Aliexpress sūtījums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress sūtījums

Sveikas! Vai kāda no jums ir pasūtījusi šo skaisto kleitu?

Gribu pasūtīt,bet tad zinot aliexpress sūtijumu neatbilstību ir bail + atradu arī šādu bildi.. 

Tāpēc varbūt ir kāda kas var padalīties ar info :)

Pašai bija līdzīga pieredze ar kolosālu un sexygu kleitu,kura atnāca kā polsterēts paklāj-aizkars kurā izskatijos pēc putnubiedēkļa.. :D 

26.01.2015 20:19

> Kristtttine

Šodien tieši saņēmu šo http://www.aliexpress.com/snapshot/6403844160.html?orderId=65072974267982

Esmu ļoti vīlusies, jo bildē viņa ir līdz zemei, pie tam vēl ar kurpēm, bet man viņa ir kaut kur starp ceļiem un potītēm. Un es neesmu no tām garākajām..

Jā, par šo kleitu arī biju domājusi, bet izlasīju atsauksmes ka īsa ļoti... tik nezinu pie kura pardevēja

26.01.2015 20:46

skatos ,ka te ļoti daudzas ir sūtījušas. Varbūt kāda ir ar M/L un varētu pateikt kādu izmēru ir sūtijusi?;)

> Papaula %ATLAIDES%

skatos ,ka te ļoti daudzas ir sūtījušas. Varbūt kāda ir ar M/L un varētu pateikt kādu izmēru ir sūtijusi?;)

tur tacu ir visi meri - pasuti,kas dr vislabak, ja bail panem izmeru augstak un ja nu kas - iesuj nedaudz.:) 

26.01.2015 20:52

> Papaula %ATLAIDES%

Katrai precei un sludinājumam jāskatās izmēru tabula preces aprakstā. Dažreiz pat identiskam apģērbam/apaviem dažādiem pārdevējiem mēri atšķiras ;)

27.01.2015 23:29

Viņa atnāks tāda ka otrajā bildē.

11 - 15 с 15