Vai atpazītu savu apģērbu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vai atpazītu savu apģērbu?

Ejot pa ielu, varēsi atpazīt savu iztirgoto vai iemainītu apģērbu, apavus, somiņu utt ?Smejošs

16 Ответы

Nē, neskatos uz cilvēkiem un drēbēm, tikai tad, ja kaut kas izcils. Izcilāko tik pamanītu ;D

To ir grūti pamanīt / atpazīt, izņemot gadījumus kā lnky minēja, ja ir kaut kas oriģināls ,pārveidots, unikāls.

Исправлено 05.01.2015 19:15

zinātu, ka man tāds ir bijis, bet nevarētu apgalvot, ka konkrēti manējais. netirgoju neko tādu, lai teiktu, ka nevienai citai kaut kas tāds jau nav... Atpazītu tik tad, ja būtu manā skapī vienā eksemplārā ražots apģērbs. Atpazīstu ražotājus utt. Īpaši jau ebay kurtkas acīs krīt pat nepētot, tik man tādas nav :)

Ejot pa ielu,diezvai,jo parasti nevēroju cilvekus,bet braucot sabiedriskaja transportā vai stāvot rindā gan ievērotu:)

Ejot pa ielu,diezvai,jo parasti nevēroju cilvekus,bet braucot sabiedriskaja transportā vai stāvot rindā gan ievērotu:)

neieveerotu,neinteresee,prieksh kam?

Nu es pieļauju, ka es neesmu vienīgā kam ir tāda drēbe bijusi. Tapēc nedomāju, ka tā ir mana notirgotā. Līdz ar notirgošanu es vnk aizmirstu par drēbīti, jo tas nav vairs mans īpašums. Smaidīgs Automašīnā braucot neskatos pa malām. Bet kad eju ar kājām dažreiz iekrīt kautkas acīs. 

Es domaju, ka neievērotu. Baigi nepievēršu cilvēkiem uzmanību kas viņiem uzvilkts mugura un kur nu vēl ja pircēja no Rīgas lielpilsētas, tur vispar eju cilvēkiem garam neskatoties, jo viņu tak tur ir daudz. :D

Es vienu reizi redzeju veikala meiteni kurai pardevu meteli. Bija mugura. Meiteni ari atpazinu,.bet ta ipasi nav nacies. Jo parsvara jau pardotas preces tiek nopardotas talak un vrb uz ciyam pilsetam :D

Grūti pateikt,drēbes drošvien ka nē,varbūt somu vai kaut ko tml.

1 - 10 с 16