micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

micelārie ūdeņi jūtīgai ādai - pieredze

Sveikas! 

Nevaru izlemt, kuru no šiem 2 iegādāties: Nivea vai L'oreal

Padalieties savām atsauksmēm! Paldies Smejošs

25 Ответы

Исправлено 18.01.2015 14:48

Mēnes aptiekā bija akcija,nopirku lielu pudeli SVR LYSALPHA,ļoti labs,manai ādai ideāls,17 euro,dabuju pa 12 eur:)

Pati lietoju Eveline micerālo jau trešo gadu:-) esmu sajūsmā..mitrina, noņem pilnīgi visu kosmētiku, āda svaiga mirdzoša, un cena ļoti pieņemama~ 3.29 . Ir divi veidi- kombinētai un sausai ādai...iesaku pamēġināt:-) :-) 

> Dress VIP

Mēnes aptiekā bija akcija,nopirku lielu pudeli SVR LYSALPHA,ļoti labs,manai ādai ideāls,17 euro,dabuju pa 12 eur:)

Es arī viņu iegādājos-ļoti patīk un tilpums liels (500ml). Pirms tam bija bioderma, bet SVR patīk labāk:)

> NATALI_88

Nezinu par Nivea un Loreal. Šobrīd nopirku izmēģināt Bioderma H2 O man nepatika,jo mana āda paliek ļoti sausa no micelārā ūdens. Nesen biju pie dermatoloģes un viņa ieteica labāk izmantot Bioderma sebium purifying foaming gel. Gēls labāk attīra ādu,nekā micelārais ūdens.

ļoti jaskatās adas tips pirms perk micelaro udeni(tapat kā jebkuru kosmētiku)..tur ir vairakiem tipiem micelarie udeņi..

man BIOderma ļoti patīk..lietoju zaļo H20 Taukainai un kombinētai ādai..ideāls :)

un to gēlu ar izmantoju.. tiešam labs :)

Es arī varu ieteikt Bioderma

21 - 25 с 25