Omniva atlaižu kodi - ir tādi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva atlaižu kodi - ir tādi?

Parasti sūtījumu noformēju Omniva mājas lapā un tur ir lauciņš atlaižu kodam... tādi vispār ir un, ja ir - kur tādus var saņemt?

Paldies!

5 Ответы

Manuprāt tas ir tad, ja pērc no viņu sadarbības partneriem- interneta veikaliem! 

es kautko nesen dzirdeju,ka omniva ir kautkas -99% (bet es neko nezinu un nesapratu,kas kur un ka...)

Man kādas pāris reizes kaut kā shaize bija,negāja apmaksātais sūtījums,tad pie pakomāta apmaksāju otrreiz,sazvanīju viņus,naudu viņi neatgriež,bet atsūta kodu 99% apmērā.man nesen 3x novilka naudu no kartes,klapata bija ar skaidrošanos,bet saņēmu pretī kodus.

Jauki, man tikai iedeva 50% atlaidi kodam, KAD PATI OMNIVA PACIŅU NOSŪTĪJA UZ NEPAREIZO PILSĒTU! T.i., Paciņu sūtīju uz Jekabpili, mistiski attapās Ventspilī, bet, lai no Ventspils pārsūtītu uz Jēkabpili man vēl 50% no nodalījuma cenas bija jāpiemaksā.Tā kā sazvanīt neizdevās, aizrakstīju garu, pieklājīgu, draudzīgu e-pastu, ka tomēr gribētu savu naudu atpakaļ, jo vienīgais MANAS kļūdas faktors, saņemot paciņu, tika izslēgts - uz paciņas visa informācija bija uzrakstīta pareizi, nosūtīju viņiem arī bildi, bet, nope, atbildes vairākas dienas nav un par Omnivas kļūdām jāmaksā klientiem -_-

Sad tad viņi taisa akcijas,kā bija decembrī 1.99,bet par atlaižu kodiem pirmā dzirdēšana.

1 - 5 с 5