augstpapēžu kurpju valkāšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

augstpapēžu kurpju valkāšana

Sveikas!

Cik bieži staigājiet augstpapēžu apavos? Esmu maza auguma, laikam kompleksi Skūpsts, regulāri valkāju augstpapēžau apavus... bet ir problēma ar nogurušām kājām - spiež pēdu spilventiņi. Vai vaina apavos vai tomēr kājās? Bail, ka nesākas kādas pēdas deformācijas...

Ko jūs dariet, lai atpūtinātu kājas? Un cik cm augstus papēžus ikdienā nēsajāt?

12 Ответы

Daudzus gadus biju diendienā staigājusi uz augstiem papēžiem,nejutu nogurumu,kurpes pirku ļoti kvalitatīvas,maksimāli ērtu liesti. Tas ir galvenais noteikums. Tad modē nāca balerīnas, un kājas nogurst katru dienu no staigāšanas bez papēža :D

Atpūtināt kājas var mērcējot tās vēsā ūdenī. :) un masējot ;)

Pēdu spilventiņiem ir speciaali želejveidīgi ieliktnīši,kurus ielīmē kurpēs un staigaa taa it kaa papēžu nebūtu Skūpsts Drogaas manupraat kaadi 2,50Ls - ne daargaak Aci miedzošs

> :)

un pec ka tad u saproti, ka apavs ir kvalitativs un erts? ortopedi vispar nelauj nesat augstpapezu apavus.

> elza

ortopēdi iesaka nēsāt apvus uz 3-4cm papēžiem, ne vairāk Vēsais

> Ronja

Skatos,ka te vispār nefiltrē ko lasa- kā var zināt,vai apavi ērti? Rakstīts taču, ja dienas beigās kājas nav nogurušas  :D)))))))

Nu, 5.04 no rīta visādi gadās :D :D :D

Lielākoties mani apavi ir laiviņas, bet ir pāris augstpapēžu kurpes, kuru papēdis gan nav garāks par 6-7cm. Un arī tos velku tad, kad zinu, ka nebūs jāstaigā kilometriem gari gabali, pie tam pa bruģi Vēsais

Es ari maza auguma, augstpapežu kurpes velku bet ne bieži! Man majas ir vannas masaža kajam tad Es to izmantoju!

Varbut platformas kurpēs nepiekusis ta kājās! Nez man ertak ir platforma kurpes un kājās nenogurst un nepamsts! 

Ikdiena labák kedinas un laivinas valkaju :)

Paldies, neliela plaforma tiešām par skādi nenāks - mazāks izliekums pēdai Smaidīgs

1 - 10 с 12