet arī var gadīties, ka ne visai veseli.

Šķirnes kaķiem ir īpašāka kopšana, ēdināšana utt., viss atkarīgs no konkrētās šķirnes.

28.12.2014 22:10

Pajautā sev-Tev vajag dzīvnieciņu vai papīru?

Ir grūti svešam cilvēkam dot padomu,ja neesi aprakstījusi ne savu pieredzi,ne to,kur plāno turēt kaķīti,vispār neko,neko,neko.

28.12.2014 22:26

Man liekas savāds jautājums.Ja gribās kaķi,tad labāk paņemt kaķi no ielas vai patversmes.Tādā veidā padarot par vienu dzivnieciņu laimīgāku.

Es pirku savu kaķi par 200 eur ar papīriem,jo man  tieši gribējās konkrētås sugas un krāsas kaķīti. Manam kaķim ir alergijas,problēmas ar kunģi.Jāpērk visdārgākās barības.Un  to uzturēt ir 3x dārgāk nekā parasto kaķi.Jo tiem reti ir šādas problēmas.

28.12.2014 22:32

Kādam nolūkam šķienes kaķi?????? Lai pavairotu?

28.12.2014 22:54

Nu jau,nu jau,meitenes. Kapeec tik uzbruukoši? :) Runaajot par savu pieredzi-man pasai nekad nav bijis škirnes kaķis,bet draudzenai bija un staastija,ka esotbijis loti gruuti gan.vajadzeeja pirkt speciaalo bariibu,vest uz poteem,nedriiksteeja paarot ar parastajiem kaķiem. Iisteniibaa piekritiišu meiteneem-vai to papiiru vajaga,vai pasu kaķi? :) Man piemeeram maajaas ir kaķiitis paņemts no patversmes. Bet ļoti skaists,ar lielu puuku un vairaakaam kraasaam,uz neapbruņotu aci vareetu pat pateikt,ka šķirnes. :D Nuir jau protams atšķķiriiba zskataa starp tiem kaķiišiem,bet manas domas ir taadas,ka nav veerts pirkt daargu šķirnes kaķiiti tikai lai viņš seedeetu maajaas izkastreets. :D Ja ietruna par paarošanu naakotnee,tad jaa,. :) 

28.12.2014 23:14

Man ir skirnes kakis jau 12 gadus. Pie arsta bijis tikai 1 reizi, kad kastreja 6 gadu vecuma (atrak nebija vajadzibas) Pirku ar papiriem, jo bez papiriem tadi nebija. Nepoteju, jo ara nelaizu.. lai ari saka, ka japote ir jebkura gadijuma...Nju man tas mazliet pec biznesa izklausas. Partiku agrak pirku Royal Canin vai Hills... bet kops tos razo kaa drankus, ta perku vienaa vetklinikaa baribu. Menesi aped 2 kg (neko neierobezojot) Perku silikona smiltis. menesi aiziet 2 pakas. Izdevumi kopa sastada lidz 25 eur.

Kakis 12 gados vel dauzas, ir miligs, divanus neples, jo no pirmas dienas pati griezu nagus. 

28.12.2014 23:16

Исправлено 28.12.2014 23:17

Tas nav uzbrūkoši,vienkārši nevar iedot padomu,ja autore nav aprakstījusi situāciju.:)

Man pašai ir menkūna kaķis bez papīriem,par cik kaķis ir sirdij,papīrus nevajag,iepriekšējiem persiešiem arī nevajadzēja. Pēdējos gadus uz šo lietu neskatos tā kā agrāk ar suņiem,jo dzīvnieki bija izstādes zvēri,tagad ir zvēri sirdij. 

Var iegūt arī kaķu krustojumus,kas vismaz izskatā atsitas no īstās šķirnes,bet pēc asinīm nebūs,maksās lēti,sirsniņai būs prieks,kaķītim labi.:)

29.12.2014 13:52

Vēlos kā mājas mīluli,bet lai būtu tāds,kādu vēlos vizuāli,ir Meinkūns,tagad cena 600€. Ja nākas pirkt tik dārgu,vai būs iespējas vismaz ieguldīto atpelnīt. Un arī meklētu tad zinošu cilvēku par viņiem,lai labu šķirnes pārstāvi iegādātos,nevis izmestu naudu par vnk papīriem,kuri pašai nav svarīgi! 

:)

1 - 8 с 8