Portāls ļoti lēni strādā.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāls ļoti lēni strādā..

Labvakar!

cietos, cietos, bet nu gan jautāšu- vai tas tikai man portāls šodien vienkārši graujoši lēni/slikti strādā? Jā, pirms tam arī, bet domāju, ka uzlabojumi, pārejas posms u.t.t. Ok, 2 nedēļas pieciests, bet tagad atkal....ļoti lēni, ļoti bēdīgi strādā/veras vaļā....Vai kādam ir nojauta, cik ilgi tas turpināsies?

45 Ответы

Lēni, vēl būtu paciešams, nu jau kopš ZS katru vakaru pa vairākām stundām nav iespējams atvērt Kliedzošs

Jā,portāls nedaudz aizrijies ir.

Līdz šim viss  bija ok, bet šodien no 15:00 līdz šim laikam galīgi lēni. 

Piekritu,kaitina :)

Cik var čīkstēt par vienu un to pašu?! -_-

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Cik var čīkstēt par vienu un to pašu?! -_-

Piekritu! Man visu laiku viss ir OK. Gaja normali, bet sodien no 16.00 uz 2-3 h notika labojumi- par to pasa portala bija rakstits- un labi redzama vieta..

Ta nav čīkstēšana,vienkarši ir kaitinoši,ka portāls netiek gala tik ilgi,krietni vairak laika aiziet,mēģinot elementari pārbaudit pastu...

Ļoti lēni strādā, tas ir ārkārtīgi korekts apzīmējums šim bardakam!

Ja pirms Ziemsvētkiem liek sava portāla lietotājiem paciesties, ka nu tūlīt viss būšot superlabi, tad, piemēram, šovakar 3 stundas(!!!!) nespēju tikt savā kontā, lai varētu meitenei pārskaitīt naudu par preci, nostādot mani ļoti nekorektā situācijā!

Un nevajag nepārtraukti kaut ko bubināt par kešatmiņas tīrīšanu-nu nestrādā šis paņēmiens, lai gan-kādēļ man nav jāveic šādas manipulācijas ar citām adresēm un portāliem?

Godīgi sakot, tā ir necieņa pret sava portāla apmeklētājiem un dalībniekiem...

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga!

Man arī dusmas.Rakstu vēstulīti,lai iegādātos preci,bet šis ņem un aiziet uz kārtējo OPTIMIZĀCIJU. Kliedzošs Vai nevar to darīt nakts stundā???!!!!  

> Dace Vecvagare

Ļoti lēni strādā, tas ir ārkārtīgi korekts apzīmējums šim bardakam!

Ja pirms Ziemsvētkiem liek sava portāla lietotājiem paciesties, ka nu tūlīt viss būšot superlabi, tad, piemēram, šovakar 3 stundas(!!!!) nespēju tikt savā kontā, lai varētu meitenei pārskaitīt naudu par preci, nostādot mani ļoti nekorektā situācijā!

Un nevajag nepārtraukti kaut ko bubināt par kešatmiņas tīrīšanu-nu nestrādā šis paņēmiens, lai gan-kādēļ man nav jāveic šādas manipulācijas ar citām adresēm un portāliem?

Godīgi sakot, tā ir necieņa pret sava portāla apmeklētājiem un dalībniekiem...

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga!

Es domāju,ka šīs trīs(uzsvars uz tik lielo stundu skaitu) stundas būtu bijis vareni labs iemesls,lai varētu pavadīt laiku arī ar citām nodarbēm,piemēram,atvēlētu laiku ģimenei. Ticu,ka meitene arī saprastu visu,jo visticamāk nebūtu pati spējusi ieiet šajā portālā. 

1 - 10 с 45