Portāls ļoti lēni strādā.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāls ļoti lēni strādā..

Labvakar!

cietos, cietos, bet nu gan jautāšu- vai tas tikai man portāls šodien vienkārši graujoši lēni/slikti strādā? Jā, pirms tam arī, bet domāju, ka uzlabojumi, pārejas posms u.t.t. Ok, 2 nedēļas pieciests, bet tagad atkal....ļoti lēni, ļoti bēdīgi strādā/veras vaļā....Vai kādam ir nojauta, cik ilgi tas turpināsies?

45 Ответы

> SISI

Man arī dusmas.Rakstu vēstulīti,lai iegādātos preci,bet šis ņem un aiziet uz kārtējo OPTIMIZĀCIJU. Kliedzošs Vai nevar to darīt nakts stundā???!!!!  

Sim gan japiekrit. Ja ja reiz nevar vienas dienas laika izdarit,lai nakti ,va tan laika,kad procentuali mazak cilveki apgrozas seit - la labo tad.

Jo piem. atkal citiem cilvekiem ir maksas temas un termins par kuru samaksaja atkal iet veja(tas pats ar pasutitajam statestikam)...

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> SISI

Man arī dusmas.Rakstu vēstulīti,lai iegādātos preci,bet šis ņem un aiziet uz kārtējo OPTIMIZĀCIJU. Kliedzošs Vai nevar to darīt nakts stundā???!!!!  

Sim gan japiekrit. Ja ja reiz nevar vienas dienas laika izdarit,lai nakti ,va tan laika,kad procentuali mazak cilveki apgrozas seit - la labo tad.

Jo piem. atkal citiem cilvekiem ir maksas temas un termins par kuru samaksaja atkal iet veja(tas pats ar pasutitajam statestikam)...

maksas pakalpojumiem termiņu pagarināja

Lēni strādā? Man visu vakaru no telefona negāja NEMAZ, tik rādījās, ka portāls slēgts un veic optimizāciju. Ļoooooooti kaitinoši.  Kad mēģināju no datora, tad vismaz gāja, bet drausmīgi lēni. Varbūt ir vērts ieviest kādu telefona aplikāciju lapai, kas nebremzētu un vienmēr būtu darba kārtībā? Ss.lv un draugiem tādas ir. Nav tik pārskatāmi kā  no datora, toties vienmēr iet.

> madža (tiešām lēti!)

Lēni strādā? Man visu vakaru no telefona negāja NEMAZ, tik rādījās, ka portāls slēgts un veic optimizāciju. Ļoooooooti kaitinoši.  Kad mēģināju no datora, tad vismaz gāja, bet drausmīgi lēni. Varbūt ir vērts ieviest kādu telefona aplikāciju lapai, kas nebremzētu un vienmēr būtu darba kārtībā? Ss.lv un draugiem tādas ir. Nav tik pārskatāmi kā  no datora, toties vienmēr iet.

ja lapas veidotāji mēnešiem nav spējīgi tikt galā ar weblapu, tad bail iedomāties par aplikāciju. :D

tās ir papildus izmaksas, veidošana un uzturēšana. pašlaik šeit ir 30 tūkstoši lietotāju, ok kāda daļa neaktīvi, bet, ja lapa nevar tos lāga pavilkt bez kāršanās, tad aplikācija nav izeja.

Nevis lēni strādā,bet neiet vispā un ielogoties 8 stundu garumā man neizdevās vakar,tīrīju kešatmiņu,visu ko citu,tas tiešām ir vājprāts.šorīt ar 5.vai 6.reizi izdevās.Ja nebūtu samaksājusi līdz mēneša beigām profilu,tad būtu vienalga.Tomēr gribu tikt iekšā un atpelnīt kaut ko vismaz.

> Jana Ķirse

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Cik var čīkstēt par vienu un to pašu?! -_-

Piekritu! Man visu laiku viss ir OK. Gaja normali, bet sodien no 16.00 uz 2-3 h notika labojumi- par to pasa portala bija rakstits- un labi redzama vieta..

ziniet, dāmas, čīkstēt var un kamēr uzlabos - jo neviens neapstrīd, ka paziņojumi bija, bet, ja tie ir katru dienu un dienas laikā visu laiku "met ārā", norādot paziņojumu - tas norāda, ka uzlabojumi jāveic tā, lai cilvēki var netraucēti izmantot portālu. P.S. Portāls ļoti patīk, bet gribētos kvalitāti. 

> Letas drebes

Ta nav čīkstēšana,vienkarši ir kaitinoši,ka portāls netiek gala tik ilgi,krietni vairak laika aiziet,mēģinot elementari pārbaudit pastu...

+++

Исправлено 08.01.2015 09:08

> Dace Vecvagare

Ļoti lēni strādā, tas ir ārkārtīgi korekts apzīmējums šim bardakam!

Ja pirms Ziemsvētkiem liek sava portāla lietotājiem paciesties, ka nu tūlīt viss būšot superlabi, tad, piemēram, šovakar 3 stundas(!!!!) nespēju tikt savā kontā, lai varētu meitenei pārskaitīt naudu par preci, nostādot mani ļoti nekorektā situācijā!

Un nevajag nepārtraukti kaut ko bubināt par kešatmiņas tīrīšanu-nu nestrādā šis paņēmiens, lai gan-kādēļ man nav jāveic šādas manipulācijas ar citām adresēm un portāliem?

Godīgi sakot, tā ir necieņa pret sava portāla apmeklētājiem un dalībniekiem...

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga!

Cenšos vienmēr būt korekta, tāpēc tāds apzīmējums:) Bet redziet - citiem tā ir "čīkstēšana" :)

Vienkārši, ņemot vērā,  ieilgušās neērtības, aicinājums administrācijai veikt uzlabojumus nakts stundās vai kā savādak meklēt tehniskos risinājumus. Nav runa par ČĪKSTĒŠANU, bet kvalitāt, ko esam pelnījušasi. ļoti novērtēju šī portāla esamību - bet tas nenozīmē, ka nevaram runāt par lietošanas neērtībām un vērst uz to uzmanību. 

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

Cenšos vienmēr būt korekta, tāpēc tāds apzīmējums:) Bet redziet - citiem tā ir "čīkstēšana" :)

Vienkārši, ņemot vērā,  ieilgušās neērtības, aicinājums administrācijai veikt uzlabojumus nakts stundās vai kā savādak meklēt tehniskos risinājumus. Nav runa par ČĪKSTĒŠANU, bet kvalitāt, ko esam pelnījušasi. ļoti novērtēju šī portāla esamību - bet tas nenozīmē, ka nevaram runāt par lietošanas neērtībām un vērst uz to uzmanību. 

Labots: šodien, 09:08

pilnīgi piekrītu! Ja kaut kas nemainīsies drīzumaa uz labo pusi, portals var pazaudēt daudz cilvēku, kam vnk nav laikam gaidīt, kad beidzot šie uzlabojumi beigsies.

Исправлено 08.01.2015 17:03

Meitenes, aicinu uz pacietību un iecietību. Vai labāk būtu, ja administrācija paziņotu - sakarā ar to, ka nespējam nodrošināt tādu kvalitāti, kas apmierinātu pilnīgi visus klientus, portālu slēdzam. Manuprāt, šī lapa ir īsts atradums! Ir ļoti iemīļota un populāra. Un lietotāju skaits strauji aug. Tā kā lielākā daļa no mums nav ar statusu "veikals", tad mēs praktiski neko nemaksājam par lapas uzturēšanu. Bet lapas uzturamie resursi aug un apstrādājamo datu apjoms aug. Vienu vakaru netikām lapā un uzreiz tādas negācijas :) Tas norāda tikai to, cik ļoti mums patīk un pietrūkst šī lapa :) Žel, ka netiku vakardien lapā, bet prieks, ka administrācija aktīvi rūpējas par lapu un meklē risinājumus, lai nodrošinātu kvalitāti :)  Veiksmi un pacietību mums visiem - pārdevējiem, pircējiem, administrācijai :)

11 - 20 с 45