micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze

Sveikas! 

Nevaru izlemt, kuru no šiem 2 iegādāties: Nivea vai L'oreal

Padalieties savām atsauksmēm! Paldies Smejošs

25 Ответы

Es arī PAR Biodermu. Savai jūtīgajai ādai lietoju jau vairāk kā 2 gadus (ieteica dermatologs) ir dārgāks kā citi, bet man ļoti patīk. Vasarā izvēlos Bioderma White Objective H2O balinošo sēriju, novērš pigmentāciju. Nopērkams aptiekās un internetveikalos. L`oreal un Nivea neesmu lietojusi.

Esmu mēģinājusi arī Avene un Biotherm, nu nekādu atšķirību uz savas ādas nejutu no "lētāka gala" micelārajiem ūdeņiem - laikam, to atšķirību sajūt, ja ļoti, ļoti, ļoti jūtīga āda.

Исправлено 04.01.2015 17:27

Populārāks laikam ir Loreal? Interesē vēl pieredze ar Nivea...

Es vairāk plānoju lietot kā līdzekli sejas tīrīšanai, ne kosmētikas noņemšanai, palasījos, ka esot daudz maigāki kā parastie sejas tīrīšanas līdzekļi un pieniņi..

Tieshi kosmetikas nonemsanai esmu meginajusi Garnier Micerall water- tikai labakas atsauksmes, loti labi nonema skropstu tushu un tonalo kremu (savu Avene zel teret kosmetikas notirisanai) :D

Nezinu par Nivea un Loreal. Šobrīd nopirku izmēģināt Bioderma H2 O man nepatika,jo mana āda paliek ļoti sausa no micelārā ūdens. Nesen biju pie dermatoloģes un viņa ieteica labāk izmantot Bioderma sebium purifying foaming gel. Gēls labāk attīra ādu,nekā micelārais ūdens.

Šiem abiem Drogās labas cenas - 3.8Eur Smejošs neesmu lietojusi ne vienu, ne otru

Neiesaku nevienu vis labak bioderma :))

Sveika, pēdējā laikā Drogu kosmētiku gandrīz nepērku, bet atlaižu laikā iegādājos Nivea un biju patīkami pārsteigta, tiešām maigs, nesausina un nekairina. Man ir ļoti jutīga āda un pilnīgi neder nekādi līdzekļi ar spirtu, jo īpaši ap acīm. Loreal gan nav mēģināts. Par citiem te minētajiem aptieku produktiem arī varu teikt tikai to labāko, bet cenu atšķirība tomēr ir diezgan liela. 

> p-Anna

Šiem abiem Drogās labas cenas - 3.8Eur Smejošs neesmu lietojusi ne vienu, ne otru

Tāpēc jau interesē, gribu pamēģināt vienu vai otru Aci miedzošs

Paldies par atsauksmēm, nopirku NIVEA - patīk, galvenais nesausina, nesavelk ādu!

11 - 20 с 25