Diētisks uzturs- pieredzes apmaiņa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Diētisks uzturs- pieredzes apmaiņa

Sveikas! Varbūt varam dalīties pieredzē, ko katra ēdam, kādu uzturu katru dienulietojam, nometot svaru? :)

14 Ответы

Kādu laiku atpakaļ sekoju Pītera D'admo Asinsgrupu diētai. Ļoti patika. Tas drīzāk ir dzīvesveids nevis diēta. Vēl tagad pieturos šīs diētas ēdienkartei. Tā kā pašlaik gribu uzturēt svaru, tad vienkārši sekoju līdzi porciju izmēram un skaitu kalorijas. Pārsvarā izvēlos svaigus un sezonas produktus, atturos no vairākas reizes pārstrādātas pārtikas. Miltu produktus atļaujos ēst tikai no rīta. Esmu pilnībā atteikusies no cukura, saldumu un saldināto dzērienu lietošanas. 

> Hipa

> Avene

Būs jāķeras klāt, man beidzamajā laikā šķiet, ka es tikai paskatos uz ēdienu un jau pampstu :(

Man tas pats :D

Bet, meitenes, kādas receptes ar maz kalorijām un taukiem, gatavojat? :)

Vistas fileja apcepta kopa ar papriku, kus-kus un karijs-ļoti garšīgi un sāta sajūta parādās ātri. Pirms tam protams glāze ūdens:)

> Ieva

> mona Ra

visideālākais variants būtu sabalansēts mazkaloriju uzturs bez nosaukuma dieta.. Nav nācies daudzas izmēģināt, bet viens secinājums man ir - jāizvēlas tādu produktu diēta, kuri garšo. Un man tāpēc labi der biezpiena - banānu dieta.

banānu gan visai grūti nosaukt par mazkaloriju produktu :D

Nevajag ēst ļoti gatavos banānus. Tādos, kam miza vēl pazaļa ogļhidrāti ir mazāk un nekaitē svaram. Neatceros gan precīzu bioķīmisko procesa aprakstu.

Мой личный опыт диета Дюкана.за три месяца скинула 10 кг.вес критично не набирается если позволяешь себе что то не полезное.сложно только первые дни.а потом привыкаешь.главное не чувствуешь голодным себя.пробовала разные.но эта оказалась самой эфективной и не изнуряющей

11 - 14 с 14