Portāls ļoti lēni strādā.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāls ļoti lēni strādā..

Labvakar!

cietos, cietos, bet nu gan jautāšu- vai tas tikai man portāls šodien vienkārši graujoši lēni/slikti strādā? Jā, pirms tam arī, bet domāju, ka uzlabojumi, pārejas posms u.t.t. Ok, 2 nedēļas pieciests, bet tagad atkal....ļoti lēni, ļoti bēdīgi strādā/veras vaļā....Vai kādam ir nojauta, cik ilgi tas turpināsies?

45 Ответы

> Evija Euča

Meitenes, aicinu uz pacietību un iecietību. Vai labāk būtu, ja administrācija paziņotu - sakarā ar to, ka nespējam nodrošināt tādu kvalitāti, kas apmierinātu pilnīgi visus klietnus, portālu slēdzam. Manuprāt, šī lapa ir īsts atradums! Ir ļoti iemīļota un populāra. Un lietotāju skaits strauji aug. Tā kā lielākā daļa no mums nav ar statusu "veikals", tad mēs praktiski neko nemaksājam par lapas uzturēšanu. Bet lapas uzturamie resursi aug un apstrādājamo datu apjoms aug. Vienu vakaru netikām lapā un uzreiz tādas negācijas :) Tas norāda tikai to, cik ļoti mums patīk un pietrūkst šī lapa :) Žel, ka netiku vakardien lapā, bet prieks, ka administrācija aktīvi rūpējas par lapu un meklē risinājumus, lai nodrošinātu kvalitāti :)  Veiksmi un pacietību mums visiem - pārdevējiem, pircējiem, administrācijai :)

Atliek tikai iztēloties, kāds apjoms ir ss.lv, bet ne reizi nav buksējusi Vēsais

Исправлено 08.01.2015 09:34

> Evija Euča

Meitenes, aicinu uz pacietību un iecietību. Vai labāk būtu, ja administrācija paziņotu - sakarā ar to, ka nespējam nodrošināt tādu kvalitāti, kas apmierinātu pilnīgi visus klietnus, portālu slēdzam. Manuprāt, šī lapa ir īsts atradums! Ir ļoti iemīļota un populāra. Un lietotāju skaits strauji aug. Tā kā lielākā daļa no mums nav ar statusu "veikals", tad mēs praktiski neko nemaksājam par lapas uzturēšanu. Bet lapas uzturamie resursi aug un apstrādājamo datu apjoms aug. Vienu vakaru netikām lapā un uzreiz tādas negācijas :) Tas norāda tikai to, cik ļoti mums patīk un pietrūkst šī lapa :) Žel, ka netiku vakardien lapā, bet prieks, ka administrācija aktīvi rūpējas par lapu un meklē risinājumus, lai nodrošinātu kvalitāti :)  Veiksmi un pacietību mums visiem - pārdevējiem, pircējiem, administrācijai :)

Vēlreiz atkārtoju - PORTĀLS PATĪK, runa vienīgi ir uz uzmanības vēršanu kvalitātes jautājumam. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet, ko esmu rakstījusi. Neviena vārda, ka man portāls nepatiktu, Domāju, lielākai daļai tas ir atradums. RUNA IR PAR KVALITĀTI. 

Vai tiešām uzmanības vēršana, diskusija -  ir jāuztver uzreiz kā negācija? Pie tam runa nav par vienu vakaru -būsim nopietni:)

ceru, ka drīz mūsu burvīgais portāls atsāks netraucētu darbību :)

Visiem jauku dienu! ;)

Evija Luča,nevis vienu vakaru,bet decembrī bija sistemātiski kādas 2/3 nedēļas.

Neuzskaitīšu portālus,kur apgrozījums.apjoms ir 3x lielāks,nekad neuzkaras.Cālī ar īpašnieku maiņu un vēl kādas pāris reizes arī bija tehniskas problēmas,max 2 dienas,nevarēja neviens tik iekšā,8.gadu tur darbojos,nekad dzīvē tehnisku problēmu dēļ man nav bijusi jātīra kešatmiņa.

Un vēl kas,tur arī ir sludinājumi pērkot,pārdodot par maksu-1.35Euro uz nedēļu un par to summu var likt kaut 2000sludekļu.

šeit par 200 bildēm es maksāju-17.07 uz mēnesi,un ja 3 nedēļas jānopūlas visādos veidos ar ielogošanos un vēstuļu atbildēšanu,TAS NAV NORMĀLI.Es šeit pat gadu vēl neesmu,sākums bija labs un biju par visu sajūsmā,no septembra savas domas ļoti krasi mainīju.Un ne es vienīgā tā uzskatu.

Piekrītu, ka pēdējā laikā ir problēmas ar šo lapu. Administrācija varētu detalizētāk paskaidrot ko tieši uzlabo un cik tieši tas ilgs, lai ''tauta'' būtu lietas kursā :) Ja tādas problēmas un tik bieži tehniskie darbi, tad daudzi gaida redzamas izmaiņas, kuru pagaidām ir pamaz. Ja cilvēki zinās kas notiek tie būs saprotošāki :)

> Parfait

> Evija Euča

Atliek tikai iztēloties, kāds apjoms ir ss.lv, bet ne reizi nav buksējusi Vēsais

Forbes raksta, ka ss.lv gada peļņa ir 1 mlj EUR... tur var ieguldīt arī serveros, un praktiski visi sludinājumi (auto, dzīvokļi arī apģērbi) ir par MAKSU, atšķirībā no atverskapi.lv. Salīdzināt Goliātu ar Dāvidu ir galīgi nevietā... Naudmutis

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Dace Vecvagare

Ļoti lēni strādā, tas ir ārkārtīgi korekts apzīmējums šim bardakam!

Ja pirms Ziemsvētkiem liek sava portāla lietotājiem paciesties, ka nu tūlīt viss būšot superlabi, tad, piemēram, šovakar 3 stundas(!!!!) nespēju tikt savā kontā, lai varētu meitenei pārskaitīt naudu par preci, nostādot mani ļoti nekorektā situācijā!

Un nevajag nepārtraukti kaut ko bubināt par kešatmiņas tīrīšanu-nu nestrādā šis paņēmiens, lai gan-kādēļ man nav jāveic šādas manipulācijas ar citām adresēm un portāliem?

Godīgi sakot, tā ir necieņa pret sava portāla apmeklētājiem un dalībniekiem...

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga!

Cenšos vienmēr būt korekta, tāpēc tāds apzīmējums:) Bet redziet - citiem tā ir "čīkstēšana" :)

Vienkārši, ņemot vērā,  ieilgušās neērtības, aicinājums administrācijai veikt uzlabojumus nakts stundās vai kā savādak meklēt tehniskos risinājumus. Nav runa par ČĪKSTĒŠANU, bet kvalitāt, ko esam pelnījušasi. ļoti novērtēju šī portāla esamību - bet tas nenozīmē, ka nevaram runāt par lietošanas neērtībām un vērst uz to uzmanību. 

Labots: šodien, 09:08

Man ir gan maksas sludinājumi, gan maksas tēma, gan veikala profils (lai neteiktu, ka neko nemaksāju un tāpēc vienalga). Par ČĪKSTĒŠANU to saucu tāpēc, ka "zaudētā summa" darbības traucējumu dēļ pat man nesasniedz 0.60€/dienā, kāda nu vēl parastajiem lietotājiem uz dažām stundām, bet diskusija par šo tēmu jau ir 2. vienā un tajā pašā dienā un sadaļā.

Nepatīk - neizmanto. Pārāk lēns - ienāc rītdien. Šis ir bezmaksas portāls!! BEZmaksas, kurā var ievietot vairāk kā 3(ss.lv) vai 5(zip.lv) bezmaksas sludinājumus! Problēmas rodas, jo portāls cenšas attīstīties!! Jā, acīmredzot, nesanāk tik labi, kā plānots, bet sūkstīšanos par to, ka ir daži darbības traucējumi, kas pēcāk rezultēsies labākā darbībā, nekā savādāk kā par čīkstēšanu nosaukt nespēju.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Dace Vecvagare

Ļoti lēni strādā, tas ir ārkārtīgi korekts apzīmējums šim bardakam!

Ja pirms Ziemsvētkiem liek sava portāla lietotājiem paciesties, ka nu tūlīt viss būšot superlabi, tad, piemēram, šovakar 3 stundas(!!!!) nespēju tikt savā kontā, lai varētu meitenei pārskaitīt naudu par preci, nostādot mani ļoti nekorektā situācijā!

Un nevajag nepārtraukti kaut ko bubināt par kešatmiņas tīrīšanu-nu nestrādā šis paņēmiens, lai gan-kādēļ man nav jāveic šādas manipulācijas ar citām adresēm un portāliem?

Godīgi sakot, tā ir necieņa pret sava portāla apmeklētājiem un dalībniekiem...

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga!

Cenšos vienmēr būt korekta, tāpēc tāds apzīmējums:) Bet redziet - citiem tā ir "čīkstēšana" :)

Vienkārši, ņemot vērā,  ieilgušās neērtības, aicinājums administrācijai veikt uzlabojumus nakts stundās vai kā savādak meklēt tehniskos risinājumus. Nav runa par ČĪKSTĒŠANU, bet kvalitāt, ko esam pelnījušasi. ļoti novērtēju šī portāla esamību - bet tas nenozīmē, ka nevaram runāt par lietošanas neērtībām un vērst uz to uzmanību. 

Labots: šodien, 09:08

Man ir gan maksas sludinājumi, gan maksas tēma, gan veikala profils (lai neteiktu, ka neko nemaksāju un tāpēc vienalga). Par ČĪKSTĒŠANU to saucu tāpēc, ka "zaudētā summa" darbības traucējumu dēļ pat man nesasniedz 0.60€/dienā, kāda nu vēl parastajiem lietotājiem uz dažām stundām, bet diskusija par šo tēmu jau ir 2. vienā un tajā pašā dienā un sadaļā.

Nepatīk - neizmanto. Pārāk lēns - ienāc rītdien. Šis ir bezmaksas portāls!! BEZmaksas, kurā var ievietot vairāk kā 3(ss.lv) vai 5(zip.lv) bezmaksas sludinājumus! Problēmas rodas, jo portāls cenšas attīstīties!! Jā, acīmredzot, nesanāk tik labi, kā plānots, bet sūkstīšanos par to, ka ir daži darbības traucējumi, kas pēcāk rezultēsies labākā darbībā, nekā savādāk kā par čīkstēšanu nosaukt nespēju.

Man arī maksas sludinājumi, maksas tēmas. Bet nav taču par to runa. Savu domu es izklāstīju, neatkārtošos. 

Nepatīk- neizmanto. Primitīvi. Arī mūsu diskusijas portālam palīdz attīstīties. 

Nezinu, kas noticis, portaalaa ieiet ar nelielam grūtībaam varu, bet atvērt ienaakošaas un izejošaas vēstules jau 3 dienas nevaruSatraukts 

> Evija Euča

Loti jauki teikts! Un pilnigi piekritu! ;)

Likās, ka man arī zudīs pacietība, ja visu laiku kaut kas šeit lapā neiet.

Administrācijai ir jāsaprot, ka šis portāls ir kā dzīvs organisms, te notiek darījumi, ir norunātas tikšanās, cilvēki plāno, nevar tik ilgi ākstīties.

Šeit par atsevišķiem pakalpojumiem tiek prasīta nauda. Tad nu tiešām administrācijai lūgums saņemties un savest kārtībā portāla darbību!

21 - 30 с 45