Diētisks uzturs- pieredzes apmaiņa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Diētisks uzturs- pieredzes apmaiņa

Sveikas! Varbūt varam dalīties pieredzē, ko katra ēdam, kādu uzturu katru dienulietojam, nometot svaru? :)

14 Ответы

Ja vēlies nomest lieko svaru, varu ieteikt tikai un vienīgi "Figūras draugi".  

Mans favorīts bija klijas ar bezpiedevu jogurtu, greipfrūti un daudz ūdens. Nometu 23kg divu mēnešu laikā:)) bet neteikšu, ka tas ir viegli.

Bet Ventspilī nav Figūras draugi . Labprāt viņiem pievienotos. Vienu brīdibiju aizrāvusies ar Dikāna diētu, svars ripoja nost griezdamies, bet organisms nepanesa tīrās olbaltuma dienas. Tagad vienkārši skaitu kalorijas un ir ok!!!

Dikana dieta - gramata. Daudzi pazinas notieveja paris menesos virs 10kkg. Pati ar tgd nopirku to gramatu

visideālākais variants būtu sabalansēts mazkaloriju uzturs bez nosaukuma dieta.. Nav nācies daudzas izmēģināt, bet viens secinājums man ir - jāizvēlas tādu produktu diēta, kuri garšo. Un man tāpēc labi der biezpiena - banānu dieta.

> Avene

Mans favorīts bija klijas ar bezpiedevu jogurtu, greipfrūti un daudz ūdens. Nometu 23kg divu mēnešu laikā:)) bet neteikšu, ka tas ir viegli.

Būs jāķeras klāt, man beidzamajā laikā šķiet, ka es tikai paskatos uz ēdienu un jau pampstu :(

Diēta Elena Mališeva.Аtsevišķs barošanas,nav ierobežots apmērā un var ēst pēc 18:00.

personīgi, es samazinājās 15 kg 1,5 mēnešiem.Vienkārši nevar ēst gaļu (Olbaltumvielu -zivs ar:

kartupelis,burkāns,rīsi,biete,visi milti-maize, makaroni, un cits,salds,alkohols.

Bez gaļa ir iespējama apvienot, kā jums patīk.Un kūkas 22:00 patiešam. 

Galvenais, ka pēc proteīna tur bija pārtraukums 3,5-4 stundas, pēc ogļhidrātu 2-2,5.

augļi un dārzeņi jebkuros daudzumos, bez pārtraukuma.

> Avene

Būs jāķeras klāt, man beidzamajā laikā šķiet, ka es tikai paskatos uz ēdienu un jau pampstu :(

Man tas pats :D

Bet, meitenes, kādas receptes ar maz kalorijām un taukiem, gatavojat? :)

> mona Ra

visideālākais variants būtu sabalansēts mazkaloriju uzturs bez nosaukuma dieta.. Nav nācies daudzas izmēģināt, bet viens secinājums man ir - jāizvēlas tādu produktu diēta, kuri garšo. Un man tāpēc labi der biezpiena - banānu dieta.

banānu gan visai grūti nosaukt par mazkaloriju produktu :D

> Parfait

> Avene

Man ari tajā laikā nebija viegli-garšo viss kas ir salds un mc donaldā ari mēdzu uzturēties, tāpēc raksturu vajadzēja norūdīt:) sagribas burgeru-nopērku tuc-tuc cepumus ar bekona garšu utt:) 

1 - 10 с 14