micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze

Sveikas! 

Nevaru izlemt, kuru no šiem 2 iegādāties: Nivea vai L'oreal

Padalieties savām atsauksmēm! Paldies Smejošs

25 Ответы

Loreal man patik un draudzenem ari gan taukainai adai gan sausai,no rita un vakara:)

Labak iegadajies aptieka Bioderma - Sensibio H2O vai ari Avene termalo udeni.

Manā piedāvājumā ir Avene micelārais ūdens jūtīgai ādai, varbūt interesē. No šiem abiem - esmu lietojusi L'Oreal, patika.

Man ir superjūtīga āda, lietoju Loreal , šo toniku arī lietoju bet mazāk. Man patīk šīs pašas firmas pieniņš, ar zaļganzilu  uzrakstu, ļoti patīkami mitrina. SEnsibio esmu mēģinājusi man bija alerģija.

Man ir ļoti sausa un jūtīga āda un būtībā drīkstu lietot tikai dermatologu parakstītus sejas krēmus u.c. sejas kopšanas līdzekļus, BET pie visa tā lietoju arī Loreal micelāro ūdeni - gan lai noņemtu kosmētiku, gan lai tīrītu seju. Tiešām ļoti patīk un esmu patiesi pārsteigta par šī līdzekļa labo iedarbību uz ādu :)

Loreal priekš manis ir ideaals. 

Esmu lietojusi L'Oreal, patika, par Nivea nav viedokļa. Vēl mēģināts ir Eveline (tieši jūtīgai ādai) - arī nav ne vainas, bet, ja doma notīrīt arī dekoratīvo kosmētiku, labāks L Oreal (likās "spēcīgāks"). Skatījos jau uz Garnier pusi (dzirdēju labu atsauksmi), bet atkal ieraudzīju jauno Eveline mitrinošu micelāro šķīdumu (ražotājs sola mitrināšanu, tīrīšanu, derot jūtīgai ādai ap acīm, aizsargā no skropstu izkrišanas, notīta ūdens noturīgo kosmētiku plus derot jūtīgai - lietoju divas dienas, nekāda vaina), tagad Rimi, laikam, no 4.99 atlaide uz 2,89........nākamo mēģināšu Garnier.

Bioderma tiešam labs! var gan sebium h20 vai sebium purifying foaming gel...

man  lapa, kur ir visi produkti, kas ir no Bioderma , kuri jalieto kombineetai vai taukainai adai, varu bildi nosūtiit ja vaig, bet to var apskatīt arī viņu majas lapaa

nivea ir nedaudz dabigaka un sausakai adai,,, tacu loreal... ir nopietnaks cream, un jutigai adai vispirms japaskatas lai nav pa stipru,,, gadas ari ta,,, bet katram savs labums

Nevienu no tiem, tikai aptiekas produkciju vai Biotherm, kas būs vēl nedaudz dārgākab;)

1 - 10 с 25