Portāls ļoti lēni strādā.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāls ļoti lēni strādā..

Labvakar!

cietos, cietos, bet nu gan jautāšu- vai tas tikai man portāls šodien vienkārši graujoši lēni/slikti strādā? Jā, pirms tam arī, bet domāju, ka uzlabojumi, pārejas posms u.t.t. Ok, 2 nedēļas pieciests, bet tagad atkal....ļoti lēni, ļoti bēdīgi strādā/veras vaļā....Vai kādam ir nojauta, cik ilgi tas turpināsies?

45 Ответы

> Juta Ujutik

Nezinu, kas noticis, portaalaa ieiet ar nelielam grūtībaam varu, bet atvērt ienaakošaas un izejošaas vēstules jau 3 dienas nevaruSatraukts 

Citas taču var, tad jau problēma nav portālā, bet lietotājā.

Kadai tika pagarinata maksas teemu termins? :(

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> LindaNaumova

> zaiza

man arii jau vairaakas nedeeljas portaals karaas un regulaari piesienass-iztiiriit cache un meegjinaat veelreizKliedzošs

man tapat,pat regulari,netieku pat sava profila,bet ja tieku tad sedi pie vienas atvertas lapas,jo ka nem ko citu ta iztiri kesatminu.nu 1-2-3 dienas,bet ta jau ir 3ned.

Nu tie gan ir pārspīlējumi. Bija ieprieksējās lielās problēmas ap Ziemassvētkiem un kopš tā laika viss strādāja perfekti līdz vakardienai. Ja kāda lapa neveras vaļā, tas ir sekundes jautājums, to atrisināt - http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=14055

nu nezinu,man tas ir pastavigi,varbut ta nav ,tad kad nemaz te neieskatos.ari pec kesatminas iztirisanas briziem lec ara tas ka pec 1h bus ok,ja ne lai tiira kesatminu.

> mandragora

Kadai tika pagarinata maksas teemu termins? :(

Nē.

Meitenes,vai Jūs statistiku redzat?Es nevaru apskatīt,nerāda man:(

41 - 45 с 45